Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Abszolvált státusszal dolgozni? fórum

Abszolvált státusszal dolgozni? (beszélgetős fórum)

3. Sunflower90 (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2013. márc. 22. 10:44

Szia! Hát még előző félévben mentem be a munkaügyibe és közölték,hogy csak akkor regisztrálhatok,hogy ha viszek papírt arról,hogy már befejeztem a tanulmányaimat.

Voltam bent a héten a Tanulmányi osztályomon,most nézik át a 3 évem,hogy minden megvan-e és adnak igazolást arról,hogy abszolvált vagyok!

Úgyhogy elvileg most sínen vagyok :D:D

2. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2013. márc. 18. 08:33

Az abszolutóriumról tudnak adni igazolást, tehát arról, hogy a tanulmányaidat befejezted. Az államvizsgához nálatok kell még tanulói jogviszony? Nálunk úgy emlékszem, nem kellett, vagyis csak emiatt nem kellett beiratkozni.


Ha nem vagy beiratkozva, vagyis nincs hallgatói jogviszonyod, az a munkaügyinek elég, nem érdekli őket különösebben, hogy diplomával fejezted-e be az egyetemet, vagy anélkül. Ez az állások szempontjából fontos temrészetesen.

2013. márc. 18. 08:10

Sziasztok!

Abszolvált státuszom van az egyetemen,ebben a félévben fogok államvizsgázni. Lenne egy munkalehetőségem,amihez regisztrálnom kell a munkaügyibe. Ott viszont papírt kérnek arról,hogy már befejeztem az egyetemet. Kérhetek ilyen papírt az egyetemtől,vagy még nem fejeztem be,mert nincs diplomám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook