Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Agykontrollal gyógyulni!Távgyógyításban jártas esetleg valaki? fórum

Agykontrollal gyógyulni!Távgyógyításban jártas esetleg valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
71. Z123
2012. okt. 5. 16:17
Üdvözlöm! Sok mindent lehet az agykontrollal. Nagy a társadalmi ellenállás ezzel kapcsolatban. Aki nem hisz benne az mindig ellene is fog szólni, aki megtapasztalta az pedig tanácsolni fogja Önnek. Ha érdekli a dolog kérem írjon nekem ha aktuális még a dolog. Véleményem szerint nem szükséges ahhoz odaköltözni, hogy segítsen valaki.
70. f64f0d9a69 (válaszként erre: 69. - Namari)
2011. jan. 23. 16:21

Erre nem hiszem, hogy az agykontroll a gyógymód, hanem az életmód megváltoztatása.

Van ex-candidások topikja itt a Hoxán.

69. Namari
2011. jan. 22. 14:59

Sziasztok!

Sajnos most másodjára lettem candidás. Végeztem agykontrolltanfolyamot, de sajnos elhanyagoltam a gyakorlást. Van ezzel a betegséggel kapcsolatban tapasztalat, gyógyulási sikerélmény, vagy esetleg tanács? Mert ebből sajnos elég nehezen lehet meggyógyulni és ha valaki egyszer elkapja és meg is gyógyul, vigyáznia kell nagyon arra, hogy mit eszik és hogy miket szed! Nagyon szépen megköszönném a segítséget!

68. f64f0d9a69 (válaszként erre: 66. - Jenna8)
2009. máj. 29. 16:45

A családom visszajelez, tehát tudom,hogy sikeresen csináltam.

Ez agykontroll.

Megtanultam a Reikit is. Reiki II. fokozatig. Itthon a fiacskám nyakán levő óriási duzzanat kb. fél óra alatt ment le.Én csak 5 percig kezeltem kb. és nem is számítottam rá,hogy ilyen jól sikerül. Szólt, hogy nézzem meg meg milyen pici lett. Hát én is meglepődtem...

Most már rendszeresen használom, mert különben elhanyagolnám és az nem jó. Nekem fontos a gyakorlás, másnak pedig jó.

Három éve kaptam egy afrikai ibolyát és azt mindig reikizem. Már negyedszer van tele virággal. Több mint 20 éve lakunk itt és ez az első ibolya ami megmaradt.És virágzik. Hihetetlen mennyiségű virág van rajta már egy hónapja.Nekem ez is siker.

Az Ultrán megtanultunk programozott vizet készíteni. Nem mondtam meg mire progiztam, de este már jött a telefon és a felsorolás, hogy ugye erre?

Nagyon szeretem még akkor is ha nem mindig tökéletes az eredmény. Ezért gyakorolom!

67. minerva223 (válaszként erre: 64. - Jenna8)
2009. máj. 29. 16:32

De még mennyire.

Én eléggé racionálisan gondolkodtam eddig. Nem hittem semmiféle hókusz-pókuszban.Aztán amikor megbetegedtem,nagyon kétségbe estem. Előszőr tomboltam,hogy miért pont velem történik mindez?

Azután kicsit körülnéztem a neten és sok mindent találtam ezzel kapcsolatben,amit először nagyon szkeptikusan fogadtam de úgy gondoltam ártani talán nem árt ha kipróbálom. A naplómban leírtam,hogyan és mit tettem és azt is miken kellett keresztűl mennem.Ha ez nem elég bizonyíték akkor semmi!:-)

66. Jenna8 (válaszként erre: 65. - F64f0d9a69)
2009. máj. 29. 16:30

Szia!


Sikeresen használod?

Van konkrét eset,amirő tudod,hogy a Te kezed is benne volt a gyógyulásban?


Agykontrollozol,vagy reikizel?

2009. máj. 29. 16:22

Én is használom a távgyógyítást, főleg mióta elköltözött az egyik gyerekem.Nem szoktam megmondani előre,utólag néha igen. De úgyis tudják... :))

Ha valamelyik ismerősöm nagyon beteg a magam módján segítek. Soha nem szoktam elmondani senkinek.

64. Jenna8 (válaszként erre: 50. - Minerva223)
2009. máj. 29. 15:07
Megnéztem,pont ilyen dolgokra vagyok kíváncsi!Elkezdtem olvasni a naplódat,-még nem értem a végére-de ha jól gondolom,Te is hiszel az öngyógyításban
63. Jenna8 (válaszként erre: 62. - 0d19e1a24d)
2009. máj. 29. 15:03

Itt vagyok régi,a barátnőm által,aki már éve fórumozik,együtt szoktunk szinte neponta,szóval vágoma ezt az oldalt betéve:)Csak én is regeltem,ennyi,de inkább együtt fórumozunk,én ritkán lépek be külön

Itt is van Mod,már beszéltünk is vele egyszer,s ilyenért nem mindig szól,nézz csak körül...

A lényeg,én az agykontroll,távgyógyítás miatt vagyok itt és várok tapasztalatokat

62. 0d19e1a24d (válaszként erre: 61. - Jenna8)
2009. máj. 29. 14:39
ez nem olyan mint a többi ne ehhez mérd.... máshol vannak moderátorok stb stb... ott már szóltak volna mind2őtökre.
61. Jenna8 (válaszként erre: 57. - 0d19e1a24d)
2009. máj. 29. 14:14
Én is szoktam,nagyon régi vagyok itt,elhiheted,s kifejezetten rutinos:D
60. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 59. - 0d19e1a24d)
2009. máj. 29. 13:36
Melyik hozzászólásomat érzed provkatívnak?
59. 0d19e1a24d (válaszként erre: 55. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 29. 13:22
Na te csak halgassál ugyanis a szándékos provokációt sem csípik ám sehol 1 általán mért irogatsz ide ? menjél nyomozd ki a dolgokat :D
58. 0d19e1a24d (válaszként erre: 54. - Jenna8)
2009. máj. 29. 13:21
Jenna8 az 56-os hsz a tied. elnéztem a címnzést.
57. 0d19e1a24d (válaszként erre: 55. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 29. 13:20
Talán mert szoktam fórumozni..... más fórumokon ezt se engednék amit te csinálsz. plussz rutinos fóruimozók tudják ilyenkor mit kell tenni. többen próbáltunk neked "súgni" de te csak ugrálaz.... szerintem 30 évesen már nem kéne így viselkedni.
56. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 55. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 29. 13:17
Van egy passzus a szándékos provokációról is, azt is kéretik nem elfelejteni ;)
2009. máj. 29. 13:15
Javaslom elolvasni a fórumszabályzatot. Hogy mi számít offolásnak, és a személyeskedésről írottakat.
54. Jenna8 (válaszként erre: 53. - 0d19e1a24d)
2009. máj. 29. 13:07

Hadd én döntsem már el,hogy kinek és mit írok!

Te miért bírálod ezt felül?Véleményt nyílvánítottam,nem hőzöngtem,ezt anélkül is megtehetem,hogy te kioktatsz

53. 0d19e1a24d (válaszként erre: 51. - Jenna8)
2009. máj. 29. 12:37
és ennek amit te csinálsz mi értelme ? Segítek semmi. Ezzel a hőzöngéseddel csak azoknak okozol örömöt akik direkt provokálnak, ha nem akarsz ne szólj hozzá ha senki nem szól hozzá 1 idő után megunja.
52. Jenna8 (válaszként erre: 50. - Minerva223)
2009. máj. 29. 12:05
Mindenképp meg fogom nézni!
51. Jenna8 (válaszként erre: 46. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 29. 12:05

Megnéztem,minden topikban ezt csinálod!Mire jó ez?Jössz a hülye szkeptikusságoddal!

Nyiss magadnak egy fórumot,azzal a címmel,hogy:Semmiben nem hiszek! ,s majd oda csatlakozik az a 3 ember,aki ugyan úgy látja a dolgokat,mint te,s elcseverészhettek,a többi topik nem erre van!!

50. minerva223 (válaszként erre: 49. - Jenna8)
2009. máj. 29. 10:05

[link]


7.bejegyzés alatt a videót nézd meg. Szerintem ez a hitetlenek is meg fogja győzni:-)

49. Jenna8 (válaszként erre: 47. - Caravell)
2009. máj. 29. 09:37

Ez nem semmi!!!


Én hiszek ebben,az agyunk tényleg rengeteg dologra képes.

48. 0d19e1a24d (válaszként erre: 47. - Caravell)
2009. máj. 29. 07:07
Aki igazán mélyen hisz azt a pesszimisták véleményem szerint nem tudják megingatni. :o)
47. caravell (válaszként erre: 42. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 28. 21:38

Hát én nem tanítom. Igaz, nem vagyok híres ember (miért, csak a híres ember az igazi? mitől???) de diplomás fővárosi, értelmes nőnek tartom magam - az én szememben ez sem jelent sokat, de úgy látom, Te valamiért adsz az ilyesmire...


Szóval, egy történetet mesélnék.

A lányom, csodaokos, szuprintelligens, csodálatos nagylány. 18 éves korában ismeretlen okból agyödémát kapott, csúnya tünetekkel, fuldoklással, rendszeres ájulásokkal, fájdalmas zsibbadásokkal stb. Mindezek tetőzéseként elvesztette a látását mindkét szemére 100%-ban. Tüneti kezelésre az ödéma felszívódott, de a vakság megmaradt. A szemészek nem tudtak rajta segíteni. Megkerestem interneten az agykontrollosokat: többszázan koncentráltak egy meghatározott éjszakára. A dátumot a lányom választotta ki és azzal a hittel feküdt le, hogy reggel látni fog. Igyekezett elképzelni, hogy milyen lesz, megbeszélte a doktornénivel, hogy két napot még maradnia kell majd, de hétvégére már hazamehet stb. Tényként, hittel programozta.

És másnap reggel 6 hét után úgy ébredt, hogy lát!!!


Azóta egyetemista (ELTE 3 nyelvvizsgával), kitünő tanuló továbbra is, most készül ösztöndíjjal külföldön folytatni a tanulmányait az őszi félévben.


Ne hagyjátok eltántorítani magatokat a hit és a tudatalatti erejétől!

46. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 45. - Jenna8)
2009. máj. 28. 20:15

Mivel te indítottad a topikot, tiszteletben tartom a kívánságodat. Meg hogy ilyen szépen megkértél.

További jó beszélgetést!

45. Jenna8 (válaszként erre: 42. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 28. 19:36

Téged mi a szent szarért zavar,ha valaki hisz valamiben???

Igenis van,aki ettől a hittől,energiától gyógyul meg!!

Ha nem hiszel benne,nem kell ide írni,ennyi

44. 4b6a2525df (válaszként erre: 39. - 0d19e1a24d)
2009. máj. 28. 18:43

A pszichosebészetről:

Mi a Pszichosebészet?


Ez alatt azokat az energetikai műveleteket értjük, amelyeknél a gyógyító testéből pl. tenyeréből, vagy az auráját képező energetikai központokból (csakrákból) koncentráltan kibocsájtott természetes bioenergiával végez gyógyító tevékenységet, valamint a kezelő teret enged Gaia (Földanya) és az Univerzum isteni energiájának.


Ez a technika lehetővé teszi, hogy a kezelő - az élő szervezet sérelme nélkül - olyan feladatokat is megoldjon, amelyeket a hagyományos orvosi eljárások csak a fizikai test megnyitásával, vagy azt kisebb-nagyobb mértékben károsító radioaktív, esetleg kemoterápiás kezelésekkel tudja gyógyítani. A pszi az angol psichologic szó szakmai rövidítése, pszichológiát jelent. Régen sokáig azt hitték a kutatók, hogy ez egy kizárólag lelki eredetű energia, de ma már tudják, hogy kisebb-nagyobb mértékben minden szervezetben termelődik. A holisztikus szemléletben a pszichosebészet elválaszthatatlan a páciensek lelki problémáinak feltárásától és megoldásától.


Nagyon fontos a "hit ereje", amely be tudja indítani a gyógyító mechanizmust. Míg például a Reiki és a Kristályenergia hit nélkül működik, addig a pszichosebészetben elengedhetetlen tény maga a hit. Enélkül is megtörténik a gyógyulás, de ebben az esetben egy hosszabb folyamat lesz, és ráadásul a páciens állandó kételkedései miatt visszatermeli az adott fizikai problémáját.


A pszi-sebészet számos irányzatát művelik napjainkban pl. Indiában, a Fülöp-szigeteken, az arab világban, Észak-Afrikában, valamint az amerikai indián népek körében.E technika az írott történelem legrégebbi koráig nyúlik vissza, és a Szent Iratok szerint Buddha, Jézus, és Mohamed próféta is ilyen módszereket alkalmazott.


Szóval ez messze van az agykontrolltól.

Tényleg lehet gyógyítani az agykontrollal, főleg öngyógyítást lehet vele végezni. De valaki mást is meg lehet gyógyítani (bár én ezt nem próbáltam, csak az öngyógyítást)


De van az agykontorolosoknak egy klassz weblapjuk nézzétek meg, hogy mit is és hogyan is tesznek ők

2009. máj. 28. 18:19
Már itt sem vagyok. :)
42. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 34. - 4b6a2525df)
2009. máj. 28. 18:18

Hírességekre gondolok. Nagy írók, művészek,tudósok, filozófusok, matematikusok, sakkozók, stb.

Bárki, aki az agyát használja.

Egyet mondj!

Aki az agykontrollal foglalkozik, mindenki csak tanítja.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook