Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Agyagozás-kiégetés? fórum

Agyagozás-kiégetés? (beszélgetős fórum)


20. chmtx (válaszként erre: 1. - Virág3)
2012. szept. 29. 20:14
Mi cserépkályhában próbálkoztunk agyag kiégetésével, és volt is olyan, ami egész jó lett. Nekem azt mondták, hogy még akkor kell a kályhába/kandallóba tenni a teljesen száraz agyagot, amikor hideg a tűztér. Aztán begyújtani és amikor már lobog a tűz, meleg a kályha, akkor még jól megrakni, vastagon, hogy majd legyen rendesen parázs. Amennyire lehet, a parázsba bekotorni, bepiszkálni az égetendő tárgyakat, és időnként kicsit meg is forgatni, hogy minden oldalukat elég hő érje. Aztán amikor leégett a tűz, kihűlt a tűztér, akkor lehet kiszedni a hamu közül a kerámiát. Fontos, hogy az égéskor elég levegőt kapjon a tűz, hogy végig magas hőfokon tudjon égni, de ne túl sokat, mert akkor meg a huzat kiszívja a meleget a kályhából. Elvileg 600-800 fokot lehet átmenetileg csinálni a cserépkályhában. Ebből már egy majdnem igazi kerámia is születhet. A kályhás égetés hátránya, hogy egyenetlen a hőeloszlás, illetve a tárgyak a hamuban bekoszolódnak, szürkések lesznek.
2010. nov. 4. 19:58

Egyébként nekem azt mondták boltban hogy akrilfestékkel szokás ezeket festeni.


De nagy kérdés hogy ÉGETÉS ELŐTT vagy UTÁNNA?


Megmarad a színe tartósan ha égetés után festem?

18. hofferke (válaszként erre: 16. - Kabos74)
2010. okt. 6. 13:34
Köszi a pontos adatokat! Bocsi a hibáért! :S :D
17. kabos74 (válaszként erre: 14. - Hofferke)
2010. okt. 5. 22:33
nézz vissza
2010. okt. 4. 23:02

Sziasztok. 7évig építtettem elektromos kemencéket másod állásban.

Adatok: üveg olvadáspontja 650 c felmelegités 2 lécsőben 30p hőntartás folyik 750-1000c

kerámia: szárítás 160 c 30p hőntartás,égetés 750c 4h hőntartás , mázazás 900-1000c máztól függ min 2h hőntartás.

15. Ncilány (válaszként erre: 7. - Hofferke)
2010. jan. 4. 23:02

A lányom fazekasnak készül. Kérdeztem tőle, azt mondta van aminek 900 °C kell hogy hányóráig kell arról nem is kérdeztem.

De tőle tudom lassan kell száradnia, mert reped, és zsugorudásnál más lesz a formálya. Ha csak valami köré nem lett formázva.

2009. dec. 15. 10:33

Sziasztok!

Én nem javasolnék semmilyen vízbázisú festéket a nyers agyagra, de mindenki saját maga dönt természetesen. Először keressetek valakit aki normálisan ki tudja égetni, és a zsengélt cseréppel már azt kezdhettek amit csak szeretnétek. A sütőben csak kigőzölni lehet nem pedig kiégetni; mi 100-150 fokig gőzölünk és csak aztán kezdjük az égetést és még hőntartást is kap (tehát pár percig 900 fokon van folyamatosan a hőmérséklet és csak aztán kezd hűlni a kemence).

Még mindig a hőre keményedő gyurmát vagy a sógyúrmát javaslom mindenkinek otthoni használatra (tanítóként én is sokat használtam, mert azt a suliban is ki tudtam sütni és nem kellett hazacipelnem, ja és a sógyurma még olcsó is).

Nem okoskodom tovább, próbálja mindenki saját belátása szerint. :)

13. laszlozsu (válaszként erre: 12. - Virág3)
2009. dec. 15. 07:18
Én még soha nem festettem, mindig csak a natur anyagként formáltuk. Nem tudom milyen a kerámiafesték, de az nem vízbázisú? Mert akkor megint csak felázhat. Bár utána is kiszáradhat, de akkor meg a szín sem érvényesül? Szerintem kérdezd meg Hofferkét, a szakavatottabb a férje révén.
12. Virág3 (válaszként erre: 8. - Laszlozsu)
2009. dec. 14. 18:28

Na, szuper. Akkor én sem aggódok.

Nekem egyenlőre a kandalló tetején melegednek, száradnak, ott kb 100 fok van, és ma már 7 órája ott vannak. A holnapi napot is ott töltik, és szerdán beteszem a sütőbe pár órára.

Nem baj, ha nem lesz szép sárga, mert úgyis lefestem kerámiafestékkel. Csak nem lesz gond. :)

11. hofferke (válaszként erre: 10. - Laszlozsu)
2009. dec. 14. 12:15
Meg a törékenysége is nagyobb ilyenkor, de tuti kitapasztaltad már. :)
10. laszlozsu (válaszként erre: 9. - Hofferke)
2009. dec. 14. 12:07
Igen, igen persze, arra vigyázok.
9. hofferke (válaszként erre: 8. - Laszlozsu)
2009. dec. 14. 12:06
Csak víz ne érje, mert akkor felázik.
2009. dec. 14. 12:05
Én sohasem égettem ki, csak egyszerűen hagytam kiszáradni. Rengeteg figurát készítettünk így már a gyerekeimmel. Ugyanolyan tartós maradt és megkeményedett így is, mintha ki lenne égetve.
7. hofferke (válaszként erre: 1. - Virág3)
2009. dec. 14. 11:55

Szia!

Az én férjem korngos, tehát ért egy kicsit a témához; nem lehet az agyagot sütőben kiégetni, mert az csak 200-250 fokon ég, míg ezeknek legalább 900 fok kell és mérettől függően több óra. Tűzbe ne tedd, mert mint már írták nem tudod kitakarítani és a külseje csúnyán meg is tud égni, míg a belseje nyers maradhat. Én is a hőre keményedő gyurmát, vagy a sógyurmát javasolnám, azokat kisütheted a sütőben is.

Ha mégis próbálkozol, akkor először jól szárítsd ki, lehetőleg ne kapjon hirtelen nagy hőt, mert elreped (a sík dolgok egyébként is könnyen repedenek és deformálódnak), sütésnél először kissé hagyd nyitva az ajtót, hogy a benne maradt gőz távozhasson.

Mindezeket figyelembe véve sok sikert és jó készülődést kívánok!

6. 89e1b2e283 (válaszként erre: 5. - Virág3)
2009. dec. 14. 10:43
Tökéletes...és igen! :)))
5. Virág3 (válaszként erre: 4. - 89e1b2e283)
2009. dec. 14. 10:32

Ha radiátoron szárítom 2-3 napot, és után rakom sütőbe, jó? Mennyi ideig süssem?


Te már égettél így agyagot?

4. 89e1b2e283 (válaszként erre: 1. - Virág3)
2009. dec. 14. 10:14

Szárítás...égetés


Nyugodtan lehet sütőben is...de előtte alaposan szárítsd ki!!!

2009. dec. 14. 10:06

Gyerekkoromban jártam kerámia szakkörre. Sokkal magasabb hőfok kell, és sok idő is. Szerintem nem működik a tűzbe dobás sem, főleg, hogy csupa korom lenne, és a porózus felület miatt nem is tudnád lemosni rendesen.


Van terakotta színű gyurma, ami ha kiszárad, akkor teljesen megszilárdul és tartós. Nekem volt ilyen, de több, mint 10 éve. Vannak otthon kisüthető változatok is, de legtöbbször színesek. egy próbát megér megnézni egy kreatív boltban.

2009. dec. 14. 10:00
Ha van ötletetek, tapasztalatotok, írjatok! :)
2009. dec. 14. 10:00

Sziasztok!


Agyagból készítek apró ajándékokat karácsonyra. Sütiforma szaggatóval szaggattam ki az agyagot, meg mintáztam, csak kérdés, hogy hogyan tudom kiégetni, ill valamilyen módon tartóssá tenni.

Kemencém nincs, ismerőseimnek se. Sütőben nem lehet valahogy? Tudom sokkal nagyobb hőfok kell neki, de érne valamit?

Vagy esetleg, ha beteszem a kandallóba?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook