Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
686. radiil (válaszként erre: 685. - Weberkitti)
2011. máj. 6. 22:22
Szerintem nem! A Gáspár Kata volt velünk, a másik csapattal az Emi.
685. weberkitti (válaszként erre: 683. - Radiil)
2011. máj. 4. 14:25

Tart gyakorlatot is a Móni? :D De jó!

Bár, nekem nagy favoritom az Emi, szóval nála senki sem lehet jobb!!! :D

684. r.m. (válaszként erre: 683. - Radiil)
2011. máj. 3. 21:12

ez jó hír. Mindkettő, hogy jó volt az óra is, meg hogy csak azt kéri, amit ő adott le :)


Nekünk is jó volt, minket is javítgatott Emi ezerrel. A legapróbb dolgokat is, úgyhogy én most mentálisan ugyanúgy lemerültem, mint fizikailag. De nagyon hasznos volt. Én sajnos csak a szombati órán tudtam ott lenni, de még így is hatalmas fejlődést látok magamon.

683. radiil (válaszként erre: 676. - R.m.)
2011. máj. 3. 20:15
Hát nagyon tartottam tőle.....miután mindenki az anatómián görcsölt és szinte alig gyakoroltunk. Gondoltam majd jól lecsesz bennünket... de nem:) Szigorú volt és egyenként mindenkiről elmondta, hogy hogyan látta a gyakorlás közben ill mikor kiállított bennünket egy egy alap koreoval ( na akkor meg teli volt a gatyánk:) Nagyon hasznos hétvége volt. Az edzéselmélet tesztre csak azt kéri amit ő adott le.
682. r.m. (válaszként erre: 678. - Weberkitti)
2011. máj. 3. 08:40

fú, nekem meg pont fordítva van véleményem, marha szigorúnak tűnt nekem már az első oktatási napon is, de az órán meg tök kedves és aranyos volt :)


Szerintem a hoteleket mindenképp érdemes megpróbálni, most úgyis a wellness-vonal a menő :)

681. r.m. (válaszként erre: 677. - Weberkitti)
2011. máj. 3. 08:39
jéééé, nem is vettem észre - akkor viszont jól összeválogatta a zenéket egymás után :) :) :) Ennyit a zenei hozzáértésemről ;)
680. weberkitti (válaszként erre: 675. - R.m.)
2011. máj. 2. 20:29
Most azon gondolkodom, hogy sok hotel van itt, hátha indítanának ilyet a vendégeknek! :)
679. weberkitti (válaszként erre: 674. - Radiil)
2011. máj. 2. 20:28
Ez még csak a teszt ugye? Nekünk direkt gyak előttre rakták, mert akkor már tényleg mindenki hulla, érdekes!
2011. máj. 2. 20:26
Móni nagyon csinos, de pl amit nem gondoltam volna róla, bazi szigorú!!! A vizsgán 2en buktak!!!
677. weberkitti (válaszként erre: 675. - R.m.)
2011. máj. 2. 20:25

Nekünk előadta azt az előző napon! :D Nem 3/4 ek, hanem szimpla zenék, amiket a rádióban hallassz! Semmi közük az aerobikos zenékhez! :D

De lehet arra is csinálni!

676. r.m. (válaszként erre: 674. - Radiil)
2011. máj. 2. 20:06

én úgy szenvedtem, hogy olyan későn írtuk. Ráadásul nekem totál megfájdult a fejem attól, hogy a szomszéd teremben két órán keresztül spinning volt és azt kellett végighallgatni.

Ilyen szempontból szerintem rosszabb a Lurdy, viszont itt kicsit nagyobb volt a terem, úgyhogy emiatt meg jobb volt. De attól még gyilkos volt a két óra szekunder-spinning élmény illetve egész napos aerobikozás után gondolkozni. Pláne, hogy 3 körül már úgy voltunk, hogy a koreográfiát sem bírtuk lekövetni, annyira szét volt esve mindenki.


Amúgy milyen volt Katával?

675. r.m. (válaszként erre: 673. - Weberkitti)
2011. máj. 2. 20:04

ó, de jó lehetett neked, hogy már kiokosodtatok Móniéktól. Irigy vagyok nagyon ;)


Én kongresszuson nem voltam, de tartott órát a Coca-Cola Testébresztő napon is, ott is tök alap zenék voltak. Talán 3/4-esek voltak, nem is emlékszem, de lehet, hogy sima aerobik zenék voltak. Jó volt az az óra is nagyon :)


Viszont ha nálatok nincsenek ilyen óratípusok, akkor tied a piac, biztos sok jelentkező lesz az óráidon :)

674. radiil (válaszként erre: 670. - Weberkitti)
2011. máj. 2. 18:49
Gratulálok! Mi a tavasziak, most hétvégén írtuk meg. Nem volt nagyon gáz, de a ballagások miatt du. 4-kor. Egész napos gyakorlat után... Az agyam már nem fogott. Alapvető kérdéseket rontottam el:(
2011. máj. 1. 23:08

Minden hétvégén volt gyak, és elmélet. Nagyon szuperek az előadók, Kis Móni, és Szabó Peti.

Nem kérnek óralátogatásit, felénk nincs is ilyen óratípus. A pólusba kellet járni, de a vizsga a Team-be volt. Vizsgál keményen kérdezik az anatómiát, ráadásul latinul! Nekem nagyon tetszett, de én már az aerobikon imádtam az anatómiát :D Érdekes volt, mert mindenki arra számított, hogy ez olyasmi mint a pilates, de nem. Aerobik szerűen is lehet csinálni, sőt egyik feltétele egy iylen órának, hogy rugalmas ütköztetést is alkalmazzunk, így akár high impactet is lehet/kell alkalmazni. De lehet relax zenével folytatni! Sőt ha voltatok kongresszuson, a Móni pl. normál zenéket vág össze!

672. r.m. (válaszként erre: 670. - Weberkitti)
2011. máj. 1. 19:24
ezzel kapcsolatban én is kíváncsi vagyok mindenre. Igazából kábé emiatt vágtam bele az aerobikos képzésbe :) Mesélj, milyen volt :)
671. picur08 (válaszként erre: 670. - Weberkitti)
2011. máj. 1. 11:30

Gratulálok, ügyes vagy!

Én is ezt a tanfolyamot néztem ki, persze majd ősszel. Mesélnél róla esetleg, mert azon kívül, hogy 3 hétvége, nem sokat tudok. Elmélet mind, volt e gyakorlat, ha igen, hová kellett menni, valami plusz feltétel, mint az óralátogatás a "nagy" tanfolyamnál (mert akkor törni kell a fejem, itt nem nagyon van gerinc óra).

2011. máj. 1. 10:18

Preventív gerinctréner lettem!

90%os lett az anatómiám! :)

669. radiil (válaszként erre: 666. - R.m.)
2011. ápr. 26. 16:48

Hát én is csak a szöveteknél járok...Az izmokról ne is beszéljünk... Nekem már csak a holnapi nap maradt, ill ma éjszaka

Gyakoroltál? Mi a Gáspár Katával leszünk...egy kicsit tartok tőle.

668. picur08 (válaszként erre: 665. - Radiil)
2011. ápr. 26. 15:47

Nem annyira gáz, de tanulni kell rá, ez tény. Olvashattátok is már, hogy ne a szó szoros értelmében tesztet várjatok, nem lesz igaz-hamis (talán 1 ilyen kérdés volt). Elég kicsi a hely a lapon, így felsorolás, csoportosítás, valami részei-ilyenek lesznek. Nem tudom, meddig jutottatok el, mi anno a tesztig nem tudtuk átvenni az anyagot, így a sejttan, csontok, izmok voltak. A kérdésekre nem emlékszem már pontosan, de egyébként sem ugyanazt írjátok majd, több tesztsor van, egyes csoportok sem ugyanazt írták.

40 perc van rá, be kell osztani, mert hamar elmegy, 20-25 kérdés várható.

2011. ápr. 26. 09:21

Sziasztok!

Keresek aerobic oktatót Miskolcra,a saját helyemre, heti két órát kellene tartani, rugalmasak vagyunk bármire...aki érez magába lelkesedést, az jelentkezzen nálam nyugodtan:D

welkin2@freemail.hu

666. r.m. (válaszként erre: 665. - Radiil)
2011. ápr. 25. 22:16
izgi lesz a vizsga :) Én is két napot fogok rá tanulni plusz egyik nap bkv-n is lesz időm olvasgatni. Remélem, hihetetlenül rá tudok hangolódni az anatómiára ;)
665. radiil (válaszként erre: 664. - Picur08)
2011. ápr. 25. 21:03

Bocs hogy igy eltüntem. Variációkat kellett írni. Azóta már leadtuk, de még nem javította ki a Gréta.

Egyébként milyen volt az anatómia teszt? Mire lehet számítani. Hát nem igazán tanultam, lesz 2 napom leülni seggelni.

(az elmult 2 hónap nagyon sűrű volt. 12 órázom és az összes szabadnapom a hétvégi sulikra ment el,+ óralátogatások)

664. picur08 (válaszként erre: 663. - Radiil)
2011. ápr. 6. 20:40

Sziasztok!

Mi a konkrét feladat a háziban?

663. radiil
2011. ápr. 6. 10:58

Az első házi nekem még mindig nem egyértelmű.. pedig már 2 napja le kellett volna adni! Szerintem ugyanaz mint nektek volt.

Én úgy csináltam meg hogy négy alaplépéshez csak a karmunkákat írtam le, felsorolásszerűen. Most teljesen elbizonytalanodtam.

Nekiállhatok még egyszer?

662. buschne
2011. ápr. 4. 08:27

Sziasztok csajok!


Sajna nem tudok elmenni a tavaszi FC kongresszusra, közbejött valami:((((


Van két jegyem négy ezerért( ezekhez CD is jár), ill. van egy 5.000,- ért.


Érdekel esetleg valakit?

661. radiil (válaszként erre: 660. - Weberkitti)
2011. márc. 29. 16:28

Túléltem a vasárnapot. Feltettem a térdrögzítőt, de már csak délután kezdett fájogatni. Úgy néz ki rendbe jött, mert 2-3 napja mintha elvágták volna a fájdalmaimat. Most megyek egy alakformáló órára ami ugrálós, ez lesz a teszt.

A gyakorlaton kicsit lebőgtünk, mert szinte senki nem gyakorolta a nagy 1-et a lépésekkel. Ciki volt.

2011. márc. 25. 11:59
Engem nem zavar, ha meleg, csak ne mozogjon össze-vissza a térdkalácsom. Nekem egy y alakú szilikon-gyűrű van a térdkalács körül az anyag belsejében, ami tartja a tk-t, így nem mozdul el ANNYIRA! Nekem a futássaal nincs bajom, inkább az oldalirányú mozgásokkor szokott fájni lásd s.touch, side to side..., a pivot turn-t ne is említsem, persze ha túlerőltetem, akkor mindenfajta mozdulatba bele tudnék halni!
659. radiil (válaszként erre: 658. - Weberkitti)
2011. márc. 25. 11:39

Ilyen neoprene rögzítőd van? Vettem szilikonos gumirozással egy párat. Nem csuszik le, és nem is túl szoros. Jó méretezések voltak ebből a fajtából. Igaz baromira meleg. Hát akkor még a neoprene:)

Egyébként edzés közben használod?

Gyönyörű idő van, ilyenkor már javában futni szoktam, és most nem merek:(:( Most azon izgulok, hogy bírjam vasárnap a gyakorlatot.

2011. márc. 24. 09:31

[link]


Én itt vettem, de ami nekem van azt most nem találom az oldalukon. A linkben lévő nagyon jónak tűnik.

657. radiil (válaszként erre: 656. - Weberkitti)
2011. márc. 23. 22:10
Ennyire nem fájt. Ha sokat futottam (5-6km-nél) már éreztem,de a másik térdemet. Ez most valahogy más. Egyébként most este voltam egy alakformáló órán, térdrögzítővel. A step rész nem volt gáz, de a kitöréses gyakorlatoknál jócskán éreztem, na meg kíméltem is. Holnap veszek másikat mert ez kicsinek bizonyul (tul szoros, lepödörödik). Egyébként azzal nyugtatom magam, hogy márc.27-én aztán majd csak ápr.30 lesz gyakorlatunk. Lesz idő pihentetni, ill addig csináltatok egy UH vizsgálatot. Köszi a bátorítást! Nagyon jólesett:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook