Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakpiercing tapasztalatok fórum

Ajakpiercing tapasztalatok (beszélgetős fórum)


10. Tilvia (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2019. nov. 5. 07:49

Nekem tetszett mindíg is apiercing. Azért nem bántam meg.

De tegnap meg is szabadultam tőle. :(

Én csak az arcba /mikrodermát/ nem ajánlom.

De kinek hogy. Az orr részemről totál más :)

9. af86a99684 (válaszként erre: 5. - 54a925307c)
2019. nov. 4. 09:20
Jesszus! 😱 Eltávolítani? Hm... 😕 Fáj? Gennyes? Már az első szúrás után sem kellett volna piszkálni, vagy kivenni. De rendszeresen fertőtleníteni kellett volna a helyét, amíg teljesen begyógyul. Ugyanazt a piercinget használod? Esetleg cseréld le, tartsd tisztán, kenegesd körömvirágkrémmel, és erősítsd az immunrendszered. Ha nem javul, válj meg tőle. Sajnálom.
2019. nov. 4. 09:15
Esetleg mikrodermàlt az arccsontomra? 🙂
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Tilvia)
2019. nov. 4. 09:03

Ez picit ellentmondásos írás.


Sosem gyógyult rendesen, a lövés sem jó, nem akar helyrejönni, de sosem bántad meg.

De nem ajánlod.

Akkor? :)

2019. nov. 4. 08:39

Szia Vivi,

Nekem is az orromba van a piercing. Sosem gyógyult rendesen. 2x szúrva Volt egyszer lőve. A lövés Sem jó. Augusztusba lövettem ki/ már ilyen ketyere/ de nem akar helyre jönni. /Sosem bántam meg egyik piercingem Sem./

Amit imádtam az a nyelvembe Volt. De már kivettem mert nagyon jött előre. Nekem azzal nem Volt probléma amit Elliana leírt. Pont ellenkezőleg. A fogkövet szépen össze szedte :)

A férjemnek Volt a szemöldökébe és az állába. A hegek ott maradtak neki.

Ne csúfitsd el az arcod. Én azt mondom :)

De ez a te döntésed :)

2019. nov. 4. 08:03
Vadhùst hogyan lehet eltàvolìtani? Orrpiercingem megvan màr fèl ève de àllandòan ott van a dudor...😞 pont ezèrt ez màr a 3. szùrásom ott mert ez miatt mindig kivettem....köszi a vàlaszokat!
4. af86a99684 (válaszként erre: 1. - 54a925307c)
2019. nov. 4. 07:56
Engem nem zavart. Gyorsan gyógyult, nem is éreztem.
2019. nov. 4. 07:37

Mikrodermallal nincs tapasztalatom de volt anno tinikoromtól 20 éveim közepéig orrban szemöldökben nyelvben és állban.

Amit eltudok neked mondani, hogy baromira megbántam.

A nyelv és az áll piercing nagyon kikezdte a fogzomámcom és az ínyem. A szemöldökömnél mai napig ott virít a heg ami csúnya.

Ha tehetném biztos nem csináltatnék még egyszer mai fejjel.

2019. nov. 4. 05:57
Mikrodermal piercinget tènyleg nem lehet ajakhoz rakatni? (Jobb alsò sarok szàjhoz) Köszi a vàlaszokat
2019. nov. 4. 05:56
Sziasztok! Ajakpiercinget tervezek szuratni 🙂 kèrdèsem h az evèsben zavarni fog majd? Illetve kezdőpiercingnek lehet e köveset kèrni? Köszi a vàlaszokat 🙂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook