Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ajándék ötletek férfinak 30. születésnapra fórum

Ajándék ötletek férfinak 30. születésnapra (beszélgetős fórum)


22. Estefani (válaszként erre: 21. - Jatszo)
2012. febr. 28. 16:22
Ez az öltet is nagyon tetszik! :) Egyedi és kreatív!!!
21. jatszo
2012. febr. 28. 06:58

Szerintem egy névre szóló rendezői széknek biztos örülne :)

Ha rakeresel biztos megtalalod...

2012. febr. 27. 17:25

Ez a meglepi wellness tetszik! :) Nagyon jó ötlet. Vidéken lesz a lagzi és akár onnan is mehetnénk mert a buli utánn alszunk ott egy napot. :D Bár már kapott meglepi wellness hétvégét, ez majd más lesz. A katalógus, hogy hová megyünk is igazán tetszik, azt hiszem azt is megcsinálom. :)


A buli is jó lehet, de nem vagyunk egy nagy partiarcok. :D


A fényképalbum is jó ötlet, azt hiszem az lesz a másik meglepi. :D


Wellnesshelyek hol? Mennyiért?

19. Evici85 (válaszként erre: 9. - Anatita81)
2012. febr. 27. 16:20

ez nagyon jó! én is ezen gondolkodtam pontosan. van már neki 2, jól jön egy 3.is:)

magamnak is szeretnék valamilyet...

2012. febr. 27. 16:08

Hát csajok nekem nagyon friss infóm van ezzel kapcsolatban...:)Az én párom 3 hete múlt 30 és olyan ajándékot kapott amire még én sem gondoltam ilyen reakciót....

Meglepetés bulija volt ahova az egész család és a legjobb barátait hívtam meg.35-en voltunk de felejthetetlen.Volt öröm, könny tánc, minden ami kell.Foggalma sem volt róla sikerült mindent a háta mögött szervezni.Persze ehhez kellett a a tesóm a anyum és anyósom akiknek sokat köszönhetek.Volt vacsora, dj, lufi torták és minden Ha valami pontos infóra vagy kíváncsi írj.

Ja és ami még személyes volt hogy kapott egy fénykép albumot a mi születésétől egész 30. szülinapjáig minden fontos esemény benne volt.:)

17. alma20
2012. febr. 27. 16:07

Sziasztok!

Én a páromat egy wellness hétvégével leptem meg. Mire hazajött pénteken a munkából minden össze volt pakolva, el volt rejtve az autó csomagtartójába, és közöltem vele, hogy dolgunk van, induljunk.

Persze nem tudta, hogy mi fog történni.

A szállodáról és a kiszemelt kiránduló helyekről összeállítottam egy képekkel illusztrált "katalógus", és amikor elhagytuk a "Budapest vége" táblát odaadtam neki.

Plussz közöltem vele, hogy hétfőre is elkértem a munkahelyéről. :-)

Nagyon jól sikerült hétvége volt. :-)

Mindenkinek ajánlok hasonló meglepetést, mert felejthetetlen. :-D

2012. febr. 27. 16:03
tandemugrás, wellness, valami különleges program, amit ki szeretne próbálni, hajókirándulás, saját akt fotó keretezve vagy összeállítva, az elmúlt évek fotói emlékalbumban, régi "nagy" iskolás haverok, vagy olyan barátok összehívása, akiket igazán bírt, csak már nem találkoznak, koncert jegy, vagy ha szeret valami sportot, akkor ha helyben, közelben van vmi csapat, beszervezni neki egy edzést (pl. a férjem imádja az amerikai focit, én be szerveztem az itteni csapathoz egy edzés erejéig, komplett mezben), vitorlásrepülőzés
15. Anatita81 (válaszként erre: 13. - Audrey79)
2012. febr. 27. 16:01

Az biztos, ha a pasi munkaidőben nem minden másnap ezt csinálja..


Én is valami tuti ötletre várok, mert májusban megint elő kell állnom valamivel, már a 35. lesz az én Szerelmem..


Ja igen, ha autó: már megrendeltem az I'M THE STIG pólót, egyik kedvencünk a Top Gear. :)

14. Audrey79 (válaszként erre: 12. - Tandi25)
2012. febr. 27. 15:57
Na látom egyszerre írtuk és egyre gondoltunk is..
2012. febr. 27. 15:56
Nagyon emlékezetes volt: egy autós vezetést kapott egy versenyautóval (pályán persze). Sztem minden pasinak jó ajándék 1x egy ilyen,...
12. Tandi25 (válaszként erre: 2. - 3312f98057)
2012. febr. 27. 15:55
én 2 éve a Férjem 30. szülnapjára (a születendő babánkon kívül :)) azt adtam, h befizettem egy próbaútra, egy Suba*ura, ezt vezette azt hiszem 5-10 körön át. Nem olcsó, de imádta.
11. dd874e511d (válaszként erre: 9. - Anatita81)
2012. febr. 27. 15:54
ez tök jó:)
10. dd874e511d (válaszként erre: 7. - Csirivirir)
2012. febr. 27. 15:53
Ennyi év után már a parfüm meg a hasonlók annyira nem ötletesek szerintem. Mikor csak jártok meg ugy 2-3 évig okés sztem de azért a 30 szülinapra 8 év után kicsit másra gondlotam. De azért köszi.
2012. febr. 27. 15:51

Az én férjem rég szeretett volna egy második tetoválást és azt kapta. Meglepetés volt, egy kártyát adtam át, amivel mehetett a szalonba és ő választott mintát (kelta farkasnyomba 4-ünk kezdőbetűi rejtve).

Azóta is a legjobb ajándéknak tartja és kér még. :)

8. Csirivirir (válaszként erre: 4. - Dd874e511d)
2012. febr. 27. 15:50
És ha másnapra terveznéd meg, vagy 2 nappal későbbre. Az lenne a meglepi, mert már nem számítana rá. A másnap a lagzi miatt nem ajánlatos. :)
7. Csirivirir (válaszként erre: 1. - Estefani)
2012. febr. 27. 15:49

Gondolkodjunk a férfiak fejével:


Én azt tenném, hogy szereznék neki mondjuk 3 ajándákot, ha már "3"0 éves. :) Ha esküvőre mentek, a nap különböző időpontjaiban adnám oda. Amikor azt hinné, hogy vége, kapna még egy meglepit.


Mondjuk így:


Reggel: A kedvenc autóját ábrázoló tortával ébreszteném.


Napközben: mondjuk átcsúztatnék neki egy az ünnepség alatt egy isteni parfümöt. Azt még nem tudom hogyan kivitelezném.


Este: Amikor haza esnénk, felvenném a szexi fehérneműmet, amit direkt ezért vennék, és ott a 3. meglepi. :)

2012. febr. 27. 15:39

a barlang kb 4-5ezer,minél többen mennek annál olcsóbb, ahogy a repülés is 20-30e/4-5fő...


lehet egy meglepi kirándulás,egy éjszakás pihenés valahol,mondjuk lagzi utáni nap ha vasárnap egy bepakolt bőrönd várja és indultok is, de úgy hogy másnap ne dolgozzon...stb

2012. febr. 27. 15:37

nekem tavaly volt 30,írom mik voltak nálunk:

-29-re kapta:bp-iek vagyunk és kapott egy szervezett barlang túrát, amire külön kellett időpontot foglalni,kiépítetlen utakon...nagyon élevezte,de azt mondta egyszer elég az életben:DDD

-terv idén:kerti tó,teknősökkel,nagy álma, tavaly nem jött össze a kert rendezetlensége végett

-tavaly 30.ra:élmény repülőzés lett volna a visegrádi várhoz haverjaival,de nem tudtuk megszerezni így ez még várat magára:P

-végül pólót kapott a 1.5éves lányunktól,tőlem meg nem is tudom:O huuuuuuuu jól meg fogtatok! el kell gondolkodjak:O amúgy akkor tájt fogant a 2.gyermekünk és még 3hó van szülésig,szvl azt is kapja így utólag majd 9hónappal:DDD


szvl barlangolás járatlan utakon,repcsizés,tó


mivel aznap mentek legziba így csak a kártyát adod amin a meglepi van és az időpontja:)))

sztem örülni fog akkor is ha pár nappal később éli át:)

2012. febr. 27. 15:32
Én bulit akartam neki, de meghivtak mindeket egy lagziba aznap és az össze olyan ember ott leszakit a buliba is hivtunk volna szóval buli kilőve, mégis jó lenne valami.
2012. febr. 27. 15:31
Na ez jó !Az én férjem is idén lesz 30 és aznap mi is megyünk lagziba.
2012. febr. 27. 15:31

Én is csatlakoznék ide, az én Párom októberben lesz 30 éves.

Szerintem szervezek neki majd egy meglepetés bulit, de majd még meglátom. Egyéb ötletre én is vevő lennék :)

Egy van, de az még nem biztos. Nagyon szereti az RC dolgokat, van neki autó, repülő, helikopter is, lehet abból kap majd egy jobbat, csak nem olcsó mulatság...

2012. febr. 27. 15:28
A párom nyáron lesz 30 éves. Pont egy esküvőre vagyunk hivatalosak aznap. Milyen ajándéköltettel állnátok elő? Valami kreatív ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook