Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aegon rezidencia plusz biztosításról vki? fórum

Aegon rezidencia plusz biztosításról vki? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 27. 17:17
Ezt találtam az Aegonos oldalon most már csak az a kérdésem, hogy van-e felvett hiteled vagy valakinél vagy-e kezes, ha igen, akkor nem célszerű, de az is lehet, hogy nem is tudod megszüntetni. Ha nem, nézd meg, hogy mennyi van vissza a 10 évhez, akkor felmondhatod anélkül, hogy vissza kellene fizetned az esetlegesen igénybevett adókedvezményt. Ha sok idő lenne még vissza és nincs hiteled akkor próbáld díjmentesíteni, akkor ugyan csak a tartam végén fogod megkapni az eddig befizetett díjat és az arra járó kamatokat, de legalább nem szankcionálják mint a tartam előtti megszüntetést.
2010. ápr. 27. 17:11
A Rezidencia Plusz olyan 10-25 éves tartamra köthető - befektetési elemmel bővített - élet- és rokkantsági biztosítás, amely mellé meghatározott kiegészítő biztosítások felvehetők. A Rezidencia Plusz a CIB vagy a Raiffeisen Banktól felvett hitel fedezetéül szolgálhat. A biztosítás megtakarítási részét elsősorban banki hitelfelvétel biztosítékául ajánljuk, hiszen a befektetésre kerülő pénzalap kiváló fedezetet jelent, amelyből évfordulónként azonos részletekben törleszthető az igénybe vett hitel.
2010. márc. 26. 14:58
továbbra sem tud senki segíteni? kár... :-((
2010. márc. 3. 17:15
aki részleteiben ismerős a témában, kérem, jelezze felém, tanácsra lenne szükségem, érdemes-e fizetnem a hül.e biztosítást, meddig, vagy szüntessem meg a pi..ába? 20.000-t fizetek havonta, és nem tudom, mire... rábeszéltek... aegont hiába kérdezném, maguk felé hajlana a kezük, és átba..nának...
2010. márc. 3. 17:13
Aegon rezidencia plusz biztosításról vki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook