Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adjatok tanácsot! fórum

Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


2014. jan. 12. 08:12
Van, akinek arcba kell mondani, hogy vége, ahhoz, hogy le tudja zárni a múltat, és tovább tudjon lépni. Még akkor is, ha tudja, hogy nincs tovább.
11. 3c63fb387c (válaszként erre: 1. - Faebc470c3)
2014. jan. 11. 18:16

Nekem is volt hasonló helyzetem.. Sokáig kínylódtam én is.. Aztán beszéltem vele és kiderult hogy bár o mondta ki eloszor, hogy szeret, de nem kellett volna, mert nem ugy szeret, ahogy én ot.. Mindegy, megtudtam, fájt... nagyon.. de tudtam, hogy ennyi volt..

"A biztos megol, de túléled. A bizonytalan éltet, de belehalsz." Mindig erre gondoltam :)

10. ina87
2014. jan. 11. 17:24
Lépj túl,gondolj bele vársz egy olyan férfira aki többmint valoszinü h a tied már nem lesz.vagy élsz az alkalomal és másal boldog lehetsz még!
9. a7dd008376 (válaszként erre: 1. - Faebc470c3)
2014. jan. 11. 15:16

*ha hozzam ennyi ido utan vissza akarna jonni,bizony kinevetnem... legalabbis elutasitanam*

ha kellettel volna neki megis, megkeres*de nem...*kell az elmult idotol tobb bizonyossag, mint az, hogy tavol maradt??*meh egy pofon tole??*

8. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Faebc470c3)
2014. jan. 11. 12:04
miért éppen azzal akarod megkeresni 2 év után, hogy te még szereted és folytassátok? :) megkeresheted azzal is, hogy csak megkérdezed, hogy van, mi újság vele. lehet, hogy könnyebben tovább lépsz, ha beszéltek, és rájössz, hogy valószínűleg csak egy illúzióba kapaszkodtál, és nem is olyan nagyszerű a pasi. még az is lehet, hogy ő is ugyanúgy érez, mint te, ha pedig nem, legalább felébredsz
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Faebc470c3)
2014. jan. 11. 11:20

Akkor ne hallgass.

Te nm tudod lezárni, nem?

2014. jan. 11. 11:19
Meddig tartott ez a kapcsolat?
2014. jan. 11. 11:03

Ne hallgass a barátodra!


Nyisd ki a szemed, nézz körbe és ugyanúgy fognak szeretni mint az a férfi

Aztán vagy ugyanúgy lelépnek, vagy lelépsz te, vagy kikötsz valaki mellett

Ez az élet!

4. jhade (válaszként erre: 1. - Faebc470c3)
2014. jan. 11. 10:58

Az a kérdés mi fog jobban fájni. Továbbra is "álmodozni" az exedről, vagy ha feketén fehéren elutasít, vagy van egy harmadik eset, ha éppen nincs senkije, és unaloműzőnek éppen jó lennél.

Próbáld meg az energiáidat nem erre pocsékolni..

Annyi más érdekes dolog van a világon...vagy ha szenvedni akarsz....akkor rajta...:D

3. faebc470c3 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2014. jan. 11. 10:51
De ennyi év után? Másnak ez egyértelmű lenne, ha nem keresik meg és én miért érzem azt, hogy nem csak ennyi voltam? Ezt akarom hinni?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Faebc470c3)
2014. jan. 11. 10:45
Hallgass a barátodra.
2014. jan. 11. 10:41

Légyszíves adjatok nekem tanácsot.

Volt egy szakításom 1 év 9 hónapja -azaz nagyon rég-. Valójában sértődés, megbánás volt az egész és azt hittem pár hét, hónap múlva rendeződik az egész.

Sajnos hiába telt el ennyi idő bennem ez a szakítás egy csorba és azóta nem kerestük egymást a férfival, ami nagyon fáj. Neki vannak ügyei más nőkkel viszonyai, nekem is voltak lehetőségek, de nem tudtam törölni ezt a dolgot, mindenkiben őt kerestem és senki nem kellett.

Mikor együtt voltunk mindent megtett, jött vitt keresett szeretett... és ezért nem értem ezt a hirtelen váltást, eltűnést, nagyon fáj, elmondhatatlanul. (tegnap este is sírtam pedig már 2 éve, hogy hogy képes erre.) Egy nagyon jó barátom azt mondta magam miatt keressem meg, írjak legalább, ha úgy könnyebb lezárni, ha kimondja, hogy soha az életben már semmit nem akar. De nagyon félek ettől, mert nagyon megalázó lenne, ha esetleg kinevetne, hogy "még itt tartasz" pedig itt tartok. :( Még ennyire nem szerettem soha senkit, szóval nekem nagyon fáj. Mit tegyek? Hogy lehet az, hogy valaki még egyik nap, jön, hiányol, vágyik.... és utána elvágták az egészet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook