Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aggódó kismama, vajon mit mutat a következő ultrahang? fórum

Aggódó kismama, vajon mit mutat a következő ultrahang? (beszélgetős fórum)


1 2
16. noozimanoo (válaszként erre: 1. - ZumbaHajni)
2013. jún. 20. 09:11

Ne gondolj rosszra, örüljetek, hogy ilyen hamar sikerült! :)

Egyébként nekünk is hamar összejött, alig másfél hónap. :D Jövő héten meg már szülinapozunk! :)

15. ZumbaHajni (válaszként erre: 8. - 2hounds)
2013. jún. 20. 09:10
Köszönöm a bíztatást, próbálok megnyugodni! De jó, hogy írtok! :)
14. ZumbaHajni (válaszként erre: 12. - Mandala25)
2013. jún. 20. 09:09
Mandala, ezt örömmel olvasom, az első terhességed milyen volt? :)
13. ZumbaHajni (válaszként erre: 11. - Agnik1)
2013. jún. 20. 09:08
Angi, gratulálok! :) Azt hiszem muszáj lesz pozitívan gondolkodnom, nem jó hogy idegeskedem. de akkor is ez lesz életem leghosszabb 2 hete...
2013. jún. 20. 09:06
Sziasztok.Nekünk februárban született meg a kislányunk 6 év várakozás után...és most júniusban nem jött meg..pozitívat teszteltem..én is tartok attól,hogy túl szép,hogy igaz legyen,eddig semmi :) most pedig sorba :)
11. Agnik1 (válaszként erre: 1. - ZumbaHajni)
2013. jún. 20. 09:06
Nálam sokáig csak a petezsák volt látható, majd a petezsák és a szikhólyag a baba sehol. Az orvosom jobban izgult mint én:) a 8héten láttam először a Mazsolámat, aki már 4éves Nagyfiú:)))
10. ZumbaHajni (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2013. jún. 20. 09:06
Nagyon szerencsések vagyunk akkor! :) sokaknak évek kellenek!
2013. jún. 20. 09:05
Nagyon köszönöm a sok pozitívumot, és lám máris jobban érzem magam! Könnybe is lábadt a szemem, de ezt fogjuk a hormonokra! :)
8. 2hounds (válaszként erre: 1. - ZumbaHajni)
2013. jún. 20. 09:05

Nekünk is kvázi elsőre összejött, nem konkrétan az első hónapban, de a második védekezés nélküliben, pedig még nem is nagyon akartuk, csak úgy voltunk, ha jön, jön, eszünkbe se jutott, hogy tényleg jön! :)

Ne idegesítsd magad feleslegesen, 2 hét múlva majd meglátod újra. :)

7. 9e315ae72e (válaszként erre: 1. - ZumbaHajni)
2013. jún. 20. 09:01
Szia :) Semmiképpen ne legyenek negatív gondolataid!! Örülj,hogy elsőre összejött a Pici,és csak azt lásd magad előtt,ahogy szép,nagy,egészséges babává fejlődik benned :) Nyílván lesznek majd olyan dolgok ,ami miatt aggódni fogsz-fejlődése,mozgása..stb-de ezek normálisak.Szerintem valamilyen szinten minden normális kismama aggódik a magzatáért,de ha csak félsz és aggódsz,elveszik a várandósság szépsége.Próbálj a szépre-jóra gondolni inkább :)) Boldog babavárást neked :)))))
2013. jún. 20. 08:58
Én gyerekes vagyok:) Nyugalom!!!!Miért kell azonnal a rosszra gondolni? Elsőre sikerült nálunk is.
5. 904fd6a0c0 (válaszként erre: 3. - ZumbaHajni)
2013. jún. 20. 08:55
Még nem sajnos, csak megosztottam a véleményem :)
4. Hoxa (válaszként erre: 1. - ZumbaHajni)
2013. jún. 20. 08:55

Nekünk is elsőre sikerült anno, az nem jelent semmi negatívumot. Most 7 éves :))))

Nehéz kivárni, de maradj nyugodt! :)

3. ZumbaHajni (válaszként erre: 2. - 904fd6a0c0)
2013. jún. 20. 08:52
Nagyon szépen köszönöm! Te már anyuka vagy? :)
2013. jún. 20. 08:48
Szerintem örüljetek a babának és meg se forduljon semmi rossz a fejedben! Jó egészséget és boldog kismama hónapokat kívánok Neked :)
2013. jún. 20. 08:45
Sziasztok! 5 hetes kismama vagyok, tegnap voltam először orvosnál ahol 11mm-es petezsák már látható volt hasi ultrahanggal, 2 hét múlva kell kontrollra mennem, de nagyon izgulok, és aggódom... sok fórumot olvastam már, és sajnos ilyenkor még elég gyakori, hogy elhal az embrió...Ráadásul első próbálkozásra sikerült a baba, és félek hogy túl szép hogy igaz legyen... Jó lenne tapasztalatokat olvasni, és megnyugtazó szavakat.. Szívesen beszélgetnék kismamákkal, és már gyermekes anyukákkal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook