Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajándék óvónéniknek fórum

Ajándék óvónéniknek (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 24. 20:30
Szerintem az ajándék utalvány nagyon jó ötlet.Olyan kevés a bére az óvodai dolgozóknak,hogy annak örülnek a legjobbban!De a csoport pénzből veszitek?Ez fura mert a cs.pénzt nem ajándékra szokták fordítani...
6. 4f43a2fd4f (válaszként erre: 1. - Szilvaaa)
2013. ápr. 22. 21:34
Ajándékkosár
2013. ápr. 22. 21:31

Érdekes, nálunk nincs ilyen....csoportpénz is ovónő kezében.

Én illetve néhány szülő karácsonykor/névnapkor/nőnapkor viszünk be valamit, de külön év végi nem szokott lenni, de a felsorolt alkalmak is egyéniek, nem csoportosak.

A ballagás persze más lesz

2013. ápr. 22. 21:29

A ballagás külön téma lesz, arra fotókönyv lesz a ballagó gyerekekről (vegyescsoportból 12 gyerek ballag)

Általában ajándékkosarat vagy valami nagyobb virágot kaptak...

2013. ápr. 22. 21:20

Jó kérdés...váza szerintem sem. Valami olyan kellene, ami ami emléketeti őket a csoportra.

Esetleg (ha vannak) közös fényképekből fotókönyv?


Ha ballagás miatt kérded, akkor valami komolyabb. Nálunk bölcsi ballagáskor gondozónők fali tükröt kaptak a csoport jele volt piciben belegravírozva.

De lehet valami teás/kávés készlet, vagy bármi, amibe pl dátum, jel, vagy kis szöveg belevésethető.

Szerintem...

2013. ápr. 22. 21:12

Ajándék utalvány :)


Szerintem tuti nem vágynak egy 45-ik vázára, vagy valami kacatra, amit nem fog használni sosem....

2013. ápr. 22. 21:11

Sziasztok!


Ötleteket várok, hogy 5000 Ft értékben mit is lehetne venni év végén az óvónéniknek, dajkáknak...

20.000 Ft maradt a csoportpénzből ebből a 2 óvónéninek és a 2 dadusnak vennénk ajándékot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook