Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agyvérzés! Segítsetek, mire lehet számítani? fórum

Agyvérzés! Segítsetek, mire lehet számítani? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 7. 16:31
Szia!Anyukám is agyvérzést kapot 84évesen pedig még jol birta magát.Egyik reggel arra ébredtem rosszul lett de én már tudtam hogy agyvérzést kapott.És szivelégtelenség4
6. copfos66 (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. jún. 27. 09:24
A 3.-ik után ugyan így volt és Én is hittem,hogy rendebe jön.Nem így lett és azóta is bánom,hogy nem búcsúztam el tőle 58 éves volt.
2009. jún. 27. 09:22
Szia! Az Én anyukámnak is volt agyvérzése, bár Ő hálistennek nem esett éberkómába, és felépült! Viszont egy dolgot megtehetsz, hogy keresel egy talpmasszőrt, aki ilyenkor tudja, milyen pontokat kell masszírozni, hogy javulást érjen el! Ezt azért írom, mert az anatómia tanárom egyben talpmasszőr is, és elmesélte, hogy kb fél év alatt egy betegen elérte, hogy nem kellett szondán etetni, tudott magától enni, valamint elmaradt az ágytálazás! Kívánom, hogy anyukád felépüljön!!
4. Akymo (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. jún. 27. 09:20
Nyugodj meg, kórházban addig maradhat amíg az állapota ezt megkívánja.Kevés információt adtál, így nehéz bármiről is véleményt alkotni sajnos. Édesanyámnak már 5 agyvérzése volt.Ha tudok szívesen segítek.
3. copfos66 (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2009. jún. 27. 09:20
Addig örülj amíg így van az én anyukám 3x kapott agyvérzést de min ez 2 év alatt amit én szenvedtem vele ne tudd meg.Inkább beszélj hozzá és búcsúzz el tőle.Én sajnos nem tudtam.
2009. jún. 27. 09:20

Szia!


Nekem apukám kapott egész fiatalon agyvérzést. Ő is ilyen állapotban volt. Nem tudta hol van, milyen nap van, nem ismert fel bennünket. Ha jól emlékszem, egy hónapig volt bent a kórházban. Kb két hét után kezdett javulni az állapota, lassan tisztultak a gondolatai, és ismert fel bennünket.

Pedig az orvosok feladták pár nap után :(

Bocsánat, hogy ezt írom, de az, hogy nem halt meg, és nem is bénult meg, már jó jel!

2009. jún. 27. 09:17

Anyám sajnos agyvérzést szenvedett:(

Jelenleg kórházban van, de a 1,5 hét alatt alig történt változás:(

Szinte éber kómában van!

Olyan mintha egyfolytában aludna. Időnként elsírja magát, kezével időnként keresgél, próbálja kinyitni a szemét, de semmi több.

Közölték, hogy a kórházban max. 21 napig lehet!

Mire lehet számítani?

Aki tapasztalt már hasonlót kérem írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook