Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék ötletek várok. fórum

Ajándék ötletek várok. (beszélgetős fórum)


2021. márc. 26. 18:39

Kapott már ágyat,tv-t,ágynemű garnituràt,cipőt,melegítőt.

Unokás képre gondoltam én is.

Vannak képei az unokákról csak nem az összesröl egy képen.

Most összekéne hozni 2évestől-26 évesig.😁

De mindent a papáért.

2021. márc. 17. 12:49
Olyan étel ital amit nem venne meg és szereti szívesen enné. Kávé, finom tea, téli szalámi, sajt. Ki mit szeret. Likőrök, nemes pálinka, elkortyolgatják:)
2021. márc. 17. 12:42

Nem tudom, mennyi a keret. vegyetek

egy okos telefont vagy egy lcd tv-t, ezeknek biztosan örülne,


ha cukorbeteg, esetleg cukorbeteg zoknit


ha nőröl lenne szó, javasolnák új edényeket, anyósom 80 + cserélte le lábasait fazekait és anyukám is egész életéen nyitott volt a szép új dolgokra, berendezéskre. Attól hogy valaki megöregszik, nem feltétlen ócska cuccok közt kell élnie ! de ahány ház ...

15. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Kitti0704)
2021. márc. 17. 12:13
Ha fázós lehet melegítőpárnát, vagy melegítő tutyit venni.Egy kényelmes meleg puha pléd, takaró.
14. asgardi (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2021. márc. 17. 12:06

Hát nekem is, csak beszélgetünk és tök érdekes, mennyire másképp bírnak gondolkodni a kisöregek is.


Én nagyon szeretek ajándékozni, többnyire jó érzékkel sikerül, de minden információmorzsát, félmondatot gyűjtök, hogy alkalomadtán ne kelljen agyalgatnom, mi legyen a meglepi.


Ezért is írtam, hogy jó lenne róla némi konkrétum. Mióta mama egyedül van, belőle azistenér se lehet semmit kihúzni, viszont van egy macskája, akit imád. Ott például marad a maminak valami apróság (szép cserepes virág, amiket imád és gyönyörűek tőle az ablakai), cicának pedig amire szükség van. Ágytól vitaminon keresztül ételig. Annak tudom, hogy szívből örül és nem mondja, hogy nem kell, viszont ahogy Te is írtad, nem neki kell rá költeni, utánajárni, stb.

13. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Asgardi)
2021. márc. 17. 11:57
Nekem oly mindegy.
12. timycat (válaszként erre: 7. - Magdi985)
2021. márc. 17. 11:53
Digitális képkerettel árasztottuk el a nagyikat pár éve, szeretik. Csak frissítgetni kell őket az új fotókkal.
11. asgardi (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2021. márc. 17. 11:41

Nem tudom, szerintem emberfüggő ez is. Nagypapám egy karosszéknek örült legjobban, mama pedig egy új gurulós bőröndnek. :) Tény és való, hogy egyik sem a porfogó kategória, hanem értelme és funkciója van.

Szóval szerintem ez sem általános.

Ezért kell ismerni az ajándékozottat.


Nálunk sosem volt olyan, hogy a családban idős ember utalványt kapott volna és őszintén, el sem tudnám képzelni. Élelmiszert nem veszek, drogériában nem költ annyit, könyvesboltba meg magától be sem megy, hogy ezzel jutalmazza magát. Így szépen elfelejtődik, elkallódik. Ha meg a nyakára járok vele, az olyan erőszakos. Plusz jelen helyzetben nm örülnék, hogyha az lenne az ajándék, hogy császkáljon kinn hatezer ember közt.


Magamnak más, nekem jöhet a bármilyen utalvány, elköltöm szívesen. :D

10. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Asgardi)
2021. márc. 17. 11:32

Felesleges tárgyakat venni. Az idősek már nem használnak nagyon semmiből újakat. A régi megszokott tárgyaikhoz ragaszkodnak. A kissé rongyos konyharuhàhoz, a kis kotyogóshoz ami 30 perc alatt főzi le a kávét, az egyszer már felrobbant kuktàhoz...

🙃

Minden amit eddig vettünk felesleges volt. Ott van bontatlanul! Vásárolni nekik is kell. Az utalvány tökèletes mindig! Annyival is több marad a kis nyugdíjukból. :)

9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Magdi985)
2021. márc. 17. 11:29
Mi meg vásárlási utalványt (pennyset) mert annak örülnek a legjobban!
8. asgardi (válaszként erre: 7. - Magdi985)
2021. márc. 17. 10:22
Igen, ezt egy tuti nyerő ötlet szerintem is!
2021. márc. 17. 10:16
Mi az ilyen idősebb korosztálynak mostanában mindig fotókönyvet ajándékozunk, benne összeválogatva régi képek gyerekekről unokákról, a rokonokról, mindig nagy sikert arat.
2021. márc. 17. 09:52
Tudom nem nagy segitség részemről,de azt javaslom,vegyél neki olyan dolgot amit ő magának soha nem venne meg.Tudom milyenek az idősebb emberek.
2021. márc. 17. 09:51

Valamit esetleg írhatnál róla... Mi érdekli? Mit szeret?

Mennyire "haladó" felfogású? Mi a keret?


Pl. szabadidős tevékenységéhez kapcsolódó könyvek, bármi egyéb tárgy, esetleg ruházat, ha van kert, vagy

akkora hely az otthonában, kérnyelmes relax szék/fotel, ha van szakálla mondjuk szakállnyíró, különböző eü funkciókat monitorozó okosóra, ha van affinitása ilyenhez, de nem tudom, pl. (okos)telefonhoz hogy áll, stb...

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Kitti0704)
2021. márc. 17. 09:10
Apósom is 71éves.Mi volt,hogy minőségi cipőt vettünk neki,vagy pulóvert stbt...ami számára hasznos.
2021. márc. 17. 09:09
pizsama, poló, kedvenc süti, kerti szerszám
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Kitti0704)
2021. márc. 17. 09:06
1üveg minőségi bort pl
2021. márc. 17. 08:08

Apósom 71 éves lesz és fogalmam sincs hogy mit adhatnék neki.

Ajándékötletek vàrok.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook