Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontrollal el lehet tüntetni a striákat? fórum

Agykontrollal el lehet tüntetni a striákat? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
120. Mezei Virág (válaszként erre: 119. - Michelle.r)
2018. máj. 31. 11:57
Köszönöm! :)
119. michelle.r (válaszként erre: 111. - Mezei Virág)
2018. máj. 30. 22:02
Priviben megírom, holnap.
118. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Petrika8)
2018. máj. 29. 10:44

Szia Petrika8!


Úgy látom, 7 év kihagyás után jártál erre. Ha megint erre tévedsz, meséld el lécci, mire jutottál?

Hadd tudjuk meg mi is!

2018. máj. 27. 10:47

.


Most látom, hogy az agykontrollos szervmanók titokzatos világából kiderül,

"miért szereti a homokórát Pajzsmirigy Panka"

[link]


Talán azért, mert pajzsmirigy-alul-működése van, és és már olyan kövérre hízott, hogy homokóra alakú szeretne ismét lenni?

A túlzott kövérség pedig mint tudjuk, táguláshoz vezet. És nem csak a bőrön, ami később striák formájában jelenik meg. Vajon az intim tornát is lehet helyettesíteni az agykontrollal?

Lehet, hogy az agykontrollosok között azért van annyi túlsúlyos, mert nem csak a striákat akarják vele eltüntetni, hanem a fogyókúrát is azzal akarják helyettesíteni?


Mindenesetre, a mottónk továbbra is: "Széles, tágas a tér, ....." :D :D

És ezt tudja a belinkelt könyvben szereplő Pajzsmirigy Panka is. :)


.

2018. máj. 26. 11:56

.


Azon gondolkodtam, hogy a striák mellett más bőrelváltozásokat is el lehet-e tüntetni agykontrollal? Pl. szeplőket, anyajegyeket, egyéb pöttyöket, stb.

És ha igen, akkor pl. erről:

[link]

is el lehet vele tüntetni a pöttyöket?

Vagy csak abrazív módszerekkel? És annak használatától nem nyúlna, tágulna ki nagyon? Nem lötyögne benne utána a Rudi, a TúróRudi? :D :D


.

115. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 114. - PöttyösPanka)
2018. máj. 25. 14:37

.


Guten táág, Panka!


Az agykontroll mindenféle tágulásra jó. Pl. bőrtágulás (ld. striák), mitesszerek-tágulása, visszértágulás, stb. Ahol nem használ, vagy kevés, ott segít a timsó.

De óvatosan, mert amit már amúgy is összezsugorított az agykontroll, ott kontra indukált a használata.

Ne felejtsd el, minden fejben dől el!

És minden könnyebben dől el, ha túl nagy a tér körülötte, ezért nem kell nagyon tágan értelmezni dolgokat, még akkor sem, ha azok az értelmezések egyébként nagyon tág dolgokra vonatkoznak. :D :D


Mottó: "Széles, tágas a tér, ....." :D :D


.

114. PöttyösPanka (válaszként erre: 113. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 25. 13:47
Magadnak javaslod? Mivel te agykontrolloztál. Mint írtam, és nem.
113. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 112. - PöttyösPanka)
2018. máj. 25. 13:26

.


Javaslom a timsót az agykontroll mellett. :D

Persze csak helyileg és óvatosan, mert ami már úgy is összezsugorodott, mondjuk az agykontrolltól, annál csak tovább ront a helyzeten.


Mottó: "Széles, tágas a tér, ....." :D :D



.

112. PöttyösPanka (válaszként erre: 110. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 25. 13:20

Húúú, te tényleg nagyon érintett vagy érzelmileg. Nem semmi, hogy az agykontroll ennyire mély nyomot hagyott benned, és én is ennyire betaláltam. Szegénykém! Remélem, azért idővel rendet tudsz tenni magadban, és megoldódik az a probléma, amin agykontrollal nem tudtál segíteni.


Ezt a harangozós dumát is csak egy olyan pasi képes produkálni, aki semmit sem tud a vagináról, vagy tényleg elég pöttöm a micsodája, így sokszor érzi, hogy harangozik. Amúgy ez a legtöbb, amit személyeskedés címszó alatt össze tudsz hozni? Mert ez nagyon mellé ment. Még ha lenne is ilyen problémám, én nem agykontrollozok. Soha nem is tettem, tanfolyamon sem voltam. Tehát még csak magamra sem tudom venni azokat az alázásnak szánt kis piszkálódásokat, amiket lejjebb bedobtál.


Na mindegy. Mivel látom, hogy elég értelmes vagy az érdemi eszmecserére, és nem veszel támadásnak pár ártalmatlan megfigyelést és kérdést, részemről meguntam a témát. Azért még várom a további rendkívül frappáns "személyeskedésedet", hátha tudsz te ennél többet is.

111. Mezei Virág (válaszként erre: 107. - Michelle.r)
2018. máj. 25. 13:08

Nem tudom, túlhaladott-e, de én szeretem, és bár lusta kutya is vagyok, de azért még sokszor használom.

Miről maradtam le, tudsz talán jobbat??? (én nem ismerek ilyen dolgokat)

110. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 108. - PöttyösPanka)
2018. máj. 25. 13:02

.


Csak nem neked is méretproblémád van? :D


Az agykontroll mindenre használ, ami túl teng, vagy túl tág. ;)


Giling-galang, szólt a harang. :D :D


Persze, amikor a harang nyelve már nem ér hozzá a harang oldalához, azon az agykontroll sem segít a harangozók szerint.

Csak nem valami ilyesmi okozza nálad a bizonyítási kényszert, és ha már harangnál nem vált be, akkor legalább itt próbálod bizonyítani, milyen jó?

Kompenzáció? :D :D


.

2018. máj. 25. 12:56

.


Ne feledjük, az agykontroll nem csak a striák ellen hasznos, hanem arra is jó, ha valaki nem nedvesedik rendesen. ;)


[link]


.

108. PöttyösPanka (válaszként erre: 106. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 25. 12:43
Fenyegetsz? :D
107. michelle.r (válaszként erre: 105. - Mezei Virág)
2018. máj. 25. 12:38
Így van. A magam részéről azt gondolom, az ak.már régen túlhaladott - de nagyon, nagyon sokat köszönhetek neki ;)
106. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 104. - PöttyösPanka)
2018. máj. 25. 12:35

"Esetleg átlagon aluli méreteidet próbáltad volna megnövelni hiába?"


Valószínűleg ez lehet az ok. :D :D :D


De neked is javaslom, ne kezdj bele a személyeskedésbe, mert ez bizony már javában az, és nem kizárt, hogy több türelmem, nagyobb kitartásom van benne. Aztán meg majd te is szaladsz az adminhoz moderálást kérni.

105. Mezei Virág (válaszként erre: 102. - Michelle.r)
2018. máj. 25. 11:23

Nem számít!

Sokan használjuk, sok-sok sikerrel - általában.

Tudjuk mire való, és hogy van határa.

Titka: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.

104. PöttyösPanka (válaszként erre: 100. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 25. 06:12
A véleményedet már elmondtad, mégis visszajársz azóta, hogy leostobázd azokat, akik hisznek benne, tehát neked még dolgod van az agykontrollal. A tudatalattid nem hagy szabadulni tőle. Ha ennyire kényszert érzel, hogy hülyének állítsd be azokat, akik nincsenek rossz véleménnyel róla, akkor te még érzelmileg érintett vagy a témában. Valószínűleg ilyenkor saját magadat szidod valamely agykontrollos élményed miatt. Mi történt? Talán csalódtál magadban? Vagy az agykontroll volt az utolsó mentsvárad, hogy elnyerd életed szerelmének szívét, de nem jött be? Esetleg átlagon aluli méreteidet próbáltad volna megnövelni hiába?
2018. máj. 24. 21:24

Három dolog, ami eltünteti a striákat:


[link]



.

102. michelle.r (válaszként erre: 101. - Mezei Virág)
2018. máj. 24. 21:10
Van egy érdekes nézőpontja az agykontrollról, semmi más ;)
101. Mezei Virág (válaszként erre: 99. - PöttyösPanka)
2018. máj. 24. 15:57

:)

Hadd mondja a magáét!

Az is lehet, hogy nincs is ismerete róla. Nem válaszolt a konkrét kérdésemre sem.

100. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 99. - PöttyösPanka)
2018. máj. 24. 15:44

Mert miért is ne mondhatnám el, mit gondolok az agykontrollról, csak azért, mert nekem mások vele a tapasztalataim?

És hol kellene elmondanom, hogy mit gondolok róla, ha nem pont egy agykontrollal foglalkozó, de nem agykontroll fan topikban?


Egy olyan topikban, aminek mondjuk az lenne a címe, hogy "Agykontroll rajongói klub", vagy "Agykonroll fan topik", valóban helyénvaló lenne ez a kérdés, és oda nem is írogatnék. Mint ahogy nem írogatnék egy Opel fan topikba, hogy a saját, több Opellel is szerzett tapasztalataim szerint nem egy kimondottan jó autó, de ennek a véleményemnek simán helyét érezném egy olyan topikban, amiben azt kérdeznék, hogy a diesel Opelek mennyire jók városi autónak.

Ez a topik pedig pont egy ilyen jellegű, hiszen egy konkrét cél megjelölésével kérdeztek rá az agykontrollra, mégpedig a striák megszüntetésére vonatkozó használhatóságot illetően.


Az agykontroll rajongóknak javaslok egy rajongói topikot, ahol elvárható, hogy annak megfelelő hozzászólások legyenek benne. Minden más topikban pedig, szerény véleményem szerint, el kell viselni az ellenvéleményt.

99. PöttyösPanka (válaszként erre: 96. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 24. 15:15
Pontosan miért is fáj neked, ha valaki hisz az agykontrollban? Ha te tényleg leszámoltál a dologgal, miért érzel kényszer arra, hogy visszajárj egy agykontrollos topikba?
2018. máj. 24. 13:26

.


Mindenkinek ajánlom.


[link]


Habár, mint látjuk, a siker nem garantált.

97. Mezei Virág (válaszként erre: 96. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 24. 12:19

Remek!

Te biztosan tudod, hogy aki azt gondolja, ilyen lehetséges, az balga.

Legalább, te biztosan tudod a tutit.


Mivel én nem tudom, el lehet-e valóban tüntetni azokat a striákat, legalább kipróbálnám.


Mert sosem lehet tudni, még az is lehet, hogy sikerülhet! ;)

De te, ezt sosem fogod megtudni.

2018. máj. 24. 11:32

.


[link]



.

2018. máj. 24. 10:36

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.” (Albert Einstein)



"Senki sem tudja, mire képes, míg meg nem próbálja. "

/Publicius Syrus/

94. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 93. - PöttyösPanka)
2018. máj. 20. 13:26
A homloklebenyi atrophoiával pont eleget.
93. PöttyösPanka (válaszként erre: 92. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 20. 08:20
Amúgy sokat foglakozol agykutatással, és sok agyat kísértél figyelemmel, hogy hogyan változik különbözõ betegségek vagy meditáció hatására?
92. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 91. - PöttyösPanka)
2018. máj. 19. 10:43

Mondjuk, én még olyat sem láttam, hogy valakinek a meditációtól múltak volna el a striái. :D :D


Olyanról meg főleg nem hallottam, hogy mondjuk a homloklebenyi atrophiája csökkent volna valakinek, mert sok új idegsejt képződött neki a meditációtól.

Sőt, a fentebb említett homloklebenyi atrophia semmivel nem ritkább mondjuk a sokat meditáló budhista szerzeteseknél, mint mondjuk a meditációval alig foglalkozó európai lakosság körében.

Akkor ez most hogy van?

91. PöttyösPanka (válaszként erre: 90. - 66ad2ccf4b)
2018. máj. 18. 06:20
Értem. Nos azt nem tudom, hogy konkrétan az agykontroll mennyire hatásos, de úgy tudom, hogy szerves részét képezi egyfajta meditáció. A meditációról meg több tudományos kutatás bebizonyította, hogy sok mindenben hasznos. Nem utolsó sorban aki rendszeresen meditál, annak új idegsejtek képződnek az agyában, ami azért nem hátrány.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook