Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Abortusz után nyolc héttel a második menzesz normális dolog? fórum

Abortusz után nyolc héttel a második menzesz normális dolog? (tudásbázis kérdés)


7. vikucka (válaszként erre: 6. - Sibetti)
2013. febr. 23. 18:10

Közti vérzés, vagy nem tudott beágyazódni a petesejt és el is ment. Ergam cseppeket kaptam meg vérzés csillapitot.


Volt tavaly egy vetélésem, és rá 6,5 hétre jött meg a mensim. Nem lesz semmi baj!

6. Sibetti (válaszként erre: 5. - Vikucka)
2013. febr. 23. 18:01

És akkor nálad mi volt a baj? Persze, csak ha szívesen leírod.

Én bízom benne, hogy nincs nagy baj, mert csak jelentkezett volna már előbb is.

Átgondoltam a dolgot, és ha csak ilyen barnázás marad, akkor mindenképpen elmegyek. Ha erősebb lesz, akkor felhívom a dokit, és megkérdezem, hogy mit csináljunk. Remélem, nem lesz erősebb. Nagyon szeretném már, hogy megvizsgáljon és megerősítse, hogy minden rendben van.

5. vikucka (válaszként erre: 2. - Sibetti)
2013. febr. 23. 17:48
Mindenképp menj el orvoshoz, akármekkora is a vérzésed. nekem egyszer volt közti vérzésem, erős fájdalmakkal, stb. és muszáj voltam elmenni, mert nem múlt el. Mindenképpen menj el!
2013. febr. 23. 16:11
Minden képpen menj el az orvoshoz, majd ő eldönti mi a problémád.
2013. febr. 23. 15:53
Segíteni nem tudok de szerintem attól még menj el, ha meg is jön, nem árt tudnia róla.
2013. febr. 23. 15:51

Sziasztok!


December 28-án volt egy terhességmegszakításom a 13. héten genetikai javaslatra. (bővebben a naplómban leírva). Akkor a doki, aki műtött azt mondta, hogy az első menses után menjek vissza kontrollra. Az első menses a műtét után hat hétre (ma két hete) meg is jött. Ezen a hétfőn kértem időpontot a dokihoz és a jövő hét szerdára kaptam is. (hamarabb nem mertem időpontot kérni, mert nem tudtam milyen hosszú lesz a mensi). Erre tegnap és ma megint halvány barnás folyásom van és picit görcsölök is. Most nagyon félek, hogy baj van. Már nagyon vártam, hogy végre mehessek orvoshoz, de ha most megjön nem tudok menni. Járt már valaki így? Köszi!

2013. febr. 23. 15:48
Abortusz után nyolc héttel második menses - ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook