Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Abortusz után az élet és a lélek fórum

Abortusz után az élet és a lélek (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. kisj
2017. dec. 25. 08:57
Hogy mi a helyes, azt csak Te fogod tudni eldönteni.
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Nerari)
2017. dec. 25. 08:56
Az a helyes neked, ahogy érzed. A te életed. Neveled a 2 gyereked tisztességgel.
4. Nerari (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2017. dec. 25. 08:53
Igen. Jól látod. Nem szeretném előlről kezdeni... De önzőnek tartom magam valahol... Küzdök ezzel az érzéssel hogy egy életet elvennék csak mert nem akarok újra babát és az azzal járó kényelmetlenségeket. Nem tudom mi a helyes.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nerari)
2017. dec. 25. 08:49
Írásod alapján te azt nem tudnád feldolgozni, ha szülnél még. Szóval nem teljesen értelek.
2. kisj
2017. dec. 25. 08:47
Ha nem érzed magad alkalmasnak "sem testileg sem pszichésen", akkor nyilván fel fogod tudni dolgozni, hiszen ez az egyetlenegy ésszerű opció. (gondolom én)
2017. dec. 25. 08:42
Sziasztok. Kizárólag azok segítségét kérném akik átestek már abortuszon. Fel lehet e dolgozni? Lehet e utána normális életet élni vagy egy örök terhet cipel utána magával a lélek. Nem kiskamasz vagyok hanem egy 40es nő már 2gyerekkel. Nem érzem magam alkalmasnak sem testileg sem pszichésen még egy gyerekre. Védekezés mellett jött.... Illetve ég egy fontos kérdés: a párkapcsolatot mennyire teszi tönkre az abortusz? A férjem támogat mindenben de látom rajta hogy szeretné ha megtartanánk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook