Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adminisztrátori állás fórum

Adminisztrátori állás (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. olga2
2019. nov. 7. 12:10
adatrögzítő állást keresek!
2011. máj. 17. 22:08
Tényleg úgy gondolod? Mondjuk tőlem még egy állásinterjún sem kérdezték ezeket. Bár lehet, hogy a városban, ahol élek, ez nem szokás.. :)
65. 9536810fa1 (válaszként erre: 64. - 947344a6a8)
2011. máj. 17. 15:53

... egyből látták, hogy tuti nincs rossz tulajdonságod! :)))

Gratulálok! :)

2011. máj. 16. 21:26
Nem kérdeztek jó és rossz tulajdonságot :) Elmondták a leendő feladatokat, belekérdeztek az önéletrajzomba, tesztelték a gépelési tudásomat, szövegszerkesztős tudásomat, és borítékot kellett címezni. Ennyi.
2011. máj. 16. 21:23
Szia! Voltam ma az állásinterjún. Szerintem jól ment. Feladatok: gépelés, szövegszerkesztés, postára járás, iratrendezés, egyéb önálló papírmunkák.
62. 388b941089 (válaszként erre: 61. - Tundylany)
2011. máj. 13. 22:07

úgy h mérlegelek...

átérzi azt, hogy gyerekem van, családom, nekem ez a legfontosabb én fél5-kor felállok és eljövök

amúgy nagyon rendes és nagyon nagyon okos, nagyon sokat tanultam tőle az évek alatt és remélem még fogok is sokat

ha beteg a gyerekem szabi és táppénz nélkül otthon maradhatok vele stb.

egyetlen egy hibája mondom,h mindenkiben az üzletet látja és folyamatosan kombinál. De nem tagadom, vannak napok, amikor a fogamat összeszorítva jópofit vágok............

2011. máj. 13. 21:51

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid voltak/vannak. Amúgy tényleg egy külön faj az ügyvéd, mert van egy ismerősöm, aki szintén ügyvédnél dolgozott, és állítólag az a főnök is egy nagy kö..ög volt.


Lelkileg hogy bírod?

60. 388b941089 (válaszként erre: 59. - Tundylany)
2011. máj. 13. 21:03

sajnálom....

tudod, írtam h én is ügyvéd mellett dolgozom, egy csajról van szó amúgy

a jelölteket orrba-szájba alázza, mindig minden szar, amit csinálnak, hiába sokszor hajnalig vannak bent az irodában.....

azért csinálja ezt, mert amikor ő jelölt volt, vele is ugyanezt csinálták. Neki férfi főnökei voltak, szintén szétalázták, sírva jött el minden egyes nap. Emiatt ő is ugyanolyan ge@i lett...


nekem mázlim van, velem mindig is normális volt, de voltak húzásai velem kapcsolatban is. Engem nem aláz, d az, h nem vesz emberszámba az általános nála. Úgy kezel, mint egy eszközt, mint egy tárgyat.


Tavaly júniusban felvett egy csajt mellém (vkinek a vkijét) és oda akarta rakni a helyemre. Azt mondta, h az irodájában én lennék az irodavezető, a csajt meg én dolgoztatnám. Természetesen nekem kellett (volna) betanítanom. A lényeg, h el akart rakni egy másik munkahelyre az irodán belül, de én ezt nem akartam. Végül a csaj annyira béna volt, h felmondott magától, mire a főnöknek hatalmas kő esett le a szívéről.


Az idei húzása pedig: kitalált nekem egy 3. munkakört semmilyen ellentételezés nélkül, és plusz fizetés nélkül. Természetesen közöltem, h nem vállalom, nem csinálom, de azóta is folyamatos kellemetlenségeim adódnak emiatt.....


Szóval átérzem, az ügyved egy külön faj......

2011. máj. 13. 20:40
Ez lelki dolog. Annyira a padlón voltam lelkileg tőle a folytonos alázásától a hátbaszúrásaitól, a fenyegetéseitől, stb. hogy több mint fél évig tartott, mire kigyógyultam lelkileg belőle. Az önbizalmamat teljesen kiölte, az önbecsülésem mínuszban volt. Most tartok ott, hogy már nem ö.ném meg, nem mennék be az irodába elküldeni őt a p.csába, nem török ki bőgésbe amikor eszembe jut. Most jutottam el odáig, hogy újult erővel, visszanyert önbizalommal tudok állásinterjúkra járni.
58. 388b941089 (válaszként erre: 57. - Tundylany)
2011. máj. 13. 19:28
és akkor mi van, ha el kell menned hozzá? Neked nem kell vele kapcsolatba kerülnöd, majd az új asszisztens és a felesége elintéznek mindent, a közjegyzők csak aláírnak. :)
2011. máj. 13. 15:49

Azért, mert közjegyző irodában még nem dolgoztam :) Nem tudtam, hogy hasonlóak lesznek-e a feladatok mint az ügyvédnél. Ennyi. Amúgy anyukám hozta fel tegnap, hogy lehet az ügyvédhez is kell majd menjek néha.


Legyen igazad, remélem az életben nem fogom látni többet.

56. 388b941089 (válaszként erre: 53. - Tundylany)
2011. máj. 13. 12:22

ha ügyvédnél dolgoztál korábban miért kérdeztél rá, h milyen feladatok várhatnak rád egy közjegyzőirodában?:))


Több ezer ügyvéd van, (igaz közjegyzőből nincs olyan sok) nem hiszem h a volt főnököddel kapcsolatban kerülnél bármikor is....

2011. máj. 13. 12:03
Köszi a jó tanácsot, aranyos vagy!
54. 9536810fa1 (válaszként erre: 53. - Tundylany)
2011. máj. 13. 10:50
Nem olvastam bele az előző topikba, de mindig lesznek olyan emberek, akiket nem feltétlenül szeretnél újra látni, akikkel nem feltétlenül szeretsz együtt dolgozni, ezeken a dolgokon felül kell emelkedni.... a munka, az munka... és ha megtanulod szeretni a munkád, és ezt sugárzod magad köré, akkor szeretni fognak veled dolgozni. :)
2011. máj. 13. 10:48

Akkor igyekszem fejben összeszedni a gondolataimat :) A tippeket leírtam, lehetséges válasznak :)


Van egy olyan aggodalmam, hogy mivel a közjegyző is jogi ügyekkel foglalkozik, lehet kapcsolatban van az előző ügyvéd főnökömmel, akivel dolgozni maga a pokol volt (bővebben itt olvashattok róla: Ügyvéd főnök c. topik, 11. hozzászólásomban részletezem) esetleg kapcsolatba kerülnék újra. Az által, hogy esetleg vm papírokat, dokumentumokat kell neki elvinni (távolságban egyáltalán nincs messze a kettő egymástól). Van erre valami pici esély? Kb. fél évembe telt, mire kigyógyultam belőle...nem feltétlenül szeretném újra látni.

52. 9536810fa1 (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2011. máj. 13. 07:36
... amúgy én felvételiztettem is munkatársat, ezt pl. eszembe nem jutott megkérdezni.... beszélgetésből, azonnal vágom, hogy milyen személyiség, mennyire aktív, nyitott... és jól választottam kb. 50 emberből azt az egyet. :) ... már másik helyen dolgozom, kicsikét feljebb, és itt is kezdtek új kollégák a múltban, mindig kikérik a véleményem... általában hárman döntünk, ominózus kérdések fel se merülnek, teljesen mást és másképp nézünk. :)
51. 9536810fa1 (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2011. máj. 13. 07:32
hát annyira gyér és gyenge nem volt, sőőőt... sok szép és fiatal lány volt, én voltam a legidősebb.... de amúgy igen, általában kitűnök... mindenhonnan. :)))
50. Fiatal nő (válaszként erre: 49. - 9536810fa1)
2011. máj. 13. 06:52
Hát nem tudom, 10-ből kilencszer nem vet jó fényt, ha az ember egy ilyen kérdésre nem tud válaszolni. Akkor valószínűleg nagyon gyér és gyenge volt a jelentkezők többsége, te pedig amúgy is kitűntél közülük. De szoros versenyben nagyon sokat számít! :)
49. 9536810fa1 (válaszként erre: 46. - Fiatal nő)
2011. máj. 13. 05:49

"Eleve óriási baki úgy menni állásinterjúra, hogy nem gondolod végig magamban a 3 jó és 3 rossz tulajdonságot."

Nálam semmi gondot nem okozott, hogy nem tudtam 3 negatívat mondani, azért még simán felvettek. Harmonikus pozitív személyiség vagyok, és ez lejön, néhány perc után, bármit beszél az ember. A szakmai részt (számítógép kezelés, programok használata) meg kipróóóóóóóóóóóóóóbálták..-tam.. :))))

48. ejmi (válaszként erre: 46. - Fiatal nő)
2011. máj. 12. 20:39

Nagyon kezdő vagyok ebben :) 52 évesen elég nehéz kiigazodni, annyi újdonság van. Az én időmben nem volt állásinterjú, mikor elhelyezkedtem. 36 év után lettem munkanélküli.

Azért figyelek, hogy mi a "módi"

47. Fiatal nő (válaszként erre: 46. - Fiatal nő)
2011. máj. 12. 09:19
magamban = magaDban
46. Fiatal nő (válaszként erre: 27. - Ejmi)
2011. máj. 12. 09:18

Eleve óriási baki úgy menni állásinterjúra, hogy nem gondolod végig magamban a 3 jó és 3 rossz tulajdonságot. Mindegyikre kell mondani, mert rossz fényt vet rád, ha nem tudsz! A negatív tulajdonságokat pedig mindig pozitívvá kell alakítani. Például, ha olykor kicsit lassú, pepecselős az egyén, mondhatja ezt rossz tulajdonságának és hozzá kell tenni, hogy ez azért van, mert precíz, és nem szeret rossz munkát kiadni a kezei közül, stb.


Ezeken mindig végig kell az interjú előtt zongorázni fejben...

45. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Tundylany)
2011. máj. 12. 09:10

ügyvédi irodában dolgozom asszisztensként, ami hasonlít egy közjegyzőirodához

jogi okiratok szerkesztése (a word-ot profin kell kezelni) ügyfelekkel való egyeztetés, különböző hatóságokkal egyeztetés, az online céginformáció használata, sztem még a hivatalos ügyek intézése is a te feladatot lesz(földhivatali ill cégbírósági ügyintézés) meg még csomó-csomó minden. :)))

2011. máj. 12. 07:49
:)
43. 9536810fa1 (válaszként erre: 42. - Pinkyke)
2011. máj. 11. 22:16
... ebből én - amit a főnökeim, volt főnökeim is elismertek mindig - rendkívül lojális és empatikus vagyok... a precízség helyett pedig tudom, hogy minden hiba kijavítható, elintézhető... csak a megfelelő embert kell MEGKÉRNI! :))))
42. pinkyke (válaszként erre: 38. - Tundylany)
2011. máj. 11. 22:13
akkor súgok jó tulajdonságokat is lojális, empatikus és precíz :)
2011. máj. 11. 22:12
Akkor gratulálok neked! Igazán! Látom magabiztos ember vagy. Ez nagyon jó tulajdonság, nagy előny az életben. Szerencsés vagy! :):)
40. ejmi (válaszként erre: 36. - Pinkyke)
2011. máj. 11. 22:11
Köszi, ez jó :)
39. 9536810fa1 (válaszként erre: 37. - Tundylany)
2011. máj. 11. 22:10

10 éve ugyanott dolgozom, és ma is elmondja a főnököm mindennap, hogy eszembe ne jusson, hogy itt hagyom, mert nem tudna nélkülem dolgozni. :o)

(én meg mondom, hogy hjaaaaaaaaaaa, a temető teli van nélkülözhetetlen emberekkel! :D)

38. tundylany (válaszként erre: 36. - Pinkyke)
2011. máj. 11. 22:09
Ezek jók, megjegyzem :) Hátha a közjegyző asszony felteszi hétfőn :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook