Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » AIO pelenkákról tudtok véleményt mondani (pl. Coolababy, Shinies baby, Minkee)? fórum

AIO pelenkákról tudtok véleményt mondani (pl. Coolababy, Shinies baby, Minkee)? (beszélgetős fórum)


3. Peppelínó (válaszként erre: 2. - 470abc56d9)
2010. szept. 9. 20:24

Szia!


Köszi az infót. Igazából, nincs annyi időm, hogy több ezer hozzászólást átböngésszek a mosható pelus fórumban. Engem konkrétan ezek a pelusok érdekelnének, mármint a velük szerzett tapasztalatok. Ilyen fórumot meg nem találtam, ami konkrétan a AIO zsebes pelusokról szólna, pedig azt olvasgattam volna.

2010. szept. 9. 13:02

Van egy mosható pelusos fórum, nézz be oda!;)


Amúgy én ezeket a pelusokat annyira nem szeretem(mi mindig eláztunk vele), de van aki meg erre esküszik!:)

2010. szept. 9. 10:33
Szeretnék ilyen mosható pelusokat venni. Kb. 25.000 Ft értékben, és olyat szeretnék, amiért nem kár kiadni ennyi pénzt. Úgy tudom, hogy némelyik belsejében polár anyag van, ami átengedi, de vissza a baba bőréhez nem engedi a folyadékot. Tényleg nem pálik be a popsija tőle? Nem allergizál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook