Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aggódunk, féltünk és szeretünk, mert édesanyák vagyunk! fórum

Aggódunk, féltünk és szeretünk, mert édesanyák vagyunk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Aggódunk, féltünk és szeretünk, mert édesanyák vagyunk!

1 2
4. 97d59f50eb (válaszként erre: 3. - VTünde)
2010. aug. 27. 17:26
Én is így vagyok mikor cikkeket olvasok hogy szinte átérzem a másik ember történetét.
2010. aug. 27. 17:19
Ez így igaz, és könnybe lábadt a szemem, mert mintha én írtam volna:)
2010. aug. 27. 16:18
hát bizony ez egy végtelen és örökké tartó aggódás! Én is amúgy túlaggódós vagyok, soha semmiért nem aggódtam annyira, mint úgy ahogy a gyerek miatt szoktam. Nem tudom mások hogy csinálják, de én nagyon nehezen bírom :D pedig ugye ebből a gyerek nem vehet észre semmit! mert ha anya is ideges, akkor ő is nyugtalan lesz és pánikba esik. Háát nem egyszerű az biztos! :-)
2010. aug. 27. 16:08
Április 26-án, hétfőn elvittük Márkot vérvételre és hallásvizsgálatra. Annyira aggódtam, a szívem is összeszorult, mikor mondták, hogy mi következünk.
Elgondolkoztam azon, hogy amikor anyukák leszünk, mennyi, de mennyi aggódás és féltés lesz az életünk.

Ugrás a teljes írásra: Aggódunk, féltünk és szeretünk, mert édesanyák vagyunk!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook