Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Agyrázkódás? fórum

Agyrázkódás? (beszélgetős fórum)

6. gyöngyszemü (válaszként erre: 1. - Békéséva)
2011. márc. 31. 18:51
Algo...n szedés, nem emelhet, ne hajoljon, pihenés sok folyadék fogyasztás.
5. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Békéséva)
2011. márc. 31. 16:18
A fiamnak volt, amikor leesett a bordásfalról az iskolában. Este levert, csöndes volt, majd el kezdett hányni. Utána mondta el, hogy mi történt vele az iskolában. Taxival rohantunk a kórházba, 2 napig megfigyelés és ágynyugalom. A többit nem tudom, hogy kapott-e valamit. Jó ideig nem is tornázhatott.
4. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Békéséva)
2011. márc. 31. 15:38
Nem kötekedésnek szánom, amit írok, de nem derült ki az írásodból: első lépés az orvos - ez kikerülhetetlen, utána betartani a javaslatait, aztán meghallgatni mások tanácsait, tapasztalatait.
2011. márc. 31. 15:25
mikor lábtöréssel voltam kórházban egy csomó agyrázkódásos volt, de elég durva agyrázkódások voltak azok, pl. ló fejberúgta meg ilyenek, csak pihentek, meg kaptak fájdalomcsillapítót de semmi extrát nem csináltak velük, ja meg koponyaröntgen és CT. De mikor Nekem volt agyrázkódásom, akkor hazaküldtek CT után, 1hét pihi és mehettem is dolgozni.
2011. márc. 31. 15:22
Nekem volt agyrázkódásom,nekem sok-sok pihenés,fájdalomcsillapító,B6 hányingerre...erre emléxem!
2011. márc. 31. 15:20

Valaki tudja,hogy hogyan kezelik az agyrázkodást?

Elég ha pihen valaki vagy valamilyen gyógyszeres beavatkozás szokott lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook