Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ablakcsere olcsón és gyorsan fórum

Ablakcsere olcsón és gyorsan (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andita1)
2020. szept. 18. 23:21
Az a baj hogy akit ismerek Csongrádban az is kegyetlen drága. Akciózni meg nem nagyon akcióznak erre. Na, mindegy írtam egy pár címre emailt, olyanoknak akiknek van weboldaluk, aztán hátha kapok vmi értelmes ajánlatot. Nem értem hogy kerül milliókba egy pár darab ablak beszerelése, mikor az ablak maga nem kerül többe 50 ezer ft-nál. Aztán 1-2 óra munka nekik kb.
8. andita1 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 23:10
Sajna csak Tolna megyeit tudok ajánlani.
2020. szept. 18. 22:59
Nincs itt egy ablakos szaki se aki ajánlatot tenne nekem? Kikísérem a kapuig is ha kell. :D Humorizáltok itt, de új ablakom az életben nem lesz. :D
2020. szept. 18. 22:55

Ezt ismered?

Háromféle munkát végzünk: jót, olcsót és gyorsat.

Ön ezek közül bármelyik kettőt választhatja.


A jó és olcsó munka nem gyors.

A gyors és olcsó munka nem jó.

A gyors és jó munka nem olcsó.


😋

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Simple)
2020. szept. 18. 22:43
Nahát, azért annyit se szeretnék kifizetni. :D Én középárfolyamon szeretnék találni vkit. Egyébként csak 2 db. ablakról van szó meg egy bejárati ajtóról. Mennyibe kerülhet ez bontással, beépítéssel? Műanyag ablakokra gondoltam. Bár azt mondják hogy az csak vederbe jó. :D
4. simple (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 22:05
Szerintem aki előleget kér, az eleve gázos. Mi két éve cseréltettünk ki minden ablakot, több millióba került, de előre egy fillért nem kértek, utólag számlázták ki és utaltuk el.
2020. szept. 18. 20:40
Akkor legyen lassú, meg tök drága. :D Tökmindegy. A megbízhatóság lenne a fő szempont, hogy ne vigye el a pénzem hogy aztán ne adjon cserébe semmit. Mert annyi ilyenről hallani, felveszik a munkát meg az előleget, aztán meg eltűnnek mint szürke szamár a ködben. :D Leginkább olyanoktól várok választ, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata..ablakcsere volt náluk a közelmúltban, vagy folyamatban van stb..stb.. (szolgáltatókat én is tudok keresni a neten, csak hát lövésem nincs melyikre kéne beruházni, egy ablakcsere nem két fillér meg nem egy hónapra szól, jól megkell gondolni...)
2020. szept. 18. 20:31
Olcsó és gyors az vacak melót jelent. Építőiparban főleg.
2020. szept. 18. 20:13

Hello, szép estét minden kedves Hoxásnak!

Valaki tudna nekem ajánlani ablakos brigádot, akik viszonylag gyorsan meg olcsón dolgoznak? Csongrád meg Bács-Kiskun megyeiek előnyben.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook