Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ágybetét tisztítása fórum

Ágybetét tisztítása (beszélgetős fórum)

5. 00346cf747 (válaszként erre: 4. - Reguska1)
2009. jún. 29. 09:57
Nálam annyiban szerencsésebb volt a helyzet, hogy a moshatatlan huzat ALÁ, belül, a huzat és szivacs közé tudtam tenni egy nylont, hogy ne ázzon át nagyon.
2009. jún. 29. 09:27
Van kis udvarunk ki fogom próbálni szivaccsal áttisztítom, meg valami illatos tisztítószerrel. Köszönöm a jó tanácsokat!
2009. jún. 29. 09:12
Ha van erkély, én is átmennék rajta takarítógéppel, vagy valami szivaccsal, és kitenném a napra száradni...
2. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. jún. 29. 07:33
Sajna, ez nagy gond... én elvittem a Patyolatba, mert foltos volt (levehető, de a jelzés szerint csak vegyileg tisztítható), és kerek perec megmondták, hogy foltot eltávolítani nem tudnak, csak szárazon fertőtleníteni. Jobb híján végigmentem rajta a szőnyegtisztító kicsi fejével. Folt maradt, de legalább nem került ötezerbe.
2009. jún. 29. 06:15

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, bérelt lakásban lakunk jelenleg és a kislányom ágybetétjének kicsit dohos szaga van, próbáltam levenni a huzatát, de nem lehet. Hogyan tudnám kitisztítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook