Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Adnátok tippeket, hová vihetném 7 éves gyermekemet sportolni? fórum

Adnátok tippeket, hová vihetném 7 éves gyermekemet sportolni? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 28. 18:41
Atlétika minden sport alapja. Nagyon jó az úszás, a lányom kézilabdázik nagycsoport óta.
2011. jún. 28. 18:18
Az én fiam szeptemberben lesz 7 éves. Jiu-jitzura jár 5 éves kora óta. Nagyon jót tesz neki. Sokat fejlődött a mozgáskoordinációja és a koncentráló-képessége is. A Marcibányi térre járunk Óbudáról, de nagyon megéri, nem cserélné le semmire sem...
2011. febr. 18. 15:25

Szia


Dél-pesten hol? XX ker. Csili, de gondolom a többi kerületben is vannak lehetőségek a közösségi házakban...

2011. febr. 18. 11:13
Goldball néven nagyon jó fociképzés volt Budapesten még néhány éve is, az én gyerekem már kinőtte ezt a kort, ezért nem tudom, hogy még most is van-e, de néz utána, mert érdemes.
2011. febr. 18. 09:02
Vidd úszni, vagy vízilabdázni, az jó sport. Csak egy ötlet.
2011. febr. 18. 08:57
Iskolás. És a suliban nem az igazi a sprotolási lehetőség. :(
2011. febr. 18. 08:10
Még oviba jár? Kérdezd meg a közeli iskolákat, mert ott több sportolási lehetőség is szokott lenni és van ahol fogadnak ovisokat.
2011. febr. 18. 08:06

Kérlek mondjatok, írjatok konkrét helyket ahová lehet vinni egy 7 éves fiut sportolni. Dél - Pesten lakunk. Autóval megköhzelíthető helyen legyen.köszi. B.

(karate,foci stb. )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook