Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szex & Psziché fórumok » Agykontrollal el lehet tüntetni a striákat? fórum

Agykontrollal el lehet tüntetni a striákat? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
104. PöttyösPanka (válaszként erre: 100. - voltam)
ma 06:12
A véleményedet már elmondtad, mégis visszajársz azóta, hogy leostobázd azokat, akik hisznek benne, tehát neked még dolgod van az agykontrollal. A tudatalattid nem hagy szabadulni tőle. Ha ennyire kényszert érzel, hogy hülyének állítsd be azokat, akik nincsenek rossz véleménnyel róla, akkor te még érzelmileg érintett vagy a témában. Valószínűleg ilyenkor saját magadat szidod valamely agykontrollos élményed miatt. Mi történt? Talán csalódtál magadban? Vagy az agykontroll volt az utolsó mentsvárad, hogy elnyerd életed szerelmének szívét, de nem jött be? Esetleg átlagon aluli méreteidet próbáltad volna megnövelni hiába?
103. voltam
tegnap 21:24

Három dolog, ami eltünteti a striákat:

[link]

.

102. michelle.r (válaszként erre: 101. - Mezei Virág)
tegnap 21:10
Van egy érdekes nézőpontja az agykontrollról, semmi más ;)
101. Mezei Virág (válaszként erre: 99. - PöttyösPanka)
tegnap 15:57

:)

Hadd mondja a magáét!

Az is lehet, hogy nincs is ismerete róla. Nem válaszolt a konkrét kérdésemre sem.

100. voltam (válaszként erre: 99. - PöttyösPanka)
tegnap 15:44

Mert miért is ne mondhatnám el, mit gondolok az agykontrollról, csak azért, mert nekem mások vele a tapasztalataim?

És hol kellene elmondanom, hogy mit gondolok róla, ha nem pont egy agykontrollal foglalkozó, de nem agykontroll fan topikban?

Egy olyan topikban, aminek mondjuk az lenne a címe, hogy "Agykontroll rajongói klub", vagy "Agykonroll fan topik", valóban helyénvaló lenne ez a kérdés, és oda nem is írogatnék. Mint ahogy nem írogatnék egy Opel fan topikba, hogy a saját, több Opellel is szerzett tapasztalataim szerint nem egy kimondottan jó autó, de ennek a véleményemnek simán helyét érezném egy olyan topikban, amiben azt kérdeznék, hogy a diesel Opelek mennyire jók városi autónak.

Ez a topik pedig pont egy ilyen jellegű, hiszen egy konkrét cél megjelölésével kérdeztek rá az agykontrollra, mégpedig a striák megszüntetésére vonatkozó használhatóságot illetően.

Az agykontroll rajongóknak javaslok egy rajongói topikot, ahol elvárható, hogy annak megfelelő hozzászólások legyenek benne. Minden más topikban pedig, szerény véleményem szerint, el kell viselni az ellenvéleményt.

99. PöttyösPanka (válaszként erre: 96. - voltam)
tegnap 15:15
Pontosan miért is fáj neked, ha valaki hisz az agykontrollban? Ha te tényleg leszámoltál a dologgal, miért érzel kényszer arra, hogy visszajárj egy agykontrollos topikba?
98. voltam
tegnap 13:26

.

Mindenkinek ajánlom.

[link]

Habár, mint látjuk, a siker nem garantált.

97. Mezei Virág (válaszként erre: 96. - voltam)
tegnap 12:19

Remek!

Te biztosan tudod, hogy aki azt gondolja, ilyen lehetséges, az balga.

Legalább, te biztosan tudod a tutit.

Mivel én nem tudom, el lehet-e valóban tüntetni azokat a striákat, legalább kipróbálnám.

Mert sosem lehet tudni, még az is lehet, hogy sikerülhet! ;)

De te, ezt sosem fogod megtudni.

96. voltam
tegnap 11:32

.

[link]

.

tegnap 10:36

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.” (Albert Einstein)

"Senki sem tudja, mire képes, míg meg nem próbálja. "

/Publicius Syrus/

94. voltam (válaszként erre: 93. - PöttyösPanka)
máj. 20. 13:26
A homloklebenyi atrophoiával pont eleget.
93. PöttyösPanka (válaszként erre: 92. - voltam)
máj. 20. 08:20
Amúgy sokat foglakozol agykutatással, és sok agyat kísértél figyelemmel, hogy hogyan változik különbözõ betegségek vagy meditáció hatására?
92. voltam (válaszként erre: 91. - PöttyösPanka)
máj. 19. 10:43

Mondjuk, én még olyat sem láttam, hogy valakinek a meditációtól múltak volna el a striái. :D :D

Olyanról meg főleg nem hallottam, hogy mondjuk a homloklebenyi atrophiája csökkent volna valakinek, mert sok új idegsejt képződött neki a meditációtól.

Sőt, a fentebb említett homloklebenyi atrophia semmivel nem ritkább mondjuk a sokat meditáló budhista szerzeteseknél, mint mondjuk a meditációval alig foglalkozó európai lakosság körében.

Akkor ez most hogy van?

91. PöttyösPanka (válaszként erre: 90. - voltam)
máj. 18. 06:20
Értem. Nos azt nem tudom, hogy konkrétan az agykontroll mennyire hatásos, de úgy tudom, hogy szerves részét képezi egyfajta meditáció. A meditációról meg több tudományos kutatás bebizonyította, hogy sok mindenben hasznos. Nem utolsó sorban aki rendszeresen meditál, annak új idegsejtek képződnek az agyában, ami azért nem hátrány.
90. voltam (válaszként erre: 87. - PöttyösPanka)
máj. 17. 19:05

Soha nem gondoltam csodamódszernek. Nem hittem benne, mint némely csoporttársam, hogy majd ennek hatására megnyerem a lottó ötöst.

Semmilyen konkrét rossz tapasztalatom nincs vele, de semmilyen konkrét jó sem.

Nekem kb. annyit segített, mint a szenteltvíz, amiről pedig tudjuk, hogy aki hisz benne, annak a placebo elve alapján az is segít.

89. Mezei Virág (válaszként erre: 87. - PöttyösPanka)
máj. 17. 18:54

Erre én is kíváncsi lennék!

Az csalódik benne, aki csodára vár. Csodák meg nincsenek.

Jó dolgok pedig megtörténhetnek.

88. Mezei Virág (válaszként erre: 86. - PöttyösPanka)
máj. 17. 18:53

:)

Kamuzik!

Azt sem tudja mire jó, mire való az AK.

Még az egyik gyerekemet is beírattam, a másikat nem kellett, mert magától tudja használni. Ez emberi képesség,és nagyon hasznos dolog.

Mentális szerszámos láda, öngyógyításra,gyógyításra való.

Unokáimnál is bevetettem néhányszor! :)

Sok dolog röntgennel, MRI-vel, labor lelettel igazolható.

87. PöttyösPanka (válaszként erre: 83. - voltam)
máj. 17. 18:51

Az, hogy valami sok dologra jó, mióta jelenti azt, hogy mindenre jó? Csak az használhat bármire is bármit, ami csodákat is képes tenni?

Amúgy tényleg elárulhatnád, milyen rossz tapasztalatod van az agykontrollal, ami miatt ennyire rossz a véleményed róla, hátha más is okul belőle.

86. PöttyösPanka (válaszként erre: 81. - voltam)
máj. 17. 18:45

"az agyi barázdákat erősen borotválja."

Talán megnézted MRI-vel? Azt mondtad a tényeknek hiszel. Ezt a "tényt" mi támasztja alá?

85. voltam (válaszként erre: 84. - Mezei Virág)
máj. 17. 17:47
Ja értem. Az amputált láb nem nőhet ki az agykontrolltól, de a striák elmúlhatnak tőle. :D :D
84. Mezei Virág (válaszként erre: 83. - voltam)
máj. 17. 17:42

Mivel zöldségeket írsz, nincs miről beszélgetni veled.

Nem sokat tudsz róla, mert akkor nem írnál ilyeneket.

Amputált láb nyilván nem nő ki, ilyet csak az emleget, akinek nem sok fogalma van róla.

83. voltam (válaszként erre: 82. - Mezei Virág)
máj. 17. 17:35

Reméljük, egyszer majd egy amputált is megpróbálja, mert bizony akár sikerülhet is, hogy az agykontrolltól újból kinő a levágott fél lába, hiszen "Az elme sok érdekes és hihetetlen dologra képes."

Ld. pl. annak idején a kézzel operáló manilai csodadoktorok. Egy ideig ott is győzedelmeskedett az elem a józan ész felett, és emberek ezrei mentek ki "megoperáltatni" magukat.

82. Mezei Virág (válaszként erre: 81. - voltam)
máj. 17. 17:26

természetesen nem véletlenül kérdeztem, mert lehetséges, hogy nem is tudnál válaszolni a kérdéseimre.;)

Én pl. nem tudom, ki mennyire tudja használni a technikákat, és el lehet-e tüntetni a striákat. De van rá esély, ki kell próbálni.

Az elme sok érdekes és hihetetlen dologra képes, még AK nélkül is.

Remélem, hogy a fórumindító meg is próbálja, mert bizony akár sikerülhet is.

81. voltam (válaszként erre: 80. - Mezei Virág)
máj. 17. 16:16

Valóban nem, ezt bizony elírtam. Domján András helyett természetesen Domján László.

A többi kérdésre pedig azért nem válaszoltam, mert egészen vizsgáztatás íze van, miközben sem megfelelni nem akarok neked, sem pedig ezeket az élményeimet (beleértve a pozitívakat is) nem akarom megosztani veled.

Leírtam, hogyan viszonyulok ehhez a dologhoz. Amikor úgy éreztem szükségem van erre a mankóra, akkor beiratkoztam az akkor még újdonságnak számító tanfolyamra. Amikor rájöttem, hogy engem csak akadályoz a járásban, akkor eldobtam ezt a mankót. (Mint ahogy jó páran rajtam kívül is.)

Ilyen egyszerű.

Ja, és hogy az eredeti témánál maradjunk, a striákat nem tünteti el, de az agyi barázdákat erősen borotválja.

80. Mezei Virág (válaszként erre: 79. - voltam)
máj. 17. 16:02

Pár kérdésemre nem válaszoltál...

Akkoriban Domján András nem oktatott...

79. voltam (válaszként erre: 77. - Mezei Virág)
máj. 17. 15:57
17-18 éve lehet. (Nem emlékszem pontosan, hogy 2000-ben, vagy 2001-ben végeztem el a tanfolyamot.) És szerencsére nálam rövid lefolyású volt a dolog. Hamar rájöttem, ez nem az én utam.
78. Mezei Virág (válaszként erre: 75. - PöttyösPanka)
máj. 17. 15:50
Melyik tanfolyamokat? Én csak kétfélét végeztem el.
77. Mezei Virág (válaszként erre: 73. - voltam)
máj. 17. 15:34
Mit jelent az az annak idején, hány éve?
76. Mezei Virág (válaszként erre: 73. - voltam)
máj. 17. 15:32

Mi volt a 3 napon, és mit tapasztaltál meg a negyediken?

Tudod, az esettanulmány!

75. PöttyösPanka (válaszként erre: 74. - voltam)
máj. 17. 14:41
Pedig nagyon is számít, hogy zavarja-e. Főleg ha egy esztétikai kérdésről van szó. Ott csak az számít, hogy őt zavarja-e. Vannak, akiknek a teljes önbizalma rámegy egy olyan dologra, mit más észre sem vesz magán. A stria nem egy igazi probléma. Általában nem is látszik, nincs egészségügyi kockázata, és semmi másban sem korlátozza az embert a mindennapi életben. De ha őt ez ennyire foglalkoztatja, akkor számára igenis probléma.
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook