Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adóelőleg és családi pótlék pontosan meddig jár? fórum

Adóelőleg és családi pótlék pontosan meddig jár? (tudásbázis kérdés)


3. gyöngyszemü (válaszként erre: 2. - Csodapók)
2016. jan. 11. 10:36
Köszönöm! Akkor kérjem a munkáltatómtól... és mielőtt lejár, vége a tanévnek, módosítani kell hogy ne vonják következő hónaptól?
2016. jan. 11. 10:04

Szia!


Ezt találtam: (nekem is éppen aktuálissá

válik.:) )


Az iskoláztatási támogatás a tankötelessé válás évének november 1-jétől a tankötelezettség teljes időtartamára, valamint a tankötelezettség megszűnését követően közoktatási intézményben tanulmányokat folytató gyermekre tekintettel annak a tanévnek az utolsó napjáig jár, amelyben a gyermek a 20. életévét, sajátos nevelési igényű gyermek esetén a 23. életévét betölti.


[link]

2016. jan. 11. 09:28

Sziasztok! Ha nekem a gyerek idén február végén tölti be a 20-at de még nappali tagozaton felső oktatásra jár és idén végez (érettségizik) akkor a tanév végéig jár mind kettő, a családi és az adó előleg, vagy február végéig a szülinapjáig. Jó lenne ha végre valaki megtudná mondani... mert a munkahely is mást mond, és azok is akiknek már ez nem vonatkozik, de azóta változtak a jogszabályok.

Nem szeretnék úgy járni hogy visszakeljen fizetnem mert túl fizettek... :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook