Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Adjak időt vagy lépjek túl? fórum

Adjak időt vagy lépjek túl? (beszélgetős fórum)


16. andilaci (válaszként erre: 15. - Sirga)
2022. máj. 29. 22:21
👍
15. Sirga (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 28. 10:39
Ilyen hiszti után én nem akarnék vele lenni.
14. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 28. 07:55
Már megint és még mindig? Lépj tovább.
13. temmp (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 22:11

Jajj, ilyenben volt részem. Neki volt más...

Ment a duma, hogy őt megcsalták, és tudja milyen rossz és nem tenné ezt meg velem. Jah, amikor ezt mondta, akkor már megtette. Folyton én voltam elszámoltatva, hogy hol merre meddig voltam. Folyton féltékeny volt mindenkire. Kinek öltözök stb. Aztán volt még másik 2 nő...

Az elején nem láttam, hogy mi töténik, azt hittem szeret és félt, azért ilyen. Hát a frászkarikát, csak magából indult ki.

Amig futottam utána, addig nem igazán kellettem. Amikor már elegem lett és elküldtem, akkor meg hónapokig jött utánam.

Egyébként aki ragaszkodik, aki nyomul az a másik szemében nem értkes. Az birtokon belül, karnyújtásnyira van, azért nem kell tenni semmit és így nem is lesz értékes.

Én azt mondom neked, hogy ne keresd, ne írj. A FB-ra nehogy kitegyél szomorú, megbántott idézeteket, szomorú kiscicákat, mert azzal csak azt éred el, hogy látja, hogy hatással van rád, birtokon belül vagy.

Ha nem keresed, nem csinálsz semmit, akkor három dolog történhet:

- ő sem keres téges, szuper, mert nem szeret, nem vagy neki értkes még egy két menetre sem. Tök jó, megspóroltál pár év szívást.

- keres, de csak éppen annyira, hogy a birtok el ne vesszen, alig tesz bele energiát, hogy visszaszerezzen és ha visszakapott, akkor újra a régi lesz, te meg elszúrtad

- keres, ő nyomul, te tartod az ajtót, nem engeded egy csettintésre vissza, csak ha bizonyit és hetekig küzd érted, akkor látod, hogy igazán értékes vagy a számára és van értelme folytatni.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Vigyefene)
2022. máj. 27. 21:23
Akkor talán illene megmondani.
11. vigyefene (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 21:10
Közmondás, de a hallgatás beleegyezést jelent. Talán nem akar többet találkozni veled.
2022. máj. 27. 21:01
Kértem, hogy mondja meg, hogy mit csináljak, mert én nem értem mi a baj. Kérdeztem, hogy találkozzunk, vagy nem szeretne többet látni, de megnézte az üzenetet és kész.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Temmp)
2022. máj. 27. 20:58

Szerinte elhanyagolom az utóbbi időben. Ami egy bizonyos szinten igaz, mivel az utóbbi időben valamiért minden múltbéli hibámat a fejemhez vágja.

Ezelőtt kb 10 évvel eljegyzett egy nőt, aki megcsalta őt, visszaadta neki a gyűrűt. Azóta nem bízik a nőkben, és úgy érzem bennem sem. Vannak pillanatai amikor tényleg úgy érzem, hogy szeret, de soha nem mondja. Egyszer egy gyenge pillanatában azt mondta nekem, hogy soha nem volt senki ennyire fontos neki, mint én. Először azt hittem, hogy nem jól hallok, de mikor megkértem, hogy mondja el megint, nem tette.

Elmentem fodrászhoz és nem szóltam neki, keresett, de le volt némítva a telefonom. Miután befejeztem, láttam a hívást, meg az üzeneteit, hogy akkor ne is beszéljek vele, csináljam, amit akarok…

8. Scherlock (válaszként erre: 6. - 8a5caeb182)
2022. máj. 27. 20:51
Tudom, szerény is...:D
7. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 20:36
Ha többször tudomásodra adta hogy nem éedekled, ne fuss olyan kocsi után amelyik nem vesz fel.
6. 8a5caeb182 (válaszként erre: 5. - Scherlock)
2022. máj. 27. 20:36
Tudom, ennyire jó vagyok :D
5. Scherlock (válaszként erre: 4. - 8a5caeb182)
2022. máj. 27. 20:30

:DDD


Ez aztán nem túl baráti.


Szívesen! :D

4. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 20:28
A hoxát kellene már elfelejteni...
3. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 20:25
Nyilván nem mindegy, hogy miért haragudott meg rád. Megírod min vesztetek össze?
2022. máj. 27. 20:24

A férjed?


Vagy ki?

2022. máj. 27. 20:13

Megharagudott rám, összevesztünk. Írtam neki SMSt, 2x hívtam, mindkétszer kinyomta a telefont, írtam neki messengeren, de semmi válasz, nem hajlandó beszélni velem.

Várjak, adjak kis időt neki, vagy próbáljam meg elfelejteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook