Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abc, Touragoo Carpo, Coletto, Britax? HELP! fórum

Abc, Touragoo Carpo, Coletto, Britax? HELP! (tudásbázis kérdés)


6. Eszterkee (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2012. nov. 6. 15:53
Dehogynem! az Espiro vector 3in1 szuper könnyű és terepen is nagyon jól bírja.
5. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - Zsanna_85)
2012. okt. 30. 11:41
biztos minden babakocsinak van valami defektje és vannak hibás darabok, tömeggyártás...nekem nem volt egyikkel sem bajom :)
2012. okt. 30. 10:41

Érdekes amit írtál, mert rengetegen szidták a Bertonit és a Chipolinot, hogy minőségbeli problémáéi vannak-kerék stb. Legalábbis ami a háromkerekű változatait illeti. Ezt több bababoltban is megerősítették, hogy problémás a kerékcsere is. (maguk az eladók mondták, hogy nagyon nem ajánlják mert sokat visznek vissza belőlük). Persze tudod nem mindegy, hogy kinek milyen kerekű kocsija van, mert lehet hogy egy négykerekűbe meg bevált.

Az ABC-nél szintén kerékbeli problémákat említettek, bár ott az azért jobb anyagminőség érződik.

A Touragooról én is azt gondolnám, hogy kis kerék miatt nehéz terepre nem, de több anyuka is azt állította, hogy hóban is veszi az akadályokat. Na meg persze kinek mi a nehéz terep,)

2012. okt. 30. 10:19

ha megnézed, a Touragoo kerekei kicsit, ergo nem jók nehéz terepre.

van még 3 kerekű:

Bertoni carrera

Chipolino Optima


nekem a Bertonival meg a Chipolinoval soha semmilyen bajom nem volt és nem drága kategória


könnyű multifunkciós kocsit meg ne keress, mert nem találsz :)

2012. okt. 30. 10:14
Babakocsi vásárlás előtt állunk és nagyon tanácstalan vagyok. Az alábbi tipusokat nézegettem: - Abc Design Cobra Abc Design Cobra 3 Tec - Britax B Smart 3 - Touragoo Carpo G508 Mindeképpen 3 kerekűt szeretnék, nehéz terepre használnánk. Eddigi infoim: ABC Design Cobra-az árához képest nem túl strapabíró, az első kerék rövid időn belül lötyögni kezd -ezt állította egy pár, hogy ilyet ne vegyünk. - Az ABC Design 3 Tec-et nem ismerjük, de annak a kereke más. Dupla kerék elöl, rugóval. - Britax B Smart 3- erről még nincsen sok információm, de árban és kerékben az ABC Design Cobrához hasonló. - Touragoo Carpo G508, az ára kedvező, a kerekei szintén duplásak és könnyű babakocsi. Akinek bármilyen tapasztalata vagy infoja van, írjon. Colettonál a színek nem tetszenek,(
2012. okt. 30. 10:13
Abc, Touragoo Carpo, Coletto, Britax? HELP!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook