Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aegon tapasztalatok fórum

Aegon tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11. Tobi2
2022. júl. 22. 14:47
Nevetséges,nulla biztosító!Két hónapon túl fizették ki az életbiztosítást,amit telefonban 10-napra ígértek.Folyamatosan kértek még papírokat,amit csak azért tudtam meg,hogy kell,mert kb.10-naponta érdeklődtem!Soha-semmit nem kötök még egyszer ezeknél!!!!
2020. márc. 4. 10:53
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát .Szép napot !
2020. febr. 24. 17:48
Eddig semmi negatív tapasztalatom nincs, korrektek.
2020. febr. 22. 21:25
1992-n csúnyán elbántak velem ! Az óta ahol tudok mindenkit lebeszélek róluk!
2020. febr. 21. 19:45
A legdrágább biztosító. Nekem több biztosításom is volt náluk, már csak egy van de idén azt is lemondom. Soha semmilyen káreseményem nem volt, a díjat mégis állandóan emelték, pedig már az övékhez képest féláron is volt máshol ugyanaz a biztosítás. Mikor erre rájöttem, le akartam mondani, de nem hagyták, végül eladtam az autót, úgy sikerült megszabadulnom tőlük. Mikor a casco-t kötöttem, kijöttek szemlézni, aláírtam mindent, de semmi nem történt, kerestem őket egy hónap múlva, ja hogy valamit elkavartak, mégegyszer kijönnének szemlére... Persze erre az időszakra is követelték a díjat, amit természetesen nem fizettem ki, mondtam onnan datáljuk a díjfizetést, mikortól ténylegesen él a biztosításom. Az ügyfélszolgálaton szörnyen bunkón beszélt velem a nő. Soha többet nem kötök náluk semmit.
2020. febr. 21. 16:57
Nekrm pozitiv tapasztalatom van csak.
2020. febr. 21. 16:27

Kétszer küldtem sima levélben, ill. emailben adategyeztetést, végül múlt héten feladtam tértivevényes levélben nyolcszáz-valamennyiért.

Az meg nem jött vissza, hát érdekes, na.

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 16:18

Szia anonim:-)

Kizárólag pozitív tapasztalataink vannak. Gyors ügyintézés, magas kockázatviselés, megfizethető biztosítási csomagok/lehetőségek, ha baj van hamar reagálnak.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 16:13

Nekem csak jó tapasztalatom volt/van velük.

Lakás, gépkocsi, baleset biztosítás.

2020. febr. 21. 16:00
Minden rendben velük. Elég sok mindent biztosítunk náluk, autókat, ingatlant, a kockázati életbiztosításaink is náluk vannak.
2020. febr. 21. 15:30
Kinek mi a tapasztalata az Aegon biztosítóval ? Hétfőn jönnek bemutatni .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook