Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajándék 3 éves kisfiúnak fórum

Ajándék 3 éves kisfiúnak (beszélgetős fórum)


2010. máj. 30. 05:58

Sziasztok!

Ismeritek ezt a két könyvet?

- Nagy mesekönyv Zdeněk Miler és a kisvakond

- Kalandos mesék (41 mese) Alexandra kiadó

Ha esetleg valaki ismeri légyszíves írjon róla véleményt!

Köszi

9. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2010. máj. 26. 09:48

A mesekönyvek nálunk is nagy kedvencek.:) Kevés szöveg, sok és nagy kép.:) Most a Janikovszky Éva könyvekre vadászok: Bertalan és Barnabás, Már óvodás vagyok, Velem mindig történik valami. Ezeket leginkább online aukciós oldalakon próbálom beszerezni, mert a lányaim rajzolni is szeretnek könyvnézegetés közben.:(

Amit még elfelejtettem!

A társasjáték (teszveszen, vaterán a bolti ár töredékéért kaphatóak, kifogástalan állapotban)...gyereknapra és névnapokra már előre megvettem a játékokat (az Elefunról jutott eszembe). Az egyik az Üsd a vakondot, a másik pedig a Málhás csacsi (ennek van egy Ali tevéje változata is) társas. Mindkettő már 3 éves kortól használható, függetlenül attól, mi van a dobozra írva. (legalábbis a lányom 3 évesen profin megvert bennünket).

Nagyon jó még a pingvines társas (Plits-plats pingvin), és ahogy írtad a golyókapkodók.

8. Mici1979 (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2010. máj. 26. 07:07

Szia! A könyvet nálunk is kap az ajándék mellé. Valószínű, hogy duplo lesz a vége, csak még kiválasztjuk, hogy melyik. A Tesco-ban körülnézek a favonat miatt.

Köszi!

7. kitrákotty (válaszként erre: 5. - 95a0f7ade3)
2010. máj. 25. 18:48

Szia!

Nálunk a könyv ami mindig jár az ajándék mellé és mindig bejön. :-))

Háromévesen pl. AnnaPeti és Gergő történetei, vagy Bartos Erika verseskönyvei közül valamelyik, esetleg Bogyó és BAbóca.

De nagyon jó könyv pl. a Vidám mesék, vagy a Sün, akit meg lehetett simogatni, stb. ha akarod sorolom még :-))


Aztán kedvenc bővíthető játékunk még a dupló, ill. a favonat készlet, ehhez később sínek külön vehetők, vagy mozdonyok, állatok, sorompó, állomás, alagút, a lehetőségek száma végtelen, és imádják, ráadásul tartós jó minőségű játék, pedig mi ált. a tescos fajtát vesszük.


Kinti játék esetleg: pedálos traktor, homokozók, fűnyíró, pótkerekes bicaj, roller, stb.


Társasjáték, háromévesen már jó lehet a Lepkefújó elefánt, vagy a Hugó Hami, amik nem dobókockásak, inkább mókás-mozgósak.


Pénztárgép, gyerek laptop, kisautók, autópálya, emeletes parkolóház, stb.

6. Mici1979 (válaszként erre: 5. - 95a0f7ade3)
2010. máj. 25. 15:30
Köszi ezeket ismerem és már nézegettem is.
5. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 4. - Mici1979)
2010. máj. 25. 12:49

Szia!

Már többféle verzió kapható (rendőrállomás, tűzoltóság, mentős), ha mindig másfajtát vesztek neki, vagy kap, nem fogja megunni. De nem kell rögtön ekkora építménnyel kezdeni, vannak kisebb verziók is. Ezekben pont az a jó, hogy kombinálhatóak, így a variációk száma végtelen.

2010. máj. 25. 11:43

Sziasztok!

Köszi az eddigi hozzászólásokat!

Nagyon szereti az autókat, motorokat (kicsiket) ami éppen a kezében elfér, legózni nagyon szeret, és a könyveket is szereti lapozgatni. Ha valami konkrét játék van ami szerintetek jó? Esetleg tapasztalat? Karácsonyra kapott autómosót garázzsal, azt hittem odáig lesz tőle, de a mai napig nem nagyon érdekli. Én szeretnék venni neki legót, ami nem csak építőkockákból áll hanem figurákból is, de félek, hogy nem-e unalmas neki, ha minden ünnepen kap legót?(szülinap, karácsony)

2010. máj. 25. 09:43

Mici979 az a fő kérdés hogy mi foglalkoztatja és hogy mennyi pénzt szánsz rá...

Ha inkább agyban szereti lekötni magát nagyonsok féle puzzle,memória játék van,ha inkább sportos sokféle készségfejlesztő játékvan az ugráló labdától a gokartig...ha szerep játékozni szeret akkor ajánlanám a bábokat és a karavánt,az én lányom azt kapta anno 3évesen,vagy barkács állványt...nagyon sok lehetőség van...próbáld meghatározni hogy milyen témakörben ajánlgassunk :D

2010. máj. 25. 09:24

Szerinted,mire lenne szüksége?Játékra?Ruhára?

Te tudhatod,mit szeret,mi foglalkoztatja:)

2010. máj. 25. 09:22

Sziasztok!

Augusztusban lesz a kisfiam 3 éves, és azt szeretném kérdezni, hogy van e valakinek valamilyen ajándék ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook