Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Adventi készülődés fórum

Adventi készülődés (beszélgetős fórum)


2009. nov. 26. 08:40
Őszintén megvallom: az én vasam is pocsék, a háziorvosom megfogalmazása szerint, ez szinte nincs is..:)Ugyanakkor végig szedtem a tablettát, a terhesvitamint, folsavat, c vitamint, amit csak javasoltak: tiszta a lelkiismeretem. Az orvos pedig hozzátette: nagyon kicsi esélyt lát arra, hogy 2-3 hét alatt helyrejöjjön az a vas, de a szoptatás alatt épp úgy szedhetem majd a vitaminokat, és azzal jóval nagyobb az esély. Szóval jöjjön csak...:) Noncsi, én is ilyesmiben reménykedem: szívesen a fa alá tenném Mátét.) Csomagolok, készülök én is. Tegnap esti mézessütés kész kabaré, de a végeredmény tökéletes. Ma este folytatjuk:)
15. c06c587f53 (válaszként erre: 10. - Mikebubu)
2009. nov. 25. 19:44

Sok erőt Nektek:)

Én is azt reméltem,hogy hamarabb érkezik a kislányunk,de ma kiderült,hogy pocsék a vasam, így maradjon még amíg felturbózzuk!


A Karácsonyt én is szerettem volna itthon tölteni. A Családom, szép zenék és finom sütik társaságában:)

14. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Mikebubu)
2009. nov. 25. 17:21

Szerintem annál szebb nincs, hogy addigra meg lesz a 3. pici is és együtt lesztek!! :) Kell ennél több? :)


Mikor öcsém született (dec 18.án) akkor ők is karácsony előtt jöttek haza a kórházból ha jól emlékszem 22.-én! na annál nagyobb öröm nem kellett! Nagyon vártam már öcsémet!! Oda is raktuk a fa alá :D

De abban az évben anya is már jóval előtte megvett, becsomagolt, elkészített mindent amit lehetett!

2009. nov. 25. 15:32
Gratula a Kicsikhez! Jó egészséget és szép karácsonyt nekik/nektek!
2009. nov. 25. 15:04
Most megyek az oviba a Törpémért, és mivel süt a nap!!! útközben szedünk ezt azt...némi csipkebogyó,kökény, fenyőág, toboz, borostyán...ajajj, viszek hátizsákot...mééééég ötletet:)
11. caffi
2009. nov. 25. 15:00

Bár a naplóm nem teljesen karácsonyi.....de az említett fórum miatt már van egy két karácsonyi dolgom fent....akit érdekel nézze meg a kreatív naplómat:)

De szivesen segítek bárkinek kitalálni h mit/miből érdemes:)

10. mikebubu (válaszként erre: 2. - C06c587f53)
2009. nov. 25. 14:58
Keserédes, örülök :) Én már alig várom a 3 hét elteltét...sőt titkon remélem hogy hamarabb érkezik pár nappal. Itthon akarok karácsonyozni:)Jó egészséget nektek:)
9. mikebubu (válaszként erre: 8. - Caffi)
2009. nov. 25. 14:56
Köszönök minden ötletet, és lehet még folytatni:) Igen igen igen! Karácsonyi a hangulatom, és ez olyan de olyan jó:)
8. caffi (válaszként erre: 7. - C06c587f53)
2009. nov. 25. 14:54
Szívesen:)
7. c06c587f53 (válaszként erre: 6. - Caffi)
2009. nov. 25. 14:39
Köszönöm! És az ötletet is!
2009. nov. 25. 14:37
Jahh és gratula a kicsikhez:):)...
5. c06c587f53 (válaszként erre: 3. - C95c921ae7)
2009. nov. 25. 14:34

Szia!!

Valóban hatásos:)

A fonott kosár szélére tekert fenyőág,benne vagy narancs,vagy szaloncukor, az is jól mutat.

2009. nov. 25. 14:34
Sziasztok!!Van már egy hasonló fórum....és aktívan életképes:)...Nagyon karácsonyi hangulatom van. Csak beszélgessünk a karácsonyról.....Kreativkodás,sütés/főzés,karácsonyi szokások...az ott hozzászólóknak a naplója naon jó.....lesd meg,rengeteg ötletet meríthetsz amit a kicsiknek/kicsikkel meg tudsz csinálni...
2009. nov. 25. 14:32

Sziasztok,

Gratula nektek , mind a kettőtöknek. Irigykedek..:)Én ilyenkor telerakom a házat kis teamécsesekkel(el nem érhető helyre)és illóolajat párologtatok(narancs, fenyő, fahéj). Nagyon hatásos:)

2009. nov. 25. 14:29

Szia!

Mi is 3 hét múlva várjuk a második gyerkőcünket:)

Én már hetekkel ezelőtt dekorálási lázban égtem:)

Tavaly csináltunk díszeket a sógornőmmel, azokat már kitettem az ajtóra,asztalra. A nagyszobába felraktam a kisfiam 2 ovis művét, szintén tavaly készültek:)

Én is kiváncsi lennék, hogy hogyan lehet még olcsón jó dolgot csinálni:)

Egy öteletem már van. Mind a két szobába szeretnék a falra tenni fenyőgirlandot és akasztóval 2-3 csizmácskát (lehet kapni barkácsáruházakban is) ráakasztani:)

2009. nov. 25. 14:25
Két három héten belül kisbabám születik, a harmadik, így már javában készülődöm a karácsonyra. Szeretném ha a nagyoknak minden meglenne, hiszen még csak 2 és 4 évesek ők is. Az ajándékokat már beszereztem, de még nincsenek becsomagolva, vettem koszorúalapot, de még nincs feldíszítve, gyúrtam egy adag mézestésztát, de még nincs kisütve..:) Szóval csakúgy, mint igen sok anya, az idő kevés, a pénz szintén nem sok, de nagyon szépet szeretnék. Ezért indítom a cikket, és várok minden ötletet, amellyel szebbé tehetnénk azokat a bizonyos ünnepi estéket. Köszönöm, ha megosztod velem véleményed, ötleted, kósza gondolatod.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook