Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajándék ötleteket kérnék óvodai ballagásra (gyereknek) fórum

Ajándék ötleteket kérnék óvodai ballagásra (gyereknek) (tudásbázis kérdés)


11. torkos (válaszként erre: 10. - Pan Dóra)
2012. jún. 1. 18:25
De vegulis meglehet, csak meglepit akartunk :)
10. Pan Dóra (válaszként erre: 9. - Torkos)
2012. jún. 1. 17:12

Az ajándékozást én itt az óvodao ballagásra értettem :D Természetesen mi is szoktunk ajándékozni a szokásos alkalmakra, de az óvodai ballagás nem tartozott ezek közé. Persze, változnak az idők, én kezdek lemaradni :(((


Még egy ötlet: Nem lehet megkérdezni a gyereket / gyerekeket erről?! Szerintem pofonegyszerű ötlettel állnának elő, és mindannyiunkat felülmúlnának :)))

9. torkos (válaszként erre: 8. - Pan Dóra)
2012. jún. 1. 15:19

Igen, a hajokazas nekem is eszembe jutott.

Bar en nem ellenzem az ajandekozast. Mi a gyerekeinknek szoktunk "ajandekot " venni, de nem feltetlenul akkor, amikor alkalom van. Amellett elmenyekben is van reszuk boven.

Most elsosorban azert gondoltam ajandekra, mert nekunk 2 kisgyerekunk van, es az emlitett kisfiunak is van testvere, igy nem tudom hogyan kivitelezzem, hogy 4 gyereket bevallaljak, mert sokszor az en gyerekeim is 2-en 3 fele mennek :) de megoldjuk :)

2012. jún. 1. 11:24
Az ajándékozással én sem értek egyet, de az élményadással igen!!! A mai gyerekeknek valódi, értékes élményből jut a legkevesebb :( Az eddigi ötletek mellett jutott még eszembe egy kis túra vagy élményfürdő, hajókázás, csónakázás...
7. torkos (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2012. máj. 31. 16:40
ezek valoban jo otletek, koszonom
2012. máj. 31. 16:19

Ha mindene meg van már, akkor vidd el egy sétarepülésre, lovagolni, esetleg adrenalinpark, persze a gyerekeknek valóba.


Kölyökhajó,vidámpark...nem tudom mennyit szánnátok rá. (persze nem is tartozik ide ) Játszóház, ahol szinte az egész napját átugrálhatja.

a hétvégén nagyon jó programok lesznek a Hajógyári szigeten.

2012. máj. 31. 15:28

óvodai ballagás???? fagyi. vagy vidd el az állatkertbe. magadat add.

mit kap majd az érettségire? házat?

sosem fogom megérteni, hogy ez mire jó? :(

2012. máj. 31. 15:15
nagyon sok jateka van, gyakorlatolag mindene megvan, valami nagyon szuper dolgot szeretnenk
2012. máj. 31. 15:15
kisfiu.rokon
2012. máj. 31. 15:14
Kislány, vagy kisfiú. Saját, vagy rokon, netán csak ismerős?
2012. máj. 31. 15:13
Ajándék otleteket kernekóvodai ballagásra (gyereknek)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook