Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ábrándozzunk ! Vége van a járványnak, hová mennénk nyaralni, vagy mit csinálnánk örömünkben. fórum

Ábrándozzunk ! Vége van a járványnak, hová mennénk nyaralni, vagy mit csinálnánk örömünkben. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. ápr. 1. 19:39
Nekem a Balaton a Riviéra! :-D
22. gyöngy:) (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
2020. ápr. 1. 18:44
*eszem-iszom
21. zsofi_876 (válaszként erre: 15. - 5236d12e25)
2020. ápr. 1. 18:44

Nem hiszed el, de mostanában többször álmodtam, hogy vásárolok, vásárolok, vásárolok. :)

Békeidő volt, drogériában voltam, virágos ruhában és telepakoltam a kosaram sminkkel, parfümökkel, kencékkel.

Aztán ruha üzletben, sok szépséget vettem a gyereknek.

És még több helyen is, tele volt a kocsi, itthon mindenkit teleaggattam meglepetésekkel.

20. gyöngy:) (válaszként erre: 19. - Channa*)
2020. ápr. 1. 18:44
Lesz esze-iszom, dínom-dánom?
2020. ápr. 1. 18:42
És csapunk egy itt virtuális, koktélpartit!
2020. ápr. 1. 18:39

Mindig is álmodozó típus voltam, de mostanában ebből táplálkozom. Szoktunk közösen is, főleg a gyerekkel. :)


Szóval.

Anyukám és Tesóm meglátogatása.

Már most majd' elbőgöm magam, ha elképzelem. Hosszú séta velük, nevetés, ölelés, közös ebéd.


Aztán egy önfeledt, családi nyaralás. Horvátország például.


Aztán sok apró program, ami most elmaradt.

17. Channa* (válaszként erre: 7. - Gyöngy:))
2020. ápr. 1. 18:38
Én meg átmegyek rögtön a bátyámhoz és a nénikémhez:D
2020. ápr. 1. 18:05
Amit elmúlt év decemberében terveztünk ez év nyarára,már nem valósul meg,de kettesben bármikor elmehetünk a Bükkbe túrázni,hisz itt van egy ugrásra.De a tavalyi szilveszteri mulatságot ez évben is együtt töltjük.
2020. ápr. 1. 18:02

Nyaralni mi nem igazán jutunk el a sok haszonállat miatt. De nekünk a gyerekkel való kirándulás hiányzik. Hogy szüleimet meglátogassuk, hogy nővérem is meglátogasson minket.

És kövezzetek meg de nekem baromira hiányzik, hogy kényelmesen betudjak menni egy boltba vásárolni 😅

2020. ápr. 1. 17:50

Amint kihirdetik, hogy minden rendben, elmegyek Patre az Astoriához, bemegyek a jegyzetboltba és miután átvettem az ott január vége óta rám váró könyvet, behajtom a könyvtároson az ígéretét és meghívatom magam egy kávéra, míg könyvekről, írókról, irodalomról csevegünk.


Egy meleg, nyár esti napot képzelek ehhez, de az ESEMÉNY a lényeg.

13. globus (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2020. ápr. 1. 17:23
Hamburgert csinálhatsz otthon! :)
12. globus
2020. ápr. 1. 17:22
Ha vége lesz, következő évben helyreállítjuk a rendet. 2022-ig nem tervezek...
2020. ápr. 1. 17:20
felmegyek a lányomhoz Pestre,végig sétálunk az Andrássy úton,bemegyünk egy cukrászdába,és teleeszem magam sütivel,
10. Mária 54 (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2020. ápr. 1. 16:46
Eszel hamburgert. Felveszem a legcsinosabb ruhámat és elviszem az unokáimat egy Trófea étterembe és a Szépművészeti Múzeumba. Utána a tavaly ősszel idén májusra foglalt mezőkövesdi szállodában töltök 1 hetet. Hogy mikor? Azt még a szálloda sem tudja. Remélem, október elején.
9. semleges (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2020. ápr. 1. 16:18

Persze, egyszer minden világjárvány végett ér. Vége lett a spanyol náthának, pestisnek, stb.

Fel a fejjel mindenkinek:)

2020. ápr. 1. 16:05

Nekem nem a nyaralás hiányzik, hanem állatkert, szinház, könyváruház, csinos ruhákba elmenni valami jobb helyre,

mekik, ilyenek, amik a mindennapi életet megszépitik.

Eszek én még életemben hamburgert ?

2020. ápr. 1. 16:03
Minél hamarabb utaznék a szüleimhez.
6. Domimami (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 1. 16:02
Nekem már ennyi is elég lenne.
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Csakelőre)
2020. ápr. 1. 15:42

Gratulálok!:)))

Biztos élni fogsz:)


Én meglátogatnám a családot, de ez most hónapokig kivitelezhetetlen 😥 lehet hogy csak karácsonykor tudom megtenni:(

2020. ápr. 1. 15:37

Mit csinálok örömömben?


Férjhez megyek!🤗


Ha még élek!:P

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Domimami)
2020. ápr. 1. 15:33

Épp ez az. Lesz napi rutin és mókuskerék!

Vége lesz, csak még nem tudjuk mikor. Épp ezért ábrándozzunk, talán az okoz egy kis örömöt.

Amennyiben arra gondolok, mi van, mi lesz, hogy lesz, na abba jobb nem belegondolni.

Legyünk pozitívak, ábrándozzunk!

2020. ápr. 1. 15:22

Tudod,én most annak is örülnék,ha bemehetnék a munkahelyemre.Vihetném a gyereket az oviba,találkozhatnánk az unokatestómmal meg a családjával.Főznénk egy jót.

Szóval a fene egye meg,hogy hiányzik a”napi rutin”,a mókuskerék.Mert mégiscsak azt és akkor és ott tehettem,amit csak akartam.

2020. ápr. 1. 15:07

Hiszem azt, hogy egyszer mindennek vége, a rossznak is.

Remélem vége lesz a járványnak még iskolakezdés előtt.

Szeretnék ez esetben az unokákkal Horvátországba utazni a tengerbe fürödni, fügét szedni az út menti fákról, hajózni a szigetek kötött.

A Délszláv háború után azonnal Horvátországba utaztunk. Üresek voltak a kempingek, kevesen voltak mindenhol, olcsó volt minden. Még most is szívesen emlékszem arra a szép nyárra.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook