Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adobe flash playert hogy kell telepiteni mondjuk ha nem a bongeszon keresztul mint frissitendo dolgot toltottem le? fórum

Adobe flash playert hogy kell telepiteni mondjuk ha nem a bongeszon keresztul mint frissitendo dolgot toltottem le? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 19. 18:48
á nem. sokkal több verziója van
5. SF
2011. szept. 19. 10:36
A Flash Player-nek két verziója van. Az egyik IE-hez (Internet Explorer), a másik úgy van feltüntetve, hogy non-IE. Ezt szedd le, és telepítsd. Garantáltan be fog épülni az FF-be.
4. access (válaszként erre: 3. - Dedicted)
2011. szept. 19. 10:09
Először nem a böngészőt kellene feltennet, hanem a Flash Playert, majd csak azután a böngészőt. Ha Firefoxot használsz, az a 3.6.os verzió után már nem engedi, tehát előbb a Flash azután a böngésző :)
3. dedicted (válaszként erre: 2. - Access)
2011. szept. 19. 09:49

A helyzet az hogy en most huztam ujra a rendszert,es ahogy lattam mi a szukseges a bongeszonek hat gondoltam letoltom ugy mint altalaban...

De hiaba telepitettem nem epult be a firefox bongeszobe ,mert az oldal csak kerte a megjeleno dolgok miatt...

S csak a bongeszon keresztul amikor eszrevette mi hianyzik csak ugy mukodik ...

2011. szept. 19. 09:38
Először akkor is le kell töltened, majd csak azután tudod telepíteni.
2011. szept. 19. 09:36
Adobe flash playert hogy kell telepiteni mondjuk ha nem a bongeszon keresztul mint frissitendo dolgot toltottem le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook