Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ajakduzzanat, mitől lehet? fórum

Ajakduzzanat, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 30. 10:08

az én lányomnak a dió mogyoró stb

cálcium

2012. nov. 30. 10:02
Ha megrágcsálta belül a száját, attól dagadhatott fel. Öblögettess vele erősre főzött kamillateával, vagy valami hámosítóval. Phlogosol, Gingisol. Ezekkel a szerekkel ecsetelni is lehet a megrágott sebet.
2012. nov. 30. 09:48
Köszönöm. A kálciumot megpróbáljuk.
2012. nov. 30. 07:41

Nekem az allergia szokott ott is jelentkezni. Calcium Sandozt itass vele. Ha mégsem az, akkor sem ártasz vele neki. De jelentkezhet az ételintolerancia is ilyen formában, vagy lehet herpesz.

Ha nem kezelném magam olyankor, nekem is eltartana napokig, de a calcium segíteni szokott.

2012. nov. 30. 07:22
Valami megütötte, valamibe beütötte,valami megcsípte, allergia, esetleg herpesz kezdődik..és még sok minden :( / pl. "felnőttebb" kor esetén akár szilikon is :) bocsi, ezt nem lehetett kihagyni/
2012. nov. 30. 07:18
A fiamnak tegnap délután felduzzadt az alsó ajka hatalmasra, de csak az egyik oldalon. jJegeltük, de még ma reggel is ugyanolyan. Annyi előzménye volt, hogy izgalmában kicsit mrgharapdálta, de csak órák múlva dagadt be. Nem értem, hogy miért nem múlik el ? Mit tehetnék vele?
2012. nov. 30. 07:15
Ajakduzzanat, mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook