Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adóbevallás készítéséhez keresek könyvelőt fórum

Adóbevallás készítéséhez keresek könyvelőt (beszélgetős fórum)

7. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2012. márc. 15. 20:54
Nekünk most igen bonyolult, így azt kilőttük, és olyan alap hibát vétettek két éve, hogy csak 11 hónapot néztek a 12 helyett! Szerinted ezek után megbízom bennük? Nekik az az érdekük, hogy minél kevesebbet fizessenek vissza, és az annyira laikusokat mint én, eléggé könnyen át lehet ejteni. (Akkor is csak könyvelő vette észre a hibát!)
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Kiscsibe kicsibe)
2012. márc. 8. 05:40
A NAV is meg szokta csinálni. Ott nem érdeklődtél?
2012. márc. 7. 22:40

Nézd! Én ehhez tök hülye vagyok, és azt sem tudom, mit hova kell írni, főleg, hogy mindkettőnknek, legalább három helyről van a tavalyi évről igazolása, és akkor ugye még a gyerek kedvezmények megosztása is bonyolítja a dolgot....

Ezért én mindenképpen szakemberre bíznám ezt az egész macerát!

Azért köszi a segítséget!

2012. márc. 7. 21:35

Tehát 16. sorba be kell írni a "A családi kedvezménnyel csökkentett összevont

adóalap (15. sorból a 16. sor összege)" ez az A oldalon van,

majd a 03-as a gyereke adatai.

3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Kiscsibe kicsibe)
2012. márc. 7. 21:26

Nem bonyolult egy kicsit sem!

A program számol. Minden rajta van a papíron. Annyi plusz van, hogy ki kell tölteni egy pótlapot is, ha jól emlékszem, akkor a 03-ast. Oda a gyerek/ek adatait kell csak rögzíteni és valamelyik sorba pedig be kell írni a családikedvezmény alapját.

2012. márc. 7. 21:16

Természetesen nem ingyen szeretném, hanem méltányos áron!


Köszi

2012. márc. 7. 21:15

Sziasztok!


Szükségem lenne egy könyvelőre, aki el tudja készíteni a Párom, és az én adóbevallásomat! Kicsit bonyolult az ügy nekem, laikusnak, mivel a gyerekek után járó adókedvezmények megosztása elég érdekesen alakul az apeh állásfoglalása alapján! Kérem, hogy aki tud segíteni, az keressen meg privátban.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook