Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Absztinens vagyok. 17 éve, 20 évesen ittam utoljára, még... fórum

Absztinens vagyok. 17 éve, 20 évesen ittam utoljára, még... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. 1021440b02 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2025. máj. 10. 19:11

"olyankor nem veszi be"


Lehet, de az nem ürül ki pikk-pakk a szervezetből, így valószínű, hogy kölcsönhatásba lép az alkohollal.

7. manó2000 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2025. máj. 10. 18:59
Egy doboz sörtől is begurul? Vagy utána követi több és az a gond?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 1021440b02)
2025. máj. 9. 18:55

Igen.

Egyébként a Xanaxra van ráfüggve, sört inni alkalmanként szokott. (Elvileg nem gyógyszerre, olyankor nem veszi be.)

De sokszor a legrosszabbat hozza ki belőle az alkohol.

5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. máj. 9. 18:06
Gyerekkori jóbarátom mondta humorosan anno, ő abszintes és rengeteg pénze elmegy hogy végre mámoros legyen
4. 4aff15b221 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. máj. 9. 18:04
Nyugi, nem fogsz visszaesni az alkoholizmusba.
3. 1021440b02 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2025. máj. 9. 18:02
Szomorú. Együtt éltek?
2. Tai
2025. máj. 9. 18:01
Szokott ilyen előfordulni akkor?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook