Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adománygyűjtés fórum

Adománygyűjtés (beszélgetős fórum)

9. 3c9224c199 (válaszként erre: 6. - Etikat)
2009. dec. 12. 21:03

Igaz! De lehet neked is szükséged bármikor a másik ember segítségére. Nekem sincs, de van 3 gyerekem, és kinőtt ruháikat adom másoknak. Olyanoknak, akik nagyon örülnek neki.



Bocs! Sziasztok!

2009. dec. 11. 13:12

Sziasztok teljes mértékben igazat adok nektek ez a fajta jótékonykodás hosszú évek óta, de kinek megy el igazán azt mi emberek nem tudjuk leellenőrizni, mert olyanok is vannak sajnos, akik ilyesmire utaznak és azt is elveszik, amit tényleg a rászorulók részére gyűjtenek adományokat, mert mindig akadnak olyanok, akik kihasználják ezt és ami nekik is megfelel abból elveszik a maguk részét.

AZ ABLAK közéleti szolgáltató műsorban szóba került ez a téma és megmondták, hogy a megadott egyszámlaszámra küldjék inkább, mert az ilyen számitóemberek sajnos saját zsebre dolgoznak ezen a területen és vannak csalók, akik kihasználják az alkalmat és előszeretettel garázdálkodnak mások kárára. Szép dolog adni, de nem mindegy, hogy kinek, akinek tényleg szüksége van rá az viszont nem igen kapja meg hiába is várja azt.

Hazánkban közvetlenül a szegények javára kellene a segitség és a támogatás olyanok kapják meg, akik jól élnek, csak jól jön nekik az ingyen potya. Ami engemet teljesen felháborit minden kedves fórumozó egyetért vele szerintem.

7. e59b092169 (válaszként erre: 5. - Csutika100)
2009. nov. 30. 21:23
Hát igen! Én is ezen szoktam filózni. Pláne amikor küldtünk a cunami-áldozatoknak, stb. (Ott meg azt sem tudják, hogy Magyarország egyáltalán létezik.) Amikor meg nálunk van földrengés... megoldjuk magunk!
2009. nov. 30. 19:15
Szívesen adnék, ha volna miből ! Akinek van, adjon az !
2009. nov. 30. 19:05
Sokan rászorulnánk, nekünk ki gyüjt?
2009. nov. 30. 09:12
Itt is gyűjtenek már mindenre..:)Nekem nem segítene valaki?:)
2009. nov. 30. 07:30
enyém az ,hogy fontos ez ,de igy biztos nem lehet tulélni minden évben a müködés ha csak most van hiány , menni fog de évek majd a következők..nem hiszem igy meglehetne oldani
2009. nov. 29. 22:22
Hát érdekes.... Itthon nincs mire adakozni emberek? Lehet, hogy gonosz vagyok, de sajnos kishazánk sem igazán dicsekedhet a nagy jóléttel!
2009. nov. 29. 21:26
A kassai Thália Színház javára gyűjtenek élőben a D... Tv-n. Kinek mi a véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook