Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék a párunknak fórum

Ajándék a párunknak (beszélgetős fórum)


12. HelpMe85 (válaszként erre: 4. - Babii)
2011. okt. 19. 16:17
ez igazán nagy segítség lehetett anno a kérdezőnek... :D
2009. máj. 10. 15:55
Én Valentin napra egy sziv alaku diótortát sütöttem neki.Bálint a neve és nagyon jól sült el névnapra és Valentin napra egyszerre!
2008. szept. 5. 15:19
Nehéz a páromnak venni, mert alig van olyan dolog amit szeretne, és amire zsüksége van azt nélküle nme lehte megvenni.Sajnos
2008. szept. 5. 12:56

Sziasztok!

Ez nekem is mindig gondot jelentett. Az idén lesz 45 éves és sikerült kitalálnom valamit a szülinapjára: Pár éve az Őrségbe vágyik, de idő hiányában nem jutottunk el. Most meglepetésként lefoglaltam egy házat, jönnek a barátaink is, 3 napig ott leszünk. Ő még nem tud semmiről, minden t a háta mögött szervezünk.Amikor eljön a nap, akkor korán reggel felkeltem majd egy bögre kávéval, boldog szülinapot kívánok,kap két puszit és közlöm, majd, hogy ki az ágyból, utazunk. A kérdésre, hogy hova, még mindig nem árulom el, csak annyit mondok, hogy irány a nyugati határ, Szentgotthárd,a többit ott megtudod.A barátaink ott fognak várni egy étteremben, kb. délre érünk oda. Ott eszünk és akkor irány a házikó.....

Ez a terv, már mindenki tud mindent, csak ő nem. Október 30-ig én is izgulok....:))

2008. szept. 5. 09:18

én eddig könnyen vettem az ajándékozást.... mindig volt valami amire épp szüksége volt..

de most már én is kifogytam az ötletekből

:-(


eddig volt ajándék: telefon, parfüm, bögre, dvd film, mindenféle műszaki dolog.......

2008. aug. 4. 11:43

Most voltunk nemrégen másfél évesek, de igazából előre szeretnék ötleteket gyűjteni. Jön majd a karácsony, a két év, de madjnem minden hónapban adunk egymásnak egy pici kis ajándékot, ilyen kis figyelmesség!

Már én is próbáltam úgy ajándékot választani, hogy figyelgettem, amiket szeretne. Egy darabig ez be is jött, de mostanában már nem nagyon látom, hogy vágyna nagyon valamire, erősítőt, mélynyomót szeretne, de én ilyenekben nem nagyon vagyok jártas, nem tudnék dönten, hogy műszakicikk vásárlásánál mit kell figyelembe venni. Ékszereket már ajándékoztam(karlánc, nyaklánc). Hát ha akad jó ötlet, akkor azt szívesen veszem:)

2008. aug. 3. 14:12
Attól függ,hogy milyen alkalomra szeretnéd ezt az ajándékot adni!
2008. aug. 3. 14:10

szia/sziasztok!

Én is állandóan hasonló cipőben járok. A páromnak soha nem tudom mit vegyek. egy férfinak a legnehezebb vásárolni ajándékot. Én legtöbbször most már úgy probálok neki, vásárolni, hogy ünnepek elött már figyelem azt hogy mit szeretne venni, hogy mire vágyik. Ezeket leirom mindig egy papírra és amikor szükséges előkapom és amit úgy érzem, hogy na most kell megvenni, akkor megveszem azt. Eddig mindig bejött, mert mindig örült a hasznos holmiknak:)

2008. aug. 3. 11:28
én mindig valamilyen egyedit, különlegeset szoktam ajándékozni:)
2008. aug. 3. 11:10
szia, milyen alkalomból szeretnéd megalyándékozni ?
2008. aug. 2. 15:33
hahó fórumozók segítsetek!
2008. aug. 1. 22:19

Tudnátok ötletet adni, hogy milyen ajándékot vehet az ember a párjának?

Én elég kreatívnak tartom magam, de már annyi ötletet kimerítettem, hogy úgy érzem segítségre van szükségem.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook