Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aftától lehet nyirokcsomó fájdalom? fórum

Aftától lehet nyirokcsomó fájdalom? (tudásbázis kérdés)


2021. jan. 24. 20:19
Inkább arra tippelnék, hogy a nyirokcsomó duzzanat és az afta is valaminek a tünete.
10. Zoé5 (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2021. jan. 23. 23:46
Válts fogkrémet! A férjem is áfával küszködött évekig de mióta brightet használ és lipset azóta nincs afta vagy pikk pakk múlik.
2021. jan. 20. 09:33
lehet
8. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2021. jan. 20. 08:48
Nekem mindig akkor kezd el duzzadni v. fájni egy nyirokcsomóm jellemzően az állam alatt, fülem mögött, ha valami gyulladással küzd a szervezetem. Egyszer elvakartam egy sebet, kicsit begyulladt és már duzzadt és fájt is a nyirokcsomóm.
7. 5236d12e25 (válaszként erre: 6. - SadieXx)
2021. jan. 20. 08:34

[link]



A szervezeted küzd valamivel. Ennyi

2021. jan. 20. 07:20
Nincs megduzzadva a nyirokcsomóm, csak fáj. Az afta megjelenése után jelentkezett.
2021. jan. 20. 04:28
Nem az aftától van nyírokcsomó duzzanat hanem a nyírokcsomó miatt van az afta. Az afta akkor jelenik meg mikor a szervezet le van merülve.
4. SadieXx (válaszként erre: 3. - Channa*)
2021. jan. 19. 23:08
Igen, szokott lenni, bar mostanaban rendesen megszaporodtak...
2021. jan. 19. 22:48

Igen, lehet tőle.


Nekem attól is bedurrannak a nyirokcsomóim, ha pl. felveszek egy bizsu fülbevalót és begyullad a fülem tőle.

Ha nem veszem észre rögtön, akkor a következő lépés a nyirokcsomófájdalom és duzzadás...


Szokott lenni aftát egyébként?


Csak azért kérdezem, mert a fiam egyik tünete ez volt a kovidnál...

2021. jan. 19. 22:07
Szia! Nekem egyszer volt egy nagy a nyelvemen meg oldalt a szájüregemben. Volt nyirokcsomó duzzanat, nyelési és nyak fájdalom. Még gégészeten is voltam vele. Legtöbbet a propoliszos ecsetelés segített. A Tantum verde csillapította valamennyire a fájdalmat.
2021. jan. 19. 21:27
Már legalább egy hete kijött egy nagy afta az alsó ajkam jobb felén, és nemrégiben kisarjadt egy kisebb másik a balon, de az még semmiség. Használtam sót, Anaftin sprayt-d, de nem gyógyul, baromira fáj... és a jobb oldalon, a nagy afta oldalán érezhetően elkezdett fájni az állkapcsom alatt, ma már a nyelés is kellemetlen. Duzzanatot nem érzek. Mit tehetnék? Lehet ettől? Más tünetem nincs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook