Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloskákat hogyan lehet kiirtani? fórum

Ágyi poloskákat hogyan lehet kiirtani? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
360. moonlight13 (válaszként erre: 359. - Faafb963dd)
2013. jún. 8. 23:49
Az a gond, hogy állítólag nagyon drága a vegyszer, és nem vállalják, hogy egy egész házat írtsanak, ráadásul többször is.
359. faafb963dd (válaszként erre: 358. - Moonlight13)
2013. jún. 8. 23:16

Ezzel az is a gond, hogy sokan félnek a gombától.

Egyik szomszédban 4* voltak, most, hogy kutakodok, egy ismerős ismerősénél 5* volt szükség irtásra! Galériás lakásokban elérheti a 20 ezret egy alkalom. Csóró vagyok, sőt, egyre csóróbb, de napi 110 forintot azért valahogy ki tudok koplalni. Igenis minden tetves házban ki kellene ezt fizetni a közös költségből, vagy az önkormányzatnak krízishitellel kiegészíteni azokét akik sehogy nem tudják kifizetni. Teljesen önkormányzati tulajdonú házakban pedig kutya kötelessége lenne a tulajdonosnak kártevőmentesítést végezni! Mint ahogy a lakásukat kiadókat is megnyúznám, ha fertőzött lakást adnak ki.

Milyen dolog ez 2013-ban, hogy megesznek a poloskák egyes családokat, mert másoknak nincs napi 110 forintjuk? Ha ezen múlna nem is ennék inkább. Ha minden érintett házat végigirtanák kétszer, akkor egy időre mentesülnének a városok a fertőzéstől.

2013. jún. 8. 22:14
Csak egy kérdés: az nem lehet, hogy az idióta szomszédoknak csak nincs pénzük, és ha Te megcsinálnád ott is, akkor még mindig jobban járnál. (már ha beengednének)
357. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 356. - Faafb963dd)
2013. jún. 8. 22:09
Jéééééééééééééézusoooom!!!! Rémes!! :(((((((((((((((
2013. jún. 8. 19:12

[link]

áááááááááááááá :((((((((((((((

2013. jún. 7. 18:54
Na ez a baj!! Hogy hallgatnak!!! Hozzám is így került, mert a drágalátos szomszéd nem szólt!!
2013. jún. 6. 22:39
Naná! ;)
2013. jún. 6. 21:34
Nekem 20 ezer volt a kettő, de most már harmadszorra ingyen jönnek (3 hónap garancia)De nincs poloska, csak egyrészt biztosra akarok menni, másrészt alattam 2 emelettel irtani fognak jövő héten, nehogy jöjjön valami menekült:)
352. lilibe
2013. jún. 6. 20:49
Főnix madár. :) Viccet félretéve, ez a leghatásosabb.
2013. jún. 5. 10:34

Nem csak pesti gond:


[link]

2013. jún. 5. 10:32

Még egy ötlet, talán ez is segít: sok vitamint szedek alapból, van a csomagban B-komplex, 50mg-os, tapasztalatom szerint sem a kullancs, sem a szúnyog nem szereti, most mellé esténként beszedek még egy 50mg-os B-komlexet (MegaB a neve), mellé persze egy 1000-es C is kell, hátha így büdösebb leszek, és nem tetszik a dögöknek:)Aludni mindenesetre jól lehet tőle...

Teafaolaj-levendulaolaj-B-vitamin kombótól már remek szag van esténként:)De semmi csípés!!!!!!

349. bibircsoka (válaszként erre: 348. - 483cc26e57)
2013. jún. 3. 19:28
Ha az a bioirtószer beválik, akkor pont az a lényege, hogy vigyék az elpusztításukhoz szükséges kórságot a többieknek.
2013. jún. 3. 13:49

Na aki panelban lakik az jól kösse fel a gatyáját..

Ha az alatta vagy a felette lakó szomszédban van,akkor ciánozhat bármit csinálhat,jönnek ujra és ujra.Az összes csövet ami le meg fel megy vagy hézagmentesen be kell tömni gipsszel,vagy siloplaszttal,ugyanis fél mm es lukon is vigan átmásznak a kicsik.Fütőcső,gázcső,menden ami le fel megy lezárni bármivel.És ez még csak a kezdet.:)

az összes konektort,és villanykapcsolót szét kell szedni,és ahol befut a vezeték kisebb nagyobb lukak mind betömni hézagmentesre és ugy visszarakni.Így van esély hogy nem jönnek vissza a drága bogarak.Nekem az összes vezeték konektor,cső stb-re ráment az egész napom.

Ez után lehet az irtást végezni.

347. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 339. - Szirona)
2013. jún. 1. 14:22
Ne szégyelld!!! Nem a Te hibád!! Én az összes szomszédomnak szóltam, plakátot raktam ki a házban,a rovarirtó szerint ha mindenki ezt tenné, nem lenne munkájuk. Én azt mondtam, nem nemibetegség, azt szégyellném, de ezt nem! Csak így van esély, ha többen egyszerre vesszük fel a harcot!!
2013. jún. 1. 14:16

Sziasztok, én új vagyok, itt is, meg a témában is.

Március végén kezdődött a dolog, 3-3 csípés a jobb kezemen. Pár nap múlva a balon is 3-3. Utánanéztem, elájultam, vettem Protectet, gőzöltem, mostam, mindent zsákba, szilikon a csövek köré, stb., egy hét szünet, majd 3-3 csípés a hátamon. Aznap már nem aludtam a lakásban, hívtam a rovarirtót. Jött, fújt, elment, este haza, dög büdös volt, addigra teafa olaj a tusfürdőbe, a testápolóba (köszi aki javasolta!!) + egy pumpás flakonba vízbe 30-40 csepp, ezt azóta is minden este magamra fújom, ragasztó az ágy köré, csípés sehol. 3 hét múlva újra kihívtam, jött, fújt, este vissza, büdösség és egy élő (!) dög, bár nehezen mozgott, meg is öltem. Azóta eltelt 1 hónap, ragasztóban soha semmi, teafa olaj állandóan, csípés sehol!!!! Ma visszatoltam az ágyat, az éjjeliszekrény alatt találtam egy kiszáradt (hurrá!!!) dögöt. De még visszahívom, ingyen van, jöjjön csak, tuti ami tuti. Alattam lakótól jött hozzám, nem szólt, mikor irtatott, és menekült a dög. De amiért írok, ezt találtam a neten: [link]

a szer kapható itthon, bio permetező szer, Naturalis a neve, 1l 10ezer, de 100 liter lesz belőle. Társakat keresek, vegyük meg közösen, úgy nem olyan drága, meg amúgy is csak egy évig áll el. Megadom a számom ha valakit érdekel a dolog, szervezzük meg!!! Le a dögökkel!!!!!!!

2013. máj. 30. 09:36
Sziasztok! Kerlek segitsetek! Rettentöen ketsegbe vagyok esve. Kb 2 honapja jelentkezett a problema. En mar nem lakom otthon a szülöi hazban, de több mint valoszinu, hogy en vittem haza a rohadekokat. Most keszülünk a parommal hazat venni, igy mivel a szobam üres volt, igy arra gondoltunk, hogy amikor latjuk, hogy valami akcios, akkor megvesszük, mert elfer a regi szobamban. Itt nagyon sok mindenröl van szo: hütö, mosogep, sütö, fözölap, micro, paraelszivo es vettünk a praktikerben egy lapraszerelt vitrinkombinaciot. Anyukam es öcsem voltak börgyogyosznal, aki azt mondta, hogy pokcsipesek, de ök folyamatosan talaljak otthon a poloskakat. Az lenne a kerdesem, hogy hogyan lehet öket veglegesen kiirtani? A rovarirto biztos modszer? Anyum mar beszelt egy rovarirtoval, azt mondta 16 ezer ft 4 honap garanciaval. Nekem tenyleg egy tuti biztos modszer kellene, mert a vadi uj gepeimet csak nem dobhatom ki, amire ugy kuporgattuk össze a penzt, az uj hazba meg ha beköltözünk, nem ezzel szeretnenk kezdeni, hogy hogyan irtsunk poloskat. Gondolom mindenben elbujik, nem csak butorokban vagy fal resekben, hanem ugyan ugy belebujik a gepek belsejebe is. Kerlek segitsetek, most elem eletem legrosszabb korszakat.............
344. moonlight13 (válaszként erre: 343. - Faafb963dd)
2013. máj. 26. 12:12
Köszi a tapasztalatok megosztását! Te társasházban laksz v. családi házban?
343. faafb963dd (válaszként erre: 342. - Faafb963dd)
2013. máj. 25. 21:10

Holnap segítséggel az egész szobát felforgatom, tudni akarom hova tűntek!

Szekrényajtókat a leírás szerint kinyitottam és a zsákokat is, amiben a fél lakásom van 1 hónapja.

A szaga egyáltalán nem zavaró, olyan citromos szúnyogriasztóra emlékeztet.

Imádtam illatos tisztítószerekkel takarítani, de ezeket elpakoltam, hogy még véletlenül se zavarjam meg a bugizacskót. :) Szagtalan dezodor, amit lehet mosószer nélkül mosok (még keresek valami szagtalan mosószert és öblítőt, valami tipp?) Hajcuccokkal vagyok még bajban, de ezeket csak a lakásból elmenetel előtt a fürdőszobában használom, és a szobába már nem megyek be.

Eddig esti vadászat volt, most új program van, illattalanítás!:)

Meg fogom rendelni az állapotfenntartó tasakot is, de a tapétát leszedem, kifestek, szegőléceket cserélem, mindent leszigetelek, parkettarepedéseket is (erre találtam egy szert, folyékony fa a neve).

2013. máj. 25. 21:00

Tádám, üdv. Mindenkinek!

Előzmény aznap estig:

Mint már írtam: nem volt nagy fertőzés, pár dög,kinyírtam nagy részüket, de petéztek rendesen, hogy rohadjanak meg! Szagtalan irtószer szórófejes változatban, por (ami szintén szagtalan) és illóolajorgia. Ágyam körül, alatt, ágyneműtartóban rovarirtó por, ágyamat hetente kétszer fújtam irtószerrel, párnán, takarón teafa-levendula-szegfűszegolaj, vízzel hígítva az ágy körbefújva szinte mindennap. Porszívózás, bútorokon megtalált tojások gőzölése, égetése.

Néha 1-2 csípés, idegbaj, nemalvás, dühroham, lakás felgyújtásának elképzelése.

21-én este levágtam egy bizonyos zacskó 2 sarkát, letettem magam mellé az ágyra (azóta is ott van, még köszönök is neki! :D) ágyneműt párnástól-takaróstul lecseréltem, hogy ne legyen semmi zavaró illat, a rovarirtó port maradéktalanul felporszívóztam, és egy életem egy halálom lefeküdtem aludni.

Ismétlem aludni.

Ugyanis ugyanabban a pózban ébredtem, és akár hiszitek, akár nem, egyetlen egy csípés sem volt rajtam reggel. És azóta sincs! Másnap láttam a falon mászni egy kisebb példányt, persze rögtön kinyiffantottam, és azóta semmi.

341. moonlight13 (válaszként erre: 337. - Faafb963dd)
2013. máj. 24. 22:58
várjuk a tapasztalatodat!
340. d3a1496d89 (válaszként erre: 337. - Faafb963dd)
2013. máj. 24. 20:52
Ez aztán az optimizmus! :) Kívánom, hogy nyugodt éjszakáid jöjjenek, kérlek írd majd meg a tapasztalataidat, feltétlenül szeretném tudni, bevált-e a szer, mert nekem is kellene valami, ami végre tényleg hatásos.
339. Szirona
2013. máj. 23. 14:00
Sziasztok! Lenne egy kérdésem nálam is vannak ezek a kis mocskok. Ha nem alszunk és nem ülünk a kanapéra ahol vannak és Protek ágyi poloska írtóval fujjuk rendszeresen akkor kipusztulnak? Mivel belölünk élnek a vérünkből ezért gondoltam erre. Már kevesebb van, de sajna még vannak és utálom őket! Nem merek hívni senkit magamhoz, mert szégyenlem
338. moonlight13 (válaszként erre: 337. - Faafb963dd)
2013. máj. 22. 20:58
Kíváncsian várjuk a fejleményeket! Jó éjszakát! :)
2013. máj. 21. 22:09

Kedves Mindenki!

15-én megrendeltem, 16-án érkezett a számla, aznap kifizettem, 17-én visszaigazolták, és ma a postaládámban landolt a csomag.

Zara által ajánlott bugator tesztelése ma este indul, drukkoljatok!

Ha minden igaz ma éjjel már csípésmentes éjszakám lesz! A kis rohadékoktól elköszöntem: a sohai viszontlátásra, nem örülök, hogy itt voltatok, de mostantól pusztultok!:D

Jó éccakát!

336. faafb963dd (válaszként erre: 332. - Hoxa)
2013. máj. 21. 22:08

Kedves Hoxa!

Csak és kizárólag azért regisztráltam a fórumra (nem szólok hozzá semmi máshoz, és szinte nem is olvasok más témát ezen az oldalon), hogy segítséget kérjek, ugyanis nálam is megjelentek ezek a dögök.

Próbáltam házi szerekkel felvenni ellenük a harcot (nálam nem volt nagy fertőzés), és legnagyobb szerencsémre olvastam Zara hozzászólását, a segítségét kértem privátban.

Minden, ismétlem minden kérdésemre érdemben válaszolt, készségesen segített az oldal fordításának értelmezésében, minden tapasztalatát megosztotta velem, kedves, segítőkész ember!

Tapasztalatból tudja, hogy milyen borzalmas amin átmegyünk, és minden tőle telhetőt megtesz, hogy a másikat segítse, biztassa.

Mielőtt elhamarkodottan kitörölted a hozzászólásait és őt magát is, megkérdezhetted volna az itt hozzászólók véleményét…

335. moonlight13 (válaszként erre: 333. - C25d50dfb1)
2013. máj. 21. 20:48
Nem angolul van?
334. moonlight13 (válaszként erre: 333. - C25d50dfb1)
2013. máj. 21. 20:44

Kedves Zara!

Amennyiben mások is kipróbálják, gondolom, tájékoztatnak itt mindenkit a régi fórumozók is! Nagyon várjuk a tapasztalatokat másoktól is!

Nekem azért nem tűnt marketing-fogásnak, mert külföldi oldalról van szó.

2013. máj. 21. 13:48

Sziasztok! segiteni szeretnek, foleg a kisgyerekeseknek, es kisallattartoknak! nincs marketinges celom!

Azert irtam a forumra, mert itthon sokan nem ismerik, hogy mas alternativa is letezik az agyi poloska irtasra, mint a mergezo sprayk, es az irtok altal hasznalt dolgok!!

Ez amit en hasznaltam, 100% termeszetes illoolajokbol all!!!! kis papirtasak, amit a szobaba leteszel, es 24 oran belul garantaltan megszunnek a csipesek!!! Arban ugyanott van mint a tobbi.. (ezt is 3 honapig kell csinalni sajnos, mert a petek folyamatosan kelnek ki..)

A francia irtoszer oldala: bugator.net

az oldal fr.-ul van, ott lehet megrendelni. a google egesz jol forditja, de szivesen segitek is! (madagaszkaron gyartjak)

Par fertozott mar varja, hogy megerkezzen a bugator-ja, es hamarosan ok is fogjak irni a tapasztalataikat :)

Koszonom!!

Zara

332. Hoxa
2013. máj. 21. 09:33

Sziasztok!

A moderátorok több felhasználót is töröltek, akik marketinges megfontolásból regisztráltak ide és írták le a "tapasztalataikat". Ezek a tapasztalatok úgy vannak megfogalmazva, hogy igazinak tűnjenek, de a céljuk az, hogy az általuk képvilselt vállalkozáshoz irányítsák a felhasználókat. Zara hozzászólásai is e körben kerültek levételre, mivel már nagyítóval figyeltük ezt a fórumot és mert gyanúsak voltak. Máshoz nem szólt hozzá, csak ide és privátban kínálta a megoldást. Lehet, hogy vele kapcsolatban tévedtünk, nem tudom megmondani.


Mi titeket akarunk ezzel védeni. Úgy gondoljuk, mindenkinek joga van ahhoz, hogy igazi magánemberek igazi tapasztalatait olvassák, ne a marketingesek által megfogalmazott beetető szövegeket.


Zarát megkérem, hogy írja ki a termék nevét, mint ahogy eddig is megtették már többen más termékekkel kapcsolatban! Nincs gond ezekkel. Aki szeretné, megkeresi a lelőhelyet is - gondolom. De a "privátban tájékoztatlak" típusú hozzászólások továbbra is gyanúsnak fognak minősülni és továbbra is figyeljük és megpróbáljuk kiszűrni a marketing célú megmozdulásokat a fórumban - pontosan a felhasználók védelmében.


Megértéseteket köszönöm:

Hoxa

331. moonlight13 (válaszként erre: 330. - PetPalack)
2013. máj. 20. 15:04
akkor átmennek a másikba. legfeljebb, ha teljesen elhagyod a lakást
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook