Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontrollal el lehet tüntetni a striákat? fórum

Agykontrollal el lehet tüntetni a striákat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
90. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 87. - PöttyösPanka)
2018. máj. 17. 19:05

Soha nem gondoltam csodamódszernek. Nem hittem benne, mint némely csoporttársam, hogy majd ennek hatására megnyerem a lottó ötöst.

Semmilyen konkrét rossz tapasztalatom nincs vele, de semmilyen konkrét jó sem.

Nekem kb. annyit segített, mint a szenteltvíz, amiről pedig tudjuk, hogy aki hisz benne, annak a placebo elve alapján az is segít.

89. Mezei Virág (válaszként erre: 87. - PöttyösPanka)
2018. máj. 17. 18:54

Erre én is kíváncsi lennék!

Az csalódik benne, aki csodára vár. Csodák meg nincsenek.

Jó dolgok pedig megtörténhetnek.

88. Mezei Virág (válaszként erre: 86. - PöttyösPanka)
2018. máj. 17. 18:53

:)

Kamuzik!

Azt sem tudja mire jó, mire való az AK.

Még az egyik gyerekemet is beírattam, a másikat nem kellett, mert magától tudja használni. Ez emberi képesség,és nagyon hasznos dolog.

Mentális szerszámos láda, öngyógyításra,gyógyításra való.

Unokáimnál is bevetettem néhányszor! :)

Sok dolog röntgennel, MRI-vel, labor lelettel igazolható.

87. PöttyösPanka (válaszként erre: 83. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 18:51

Az, hogy valami sok dologra jó, mióta jelenti azt, hogy mindenre jó? Csak az használhat bármire is bármit, ami csodákat is képes tenni?


Amúgy tényleg elárulhatnád, milyen rossz tapasztalatod van az agykontrollal, ami miatt ennyire rossz a véleményed róla, hátha más is okul belőle.

86. PöttyösPanka (válaszként erre: 81. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 18:45

"az agyi barázdákat erősen borotválja."


Talán megnézted MRI-vel? Azt mondtad a tényeknek hiszel. Ezt a "tényt" mi támasztja alá?

85. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 84. - Mezei Virág)
2018. máj. 17. 17:47
Ja értem. Az amputált láb nem nőhet ki az agykontrolltól, de a striák elmúlhatnak tőle. :D :D
84. Mezei Virág (válaszként erre: 83. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 17:42

Mivel zöldségeket írsz, nincs miről beszélgetni veled.

Nem sokat tudsz róla, mert akkor nem írnál ilyeneket.

Amputált láb nyilván nem nő ki, ilyet csak az emleget, akinek nem sok fogalma van róla.

83. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 82. - Mezei Virág)
2018. máj. 17. 17:35

Reméljük, egyszer majd egy amputált is megpróbálja, mert bizony akár sikerülhet is, hogy az agykontrolltól újból kinő a levágott fél lába, hiszen "Az elme sok érdekes és hihetetlen dologra képes."

Ld. pl. annak idején a kézzel operáló manilai csodadoktorok. Egy ideig ott is győzedelmeskedett az elem a józan ész felett, és emberek ezrei mentek ki "megoperáltatni" magukat.

82. Mezei Virág (válaszként erre: 81. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 17:26

természetesen nem véletlenül kérdeztem, mert lehetséges, hogy nem is tudnál válaszolni a kérdéseimre.;)


Én pl. nem tudom, ki mennyire tudja használni a technikákat, és el lehet-e tüntetni a striákat. De van rá esély, ki kell próbálni.

Az elme sok érdekes és hihetetlen dologra képes, még AK nélkül is.

Remélem, hogy a fórumindító meg is próbálja, mert bizony akár sikerülhet is.

81. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 80. - Mezei Virág)
2018. máj. 17. 16:16

Valóban nem, ezt bizony elírtam. Domján András helyett természetesen Domján László.

A többi kérdésre pedig azért nem válaszoltam, mert egészen vizsgáztatás íze van, miközben sem megfelelni nem akarok neked, sem pedig ezeket az élményeimet (beleértve a pozitívakat is) nem akarom megosztani veled.

Leírtam, hogyan viszonyulok ehhez a dologhoz. Amikor úgy éreztem szükségem van erre a mankóra, akkor beiratkoztam az akkor még újdonságnak számító tanfolyamra. Amikor rájöttem, hogy engem csak akadályoz a járásban, akkor eldobtam ezt a mankót. (Mint ahogy jó páran rajtam kívül is.)

Ilyen egyszerű.


Ja, és hogy az eredeti témánál maradjunk, a striákat nem tünteti el, de az agyi barázdákat erősen borotválja.

80. Mezei Virág (válaszként erre: 79. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 16:02

Pár kérdésemre nem válaszoltál...

Akkoriban Domján András nem oktatott...

79. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 77. - Mezei Virág)
2018. máj. 17. 15:57
17-18 éve lehet. (Nem emlékszem pontosan, hogy 2000-ben, vagy 2001-ben végeztem el a tanfolyamot.) És szerencsére nálam rövid lefolyású volt a dolog. Hamar rájöttem, ez nem az én utam.
78. Mezei Virág (válaszként erre: 75. - PöttyösPanka)
2018. máj. 17. 15:50
Melyik tanfolyamokat? Én csak kétfélét végeztem el.
77. Mezei Virág (válaszként erre: 73. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 15:34
Mit jelent az az annak idején, hány éve?
76. Mezei Virág (válaszként erre: 73. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 15:32

Mi volt a 3 napon, és mit tapasztaltál meg a negyediken?

Tudod, az esettanulmány!

75. PöttyösPanka (válaszként erre: 74. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 14:41
Pedig nagyon is számít, hogy zavarja-e. Főleg ha egy esztétikai kérdésről van szó. Ott csak az számít, hogy őt zavarja-e. Vannak, akiknek a teljes önbizalma rámegy egy olyan dologra, mit más észre sem vesz magán. A stria nem egy igazi probléma. Általában nem is látszik, nincs egészségügyi kockázata, és semmi másban sem korlátozza az embert a mindennapi életben. De ha őt ez ennyire foglalkoztatja, akkor számára igenis probléma.
74. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 72. - PöttyösPanka)
2018. máj. 17. 14:30

A magam részéről maradok a tényeknél.

Akinek levágják a fél lábát, az féllábú lesz, függetlenül attól, hogy ez a tény zavarja-e őt, avagy sem.

73. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 71. - Mezei Virág)
2018. máj. 17. 14:27

Nem érzem bajnak. Mint ahogy azt sem, hogy elvégeztem annak idején a Domján András-féle agykontroll tanfolyamokat, megvettem a könyvet, stb.

Még csak olyat sem mondok, mint sokan, hogy őket becsapták, kicsalták a pénzüket. (Mert ilyen véleményeket is találhatsz a neten, ha utánaolvasol.)

Engem biztosan nem csapott be senki, ha mégis, akkor legfeljebb saját magamat, de még ezt sem állítottam soha.

Gazdagabb lettem sok tapasztalattal és illúzióval. És akkoriban egészen biztos erre volt szükségem. Mármint az illúziókra.

Ma már nincs. El tudom fogadni a realitásokat.

2018. máj. 17. 14:18
Ha nem is az agyon, de ha az elméjében eltünteti a striákat, akkor már nyert. Úgy értem, hogy elég annyit elérnie, hogy ne zavarják annyira azok a csíkok. Ez pedig fejben dől el.
71. Mezei Virág (válaszként erre: 70. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 14:02

Legyen a te bajod!

Én meg használom, és szeretem.

Tudom, mire jó és tudom, hogy nem mindenható. sajnos!

Miféle agykontrollt használtál?

70. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 69. - Mezei Virág)
2018. máj. 17. 13:58
Én szerencsére kigyógyultam belőle, és már csak nevetek az egykori önmagamon.
69. Mezei Virág (válaszként erre: 68. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 17. 13:51

Én agykontrollos vagyok, és használom is...;)

Már hosszú évek óta!

2018. máj. 17. 13:40

Tökéletesen egyetértek!

Amiről nem tudunk semmit, sőt, amit nem próbáltunk, arról ne mondjunk véleményt.

2018. máj. 17. 13:34

"A tudatlanságod legmagasabb foka az, amikor elutasítasz valamit, amiről nem tudsz semmit."


Wayne Dyer

66. Bichi (válaszként erre: 64. - Mezei Virág)
2018. máj. 15. 20:34
Dehogy lehetetlen, ezzel epilálom magam :)
65. Mezei Virág (válaszként erre: 63. - Bichi)
2018. máj. 15. 10:37

;)

[link]

64. Mezei Virág (válaszként erre: 63. - Bichi)
2018. máj. 15. 09:53

Nem sokat tudhatsz az agykontrollról, de véleményed az megingathatatlan.

Amiről te nem tudsz, az lehetetlen.;)

63. Bichi (válaszként erre: 22. - Mezei Virág)
2018. máj. 15. 09:22

Persze, hülyeség ellen nincs orvosság. Gondolom a sok agykontrollos a gondolat erejével simán bejelöli a lottó ötös számait.

Ha ennyire "csoda" dolog lenne, akkor nem a striákra használnák, hanem másra.

És mondom ezt úgy, hogy nem ismeretlen számomra az agykontroll, de csontok összevarázslására nem jó. Ennyi erővel eltűnne az összes plasztikai műtét is, hisz a ferde orr kiegyenesedne, a kis mell megnőne, az arcbőr kisimulna.

Azért legyünk már kicsit reálisak :)

62. Guruljka (válaszként erre: 60. - 86d0584f0e)
2018. máj. 14. 21:02

Egyetértek.


Mindig előre kell nézni.


Banális példa, de ha keresek valamit, nem azt kell mondogatni, hogy sehol nem találom azt a dolgot, hanem hogy mindjárt megtalálom.


Van egy egyszerű kis dal, ami azt ismételgeti, hogy "megengedem magamnak, hogy boldogságban éljek"... hogy valóra váljon az álmom... hogy a céljaim elérjem...


Amúgy is vidám, gyakran hallgattam. És egyszer csak lehullott a gyávaság és a kishitűség, ami addig azt mondogatta, hogy úgyse jön össze... hogy nincs... hogy sosem lesz...

2018. máj. 14. 19:35
szerintem nem
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook