Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 22. 17:17
Eddig nem fájt?? Mert én úgy kezdtem el, hogy tudtam hogy sarkallatos pont nálam a térd, de tudtam. hogy úgy se fogom soha széthajtani. Én végig csináltam. A körúton vettem egy spéci kis térdrögzítőt, na nem sokat segített, de azért jobb volt, mintha az se lett volna, meg kentem jó kis thai krémmel. A tanf. vége felé amúgy már nem a koreot tanuljátok, hanem erősítő...edzéseket. Ott már könnyebb lesz vele. de persze vigyázz rá, és ha nagyon fáj állj ki!
655. radiil (válaszként erre: 653. - Weberkitti)
2011. márc. 22. 15:58

Ropog ezerrel és instabil. Szerinted igy végig lehet csinálni?

Mozgás rehabilitációs intézetben dolgozom:):)

Passzívan tornáztattuk, iszom a porcerősítőt,ill. veszek a gyakszákra egy térd rögzítőt. Basszus befizettem a halom pénzt és beütött a ménkű.

Nagyon neki keseredtem.

Köszönhetem a saját hülyeségemnek ill a régimódi oktatóknak: iskola aulában, járólapon ugrálunk bocs ugráltunk, (többet oda a lábamat be sem teszem.)sokszor panaszkodtam, hogy csúszik a padló... Itt a suliban meg az első gyakorlati órán megtanítják, hogy mit hogyan kell:)

654. radiil (válaszként erre: 651. - R.m.)
2011. márc. 22. 15:50

9000 ezerért vettük ketten. CD már nem volt. A májusi egészen olcsó lesz:)

A vasárnapit kihagyjuk, mert azt hiszem fontosabb a gyakorlat 2. napja.

653. weberkitti (válaszként erre: 649. - Radiil)
2011. márc. 21. 21:36
Nekem is ilyen a térdem. (síelés) És a hétvégéket téynleg nehezen bírtam. A Patis hétvégét majdnem végig sírtam. De úgy se tart normális ember annyi órát egyszerre egy nap, mint amit akkor csináltok végig!
652. r.m. (válaszként erre: 649. - Radiil)
2011. márc. 21. 19:50
a térd a legnagyobb szívás. Ha az nem működik, akkor tényleg alig lehet valamit csinálni :( Hát, kitartást a gyógyuláshoz!
651. r.m. (válaszként erre: 650. - Radiil)
2011. márc. 21. 19:49

jaaaa, én konkrétan az aerobiknap elnevezésűre gondoltam, most vasárnap lesz. De nektek akkor gyakorlatotok lesz, tényleg. Hülye vagyok, ezt nemrég beszéltük meg.

Én a kongresszusra nem vettem jegyet, amikor még olcsó volt, most pedig már marha drágának gondolom. Kinéztem még a NIVEA Fittnes Tour-t is, oda szeretnék elmenni. Gyűjtök sok-sok aláírást remélhetőleg :)

Vettél már jegyet is a kongresszusra? Még akkor, amikor cd-t ajándékozgattak mellé?

650. radiil (válaszként erre: 646. - R.m.)
2011. márc. 21. 19:20
A tavaszi kongresszusra igen. Május 8-án Fitbalance arena is lesz, arról még nem döntöttem. Az aláírások miatt gondolkodom rajta (3000 a belépő és sok óraadó lesz)
649. radiil (válaszként erre: 647. - Weberkitti)
2011. márc. 21. 19:16

Tavasszal kezdtél és szeptemberben már órát tartottál? Én is így képzeltem el mert nyáron alig vannak órák, az emberek a szabadban sportolnak.

Bár neki vagyok keseredve a térdem miatt. Ma megnézettem dokival, azt mondta, h a szalag van lazulva. Egész nap sírós hangulatom van. Azt mondta, h ússzak, biciklizzek. Az aerobik és a futás nem tesz jót a rozoga térdemnek. (Pár hete fáj.)

648. weberkitti (válaszként erre: 645. - Radiil)
2011. márc. 21. 14:18
Kata cd-i nem 150bpm körül mozognak?? Nemvoltam nálas gyakorlaton, de kb azon a bpm-en tudom elképzelni az óráit! :D
647. weberkitti (válaszként erre: 644. - Radiil)
2011. márc. 21. 14:17
Tavaly tavasszal. :D Egy éve!
646. r.m.
2011. márc. 21. 13:27
aerobiknapra ti mentek?
645. radiil (válaszként erre: 633. - R.m.)
2011. márc. 19. 11:43
Kaptam move-ya, Gáspár Kata zenéket! Még nem hallgattam meg őket, de ha gondolod, szívesen tovább adom.
644. radiil (válaszként erre: 641. - Weberkitti)
2011. márc. 19. 11:40
na várjunk.. mikor is kezdted a sulit?
643. radiil (válaszként erre: 642. - Weberkitti)
2011. márc. 19. 11:39

Gréta is ezt tanácsolta, hogy sokat segíthet.

Az órán az alaplépések közötti lábváltásokkal volt broblémám. Már majdnem ugy vagyok ahogy a Gréta mondta, ha van egy kis időm, ill. jó zene szól a rádioban elkeztem a tanultakat lelépegetni:):)

2011. márc. 18. 16:59
Ó!! Igen, ha mentek koreos órára, érdemes otthon gyorsan leírni azt a koreot! Segíthet a későbbiekben!
641. weberkitti (válaszként erre: 639. - R.m.)
2011. márc. 18. 16:58

Szeptemberbe! :D


Igen, jobb, mintha összezavarnának mindenféle hülyeséggel, nehogy rosszat tanulj a végén! Sőt nekünk azt mondták (volt egy csaj aki előtte soha nem volt aerobic órán) hogy az ilyeneket szeretik, mert ő még nincs elrontva, mindenféle rossz beidegződésekkel! :D

640. radiil (válaszként erre: 638. - R.m.)
2011. márc. 18. 10:16

Tegnap mindkét óra szuper volt. A dance-nél apránként építette fel az órát, ill a step-nél is teljesen az alapoknál kezdtünk.Féltem, hogy bonyolult lesz a koreográfia. Az óra végén beszélgettünk, mondta az oktató, hogy látta nem mindenki bírja követni így alapkoreo volt.(bár a forgás nekem sem ment:) Pozitív hatással volt rám. Hazaértem gyorsan felvázoltam, reggel a forgást legyakoroltam. Du. ha lesz időm, legyakorolom.

Egyébként az ujjam javul, a térdem is bírta.

639. r.m. (válaszként erre: 637. - Weberkitti)
2011. márc. 18. 08:35

akkor azt mondod, hogy inkább érdemes olyan órára menni, amire sikerül és legfeljebb itthon gyakorlok érdemben, ami talán hasznosabb is lesz, mintha kényszeresen mindenféle szedett-vedett koreográfiás órára járnék?

Ez a szombati step-em például nem hiszem, hogy bármi pozitív hatással lett volna rám, csak elvette az időt az életemből és végigszenvedtem az egészet :(


És.... és mikor szedted össze a bátorságot, hogy gyakorolni mertél másokon? :D

638. r.m. (válaszként erre: 635. - Radiil)
2011. márc. 18. 08:34

táppénzen? De akkor "csak" az ujjad nem működik, a többi részed rendben? :)

milyen volt az óra?

637. weberkitti (válaszként erre: 634. - R.m.)
2011. márc. 17. 19:25

Én nem tartottam hivatalos órát! Csak gyakoroltam rajtuk. :D Aztán jött egy kis magánéleti problem aztán ez is elmaradt, és most kezdtem újra mindent.


Én mondom 1x voltam össz-vissz koreos órán. Itt nem tartanak ilyet! Így én ami volt, azon voltam, mindenhol kértem aláírást. Volt csaj, aki már akkor begyűjtött 20-at mikor még nem is volt gyakorlatunk!Tehát nem olyan eszeveszettül fontosak ezek. a lényeg, hogy gyakorolj!

636. weberkitti (válaszként erre: 633. - R.m.)
2011. márc. 17. 19:22
én is ezeket szeretem. Nem szeretem nagyon pörgetős zenéket. Én "bulizni" szeretek! :D Imádom az énekelhetős cd-et! :D
635. radiil (válaszként erre: 634. - R.m.)
2011. márc. 17. 15:39

Most indulok a dance aerobikra, majd levezetjük egy step órával. Mind kettő koreografált lesz. Én is analfabéta vagyok. Telefonon beszéltem az edző csajjal, nagyon segítőkész volt. Heti 1x tart ilyen órát. Mondta, hogyha jelezzük hogy megyünk, az alakformáló órájába is becsempész egy kis koreográfiát.

Egyébként táppénzen vagyok, legyalultam az ujjamat:(de a térdem úgy néz ki, hogy jó:)

634. r.m. (válaszként erre: 632. - Weberkitti)
2011. márc. 17. 09:20

mármint hivatalos órát tartottál vagy "csak" gyakoroltál velük együtt?

Engem ez az aláírásvadászat fog kikészíteni. Amikor koreografált óra van a környéken, olyankor én mindig tanítok :( Lehet, hogy fel fogom adni a küzdelmet és megyek bármilyen másik órára aláírást gyűjteni és én is majd magamban próbálok gyakorolgatni :S

633. r.m. (válaszként erre: 631. - Weberkitti)
2011. márc. 17. 09:18

köszi! Akkor bepróbálkozom a move ya cd-kkel. Azokat én is néztem, hogy színvonalasnak tűnnek. Amúgy te milyen bpm-űt választottál? Én szerintem be fogom lőni a 132-eseket. Vagy az hülye ötlet?

Emivel még nem volt óránk, eddig csak egy elméleti óránk volt Grétával, plusz egy gyakorlati Grétával vagy KapszaKatival.

632. weberkitti (válaszként erre: 634. - R.m.)
2011. márc. 16. 23:00
Én elmentem ugyan az aláírások miatt, de sokat nem tanultam az itteni edzőktől. Évtizedekkel le vannak maradva. Inkább elmentem egy terembe, ahol csak én voltam, néztem a mozgások...aztán ha már elég bátornak éreztem magam, elhívtam pár barátnőt, és rajtuk gyakoroltam!
631. weberkitti (válaszként erre: 631. - R.m.)
2011. márc. 16. 22:58
Én az óraadóktól kértem/vettem! Mármint az fc-től! Leginkább Emitől. Neki voltak a legbulisabb zenéi. Én amúgy a Move Ya cdk-re esküszöm! Nagyon jók! Meg ha odamész az edzőterembe, megkérdezed az eszőt honnan szerezte... még az is lehet átírja neked potom pénzért!
630. r.m. (válaszként erre: 629. - Radiil)
2011. márc. 12. 21:20

fú, most jól megijesztettél a coca cola nappal, hogy elmélet lesz. GYakorlat lesz és nekünk szerencsére akkor pont nem. Csak mert én már megvetettem valakivel a jegyemet, úgyhogy meg is ijedtem :(


ja, ha a térded fáj, akkor nem csodálom hogy teljesen kivoltál. A gyakorlati nap nem éppen térdkímélő. Hát, jobbulást neked!

Én ma voltam életem első 3/4 stepjén, mert más nem volt megfelelő időpontban. Hááááát, még nem tudom eldönteni, hogy tetszett-e, mindenesetre nem fogok túl gyakran járni, merthát a zene eléggé bezavar, hiszen 3/4-es...


Nekem ez az első aláírásom a tízből. Te hogy állsz?

629. radiil (válaszként erre: 627. - R.m.)
2011. márc. 12. 19:44

Agyilag is totál voltam, a vizes zokni is bántotta a lábamat. Na meg a legnagyobb gáz, hogy fájt a térdem. Begyulladt a gyógytornász szerint,tornáztatta,+jegelem, de nem javasolta az ugrálást. Azt hiszem az évek alatt kapott terhelés megbosszulta magát (Iskola aulában a járólap).Ja és most kellene órákat látogatni...

Nekünk azt mondták, hogy hideg lesz a terem. Sokan voltunk a kicsiben igy nem fáztunk:)

A coca cola napot nézegettük, de pont elmélet lesz..:(

628. weberkitti (válaszként erre: 626. - Radiil)
2011. márc. 12. 15:36
Te jó ég, hol voltatok órán, hogy szőnyeg van? Oh, a lurdyban a kisteremben az van. De azon meg olyan jó mozogni, olyan gumis(ruganyos-nem tudom minek nevezik az ilyet) a padló.
627. r.m. (válaszként erre: 626. - Radiil)
2011. márc. 11. 13:03

naigen. Én nem is tudom eldönteni még mindig, hogy az agyam fáradt-e el jobban a nap végére vagy a testem ;)

Amúgy a környékemen nekem sincs túl sok jó hely, én is utazhatok be a belvárosba - épp a hétvégén indulok az első felderítésre, hogy találjak jó koreográfiás órákat :)

Szőnyeg van a teremben??? Mennyire retró már! Nálunk laminált padló volt, amit én annyira nem szeretek, mert csúszik, de jobb, mint a szőnyeg :S Viszont cserébe hideg volt. Bár egy idő után ezt nem éreztük :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook