Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykomtroll és meditáció fórum

Agykomtroll és meditáció (beszélgetős fórum)


7. 8270940af3 (válaszként erre: 5. - 274c9996b8)
2012. ápr. 30. 15:02

Ez valóban így van. Leginkább azért, mert az ember sokkal jobban tudja magát kontrollálni egy "szigorúbb" tanfolyami keretek között, mint otthon. A módszer viszont ugyanaz, csak bele kell szokni, magába a kontrollba..Az irányító csak ezért fontos. Később már nincs rá szükség.

Én általános iskolás koromban kezdtem az agykontrollt. Irodalom órák helyett általában mindig agykontrolloztunk.

6. Hot-rot (válaszként erre: 4. - Fátyolfény83)
2012. ápr. 30. 14:40
Én lemegyek a laborba, azzal a módszerrel amit leírtál és a segítőm már ott vár. Nekem csak egy van. Van amikor elmondjuk együtt az imát, de van amikor ez elmarad. Én nem ragaszkodom annyira a szabályokhoz, magamhoz igazítottam a dolgot.
5. 274c9996b8 (válaszként erre: 4. - Fátyolfény83)
2011. dec. 4. 13:21

Ha van könyved a temaval kapcsolatban , akkor vilagossan olvashatod Jose Silva velemenyet a dologgal kapcsolatban hogy ; ezt egyedul nem lehet megcsinalni , el kell vegezni az agykontrollt ! /a felnötteknek valot./

Persze nincs "lehetetlen" elöfordulhat hogy , neked sikerulni fog egyedul megteremteni öket ?

4. Fátyolfény83 (válaszként erre: 3. - 274c9996b8)
2011. dec. 4. 13:17

Voltam gyerek agykontrollon régen, és sok könyvem van a témával kapcsolatban.


Arra gondoltam, lemegyek szintemre a háromról egyre módszerrel, onnan tíztől egyik számolok és bemegyek a laboromba. Egyszerűen odahívom őket.

3. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Fátyolfény83)
2011. dec. 4. 13:06
Ezt csak a tanfolyamon tudod elsajatitani :)
2011. dec. 4. 12:51
erre en is kivancsi vagyok :)
2011. dec. 4. 12:37

Amiért a fórumot elsősorban elindítottam, az a kérdés; hogyan kell tanácsadókat hívni és mit jelent a köszöntő, illetve a búcsúzó ima. A tanácsadók mindig ketten vannak és mindig mindkettő megjelenik? Mindig csak a laboratóriumomban lehet velük találkozni?


Előre is köszönöm a válaszokat és örülnék, ha elindulna egy klassz beszélgetés, ahol segíthetjük egymást és elolvashatjuk a másik tapasztalatait, sikereit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook