Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ahh Bra melltartóról mi a véleményetek? fórum

Ahh Bra melltartóról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


27. fehér csoki (válaszként erre: 25. - F16feffa10)
2012. máj. 15. 12:04
Hihi , nem is olyan ronda !
26. manitam (válaszként erre: 23. - Bertaerzs)
2012. máj. 15. 11:44
Vaterán nézzetek szét..onnan van a szerzemény :)
2012. máj. 12. 16:30
Tapasztalatom nincs róla, de ritka ronda szerzemény, sose venném fel. Sportmelltartóm az van, kb. azzal vetekszik kinézetre. :S
2012. máj. 12. 16:01
Én is vettem, de azonnal tovább adtam a unokahúgaimnak ( sportolnak), akinek egy közepes almánál nagyobb melle van és elmúlt 30 éves az ne vegye meg !
23. bertaerzs (válaszként erre: 22. - Manitam)
2012. máj. 8. 19:19
És hol vetted?
2012. máj. 8. 16:58
Én a 3db-ot vettem 4000-ért, így megérte. Otthon használom, de szerintem nem lesz szebb tőle a dekoltázs..de kényelmes :) hangsúlyozom otthonra :)
21. Arer
2012. máj. 5. 06:59
Nekem a kínai változat volt, mikor babás voltam. A sima melltartókat nem bírta a mellem a varrásuk miatt ezért vettem ilyeneket. Vettem mindjárt 3 színben is anno. Hát tényleg csak itthon tudtam hordani, mert csak szétlapította őket, de nem tartott semmit.
2012. máj. 5. 06:39
Szia! Én karácsonyra kaptam ajándékba, kétszer volt rajtam és tényleg nem tart. És lapít is. Tehát szerintem is pénzkidobás.
2012. máj. 4. 19:19
Azt hiszem nem rendelem meg. Az az érv, hogy lapít, nekem már az kizárja a viselését. Ki nem állhatom, ha pl. hónom alatt a mellem, vegy nem áll "peckesen". Maradok a régi modellnél. Köszönöm, hogy írtatok és segítettek a döntésben!
2012. máj. 4. 18:48
Határ úton a romák is árulnak ilyet.Persze nem eredeti,de pont annyit tud.És egy ezrest kér csak érte.Nekem jó volt a futáshoz is,bár nem olyan,mint az igazi sportmelltartó.
17. SzánI. (válaszként erre: 12. - E57e061615)
2012. máj. 4. 18:46

Igen, ránézésre olyan, mint egy sportmelltartó, de nem tartja a mellet.


Sportoláshoz, futáshoz én csakis a nike sportmelltartót veszem fel. Bevált. Nagyon kényelmes, egyáltalán nem ugrálnak benne a mellek.


Én a takarításhoz szoktam felvenni az ahh bra-t, de úgy, hogy először a melltartót, rá az ahh bra-t.

Ez azért jó így, mert a melltartó tart, az ahhbra meg takarítás közben nem engedi kibuggyanni a cickókat, pl. amikor az ágy alá hajolok.


Önmagában semmit nem ért az ahh bra. A kínai szorosabb top is ér ennyit, mint az ahh bra.

16. mkriszti81 (válaszként erre: 14. - Mimiko70)
2012. máj. 4. 15:34

végre egy tapasztalat

ezek szerint jól gondoltam,hogy lapít és nem tart - ami egy mellTARTÓnak dolga lenne.. :D

2012. máj. 4. 15:34

"10ezerböl tudsz venni legalább 3melltartot :)"


Három melltartót adnak tízezerért, azt hiszem. (Ahhh bra)

2012. máj. 4. 15:25
Én a kínaiban vettem nagy mellem van 85/d azért a sulya miatt meg a gyerekek miatt lóg is egy kicsitna meg a korom.de kaki az tényleg igaz hogy nagyon kényelmes stb de lelapítja és nem is tartja a mellet.ettöl azért szeretem de csak itthonra mert nem tart hanem lapít
13. bertaerzs (válaszként erre: 8. - Pici Manócska)
2012. máj. 4. 15:23
ja, ez is 3 db, a top shop honlapján és a tv hírdetésben is. Van egy testszínű, egy fekete, egy fehér.
12. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Bertaerzs)
2012. máj. 4. 15:21
Ránézésre nem más, mint egy sportmelltartó, és az is kényelmes.
11. mkriszti81 (válaszként erre: 9. - Bertaerzs)
2012. máj. 4. 15:21
max neked :D
10. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Mazsinka)
2012. máj. 4. 15:21

na ugyanezen ok miatt nem jó szerintem a kis mellűeknek sem: nincs ami megtartsa, vagy felpolcolja a melleket

ha elég passzentos, akkor le is lapítja még jobban őket, ha nem, akkor meg csak annyit ér, mint egy sima (nem szivacsos, merevítős) melltartó

9. bertaerzs (válaszként erre: 5. - Mkriszti81)
2012. máj. 4. 15:15
...ez már biztató
2012. máj. 4. 15:15

hát semmivel nem jobb szerintem mint egy 2ezer forintos melltartó...de ha neked van ilyenre 10ezred hajrá...de szerintem pénzkidobás...

mert ha a normál melltartót jó méretbe veszel magadnak csodás tartást hoz és 0 10ezerböl tudsz venni legalább 3melltartot :)

7. Mazsinka (válaszként erre: 5. - Mkriszti81)
2012. máj. 4. 15:15
A nagyobb mellűeknek szerintem csak akkor áll jól, ha a nagy mell nem lógós. Mert ott se kosár, se drót, se semmi nincs, ami valami alakot adna az egész mellnek, nincs ami felpolcolná. A reklámban a nőknek szerintem szilikon mellük van. De adja az ég, hogy ne legyen igazam, mert akkor én is veszek. Az én melleim nem túl szépek, eléggé megereszkedtek a sok fogyás-hízástól. :S Mi lesz még gyerek után???
6. bertaerzs (válaszként erre: 3. - Katie_rose)
2012. máj. 4. 15:12
jajj, ha kínaiba is van, akkor nem megbízható. szerintem. És nem engedi lógni a mellet, mert fürdőruhába is merevítőset kell vennem!
5. mkriszti81 (válaszként erre: 2. - Mazsinka)
2012. máj. 4. 15:11
én éppen úgy gondolnám, hogy a nagyobb mellűeknek tartja meg szépen, mert van mit - nekem viszonylag kicsik (szivacsos melltartókat hordok), így én nem merném megvenni
4. bertaerzs (válaszként erre: 2. - Mazsinka)
2012. máj. 4. 15:10
Hát, ezért vagyok dilemmába, az én 38/85D méretemmel még elégedett is lennék - annyira nincs "megereszkedve", de nem is fiatal már - viszont ha javítani rajta ez a csoda-darab, miért ne! Meg fogom írni döntésem.
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - Bertaerzs)
2012. máj. 4. 15:08
Szerintem nem tart jobban, csak maximum kényelmesebb,mint a többi. Próba verziót vehetsz a kínai boltokban is,mert ott már árulják kb 4-5 éve.
2012. máj. 4. 15:03
Én a hétvégén akartam venni az Árkádban, és megkérdeztem az eladót, hogy ez tényleg olyan, mint a reklámban, hogy minden szottyadt ciciből kihozza a maximumot, de azt válaszolta, hogy nem, és sokan csalódtak benne, míg másoknak bevált. Szerintem ez úgy van, hogyha kicsi a melled, vagy szépen áll, akkor megéri venni, de ha eleve elcseszett mellei vannak valakinek, akkor abból nem fog tökéletes kebleket varázsolni. Sajnos. Én végül nem vettem, igaz, egy próbát megér, de egy zsákbamacskáért nem fizetek ennyi pénzt. De ha te veszel, majd írd meg, hogy vált be! :)
2012. máj. 4. 14:59
Aki ismeri az Ahh Bra kollekciót (most 10 e Ft akciósan), ossza már meg tapasztalatait!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook