Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék - öröm vagy bosszúság? fórum

Ajándék - öröm vagy bosszúság? (beszélgetős fórum)

A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2015. dec. 5. 04:33
az ajandek mindig orom.itt nagy divat az ajandekutalvany kulombozo osszegekben es boltokban.ez a legjobb otlet ,mert ezen mindenki azt vesz amit omega akar!
10. winny
2009. ápr. 21. 18:38
Az ajándék nagyon kényes dolog.Ismerni kell a másikat tudni,hogy mire vágyik.
9. 70a5a27405 (válaszként erre: 7. - Mamoca1234)
2008. aug. 16. 17:48
Én meg hiába pödzögetem hogy mit akarnék, sose azt kapom, mert addigra már el is felejtik. Ha olyan ajándékot kapok amitől nem vagyok elájulva, akkor ha nem olyan értékes passzolom....
2008. aug. 16. 12:07
Nálunk általában megbeszéljük, v. a párjától megkérdezzük, hogy kinek mire lenne szüksége, v. mit szeretne. Szűk családi körben (gyerek, szülő, testvér) még azt is megtesszük, hogy megkérjük az illetőt, hogy vegye meg az ajándékot magának (ez főleg olyankor van, amikor valami különleges, egyedi ízlésű tárgyról, ruhaneműről van szó), és a pénzt adjuk oda neki. Ha semmi ötlet nincs, akkor egy szép csokor virág a hölgyeknek, egy drágább, márkásabb ital a férfiaknak.
2008. márc. 10. 14:53
NÁLUNK NINCS GOND AZZAL, HOGY MIT AJÁNDÉKOZZUNK, MERT HA NYITOTT FÜLLEL JÁR AZ EMBER, AKKOR MIRE JÖN AZ ÜNNEP, MÁR BIZTOSAN OLYAT ADUNK,AMINEK ÖRÜLNEK.
2007. szept. 8. 01:28
Nálunk a rokonság egyik tagja néha nem tud ráérezni az ajándék kiválasztására! Volt hogy már jóval előtte mondtam hogy minek örülnék, de mégse azt kaptam.
5. bogyoka20 (válaszként erre: 4. - 0c97fbb607)
2007. júl. 30. 21:46
Én is az általad említett módszert akartam bevetni,de a párom nem engedte eddig.Mostmár meggyőztem nagy hangoskodás árán.Szerinte nem szép dolog,de engem nem érdekel!
4. 0c97fbb607 (válaszként erre: 2. - Bogyoka20)
2007. júl. 27. 22:52

Van egy jobb módszer is!:)Ha nem tetszik valami,vagy nincs szükségem rá,könnyűszívvel tovább ajándékozom,kicsomagolatlanul:)

(de ehez jó memória kell:DDDDD)

2007. júl. 27. 22:37
En imadok ajandekot adni,kapni nem igazan... Az orom a masik szemeben,nekem mindent meger,es legjobban,csak "ugy" szeretek ajandekozni,amikor nem szamitanak ra... jaj az szuper erzes...
2007. júl. 27. 21:55
Sziasztok!Nekem már nagyon sokszor okozott bosszúságot Anyósom.Egyáltalán nem ismeri az ízlésem,nem is kérdezi meg soha hogy esetleg mit szeretnék,mire vágyom!Vásárolja nekem a hülyeségeit.Már kaptam tőle 5 tányérkészletet,legalább 60 db poharat,3 evőeszközkészletet(szeretném megjegyezni,hogy egyikben sem szenvedtünk hiányt,de a kedves Anyós a kisujjából kiszopizta hogy nekem ezekre szükségem van).Egyébként nem szoktunk nagy családi összejöveteleket csinálni,max kétévente egyszer.Szóval nem értem a gondolkodását!Az egészben az a legjobb,hogy természetesen örülnöm kell.Nekem is van ízlésem.Nem a tányérkészlettel,vagy a pohárral van a baj,csak azzal hogy mindegyikből megvan hogy milyen tetszene,és egyáltalán nem ezek vannak itthon.Már lassan nem tudom hova tenni őket,így csúnya,nem csúnya dolog,de kidobálom őket.Nem akarok olyan poharakból inni életem végéig,amit csúnyának tartok...
2006. aug. 21. 22:27
Évfordulók, ünnepek... Az ajándékok végigkísérik - kisebb-nagyobb mértékben - életünk örömteli eseményeit. De valóban örömöt okoz az ajándékozás mindenkinek? Nem feltétlenül; a kérdésre nem lehet egyértelmű igennel válaszolni. Mert az ajándék jellegétől, feltételezett értékétől, nagyságától, a megajándékozott személytől, az alkalomtól függően okozhat csalódást, sőt félreértést is.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook