Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Abban a kórházban ahol születtem, ki lehet deríteni, hogy pontosan hány órakor születtem? fórum

Abban a kórházban ahol születtem, ki lehet deríteni, hogy pontosan hány órakor születtem? (tudásbázis kérdés)


16. kakukkfű (válaszként erre: 15. - Babszibobó)
2013. szept. 26. 23:45
Ez tényleg jó gondolat, köszönöm! :)
15. babszibobó (válaszként erre: 1. - Kakukkfű)
2013. szept. 26. 17:55

Érdemes annak a kerületnek a levéltárában ill. irattárában kérdezősködni, ha tényleg nincs már meg ahol születtél, vagy még az is lehet valamelik kórház "bekebelezte".


Hogy több mint 40 éves irat megvan e...talán..azt tudom, hogy pl: 25 éves irat ahol én születtem, megvolt:-D (Óra perccel)

14. kakukkfű (válaszként erre: 13. - Mesesajt)
2013. szept. 26. 17:51
Köszönöm, ez nagyon érdekes. Utnána fogok nézni. :)
13. mesesajt (válaszként erre: 12. - Kakukkfű)
2013. szept. 26. 17:40
hallottam mar maskor is ezt a valtozatot,es a wiki is ezt irja. Keresgelj meg,ha van kedved, beirod a gugliba,hogy szemelyi szam 4 utolso szamjegye...hivatalos oldalakat figyelj inkabb,azoknak ne higyj,akik a 4 utolso szamjegyre hiszik ezt. Az utolso szamjegy mast jelez,az egy osszeg,de a harom elso igen nagy valoszinuseggel a te sorszamod aznap. Probalj embereket keresni,akik aznap szulettek,regi osztalytars,evfolyamtars,stb
12. kakukkfű (válaszként erre: 7. - Mesesajt)
2013. szept. 26. 17:16
Biztos vagy ebben? 018 ezek szerint éjfél után lehet kicsivel.
11. mesesajt (válaszként erre: 9. - Erika8)
2013. szept. 26. 12:14
de ha a születésre kérdezel, értelemszerűen országon belüli
10. mesesajt (válaszként erre: 9. - Erika8)
2013. szept. 26. 12:14
a többi országot nem tudom.
9. Erika8 (válaszként erre: 7. - Mesesajt)
2013. szept. 26. 12:12
...ez csak Magyarországon ? Vagy más országokban is ?
8. mesesajt (válaszként erre: 7. - Mesesajt)
2013. szept. 26. 12:11
magyarán 415-ként születtem aznap
2013. szept. 26. 12:07

szia! ha emlékszel a személyi számod 4 utolsó számjegyére, abból az első 3 számjegy, hogy aznap hányadikként születtél.

Lásd wiki:

A személyi szám úgy nevezett „beszélő szám”, azaz struktúrája van. 11 decimális számjegyből áll és M ÉÉHHNN SSSK alakú.



Az SSS az azonos napon születettek megkülönböztetésére való.

A K ellenőrzési célokat szolgál. A többi számjegyből kell képezni. Egyszerűbb hibák, elütések detektálhatók a segítségével. Ld. alább.


Kis segítség nekem 415, ez nálam már délután fél5 volt.

6. kakukkfű (válaszként erre: 5. - Mafalda)
2013. szept. 26. 10:49
Sajnos ezt már nem tudom tőle megkérdezni. :(
2013. szept. 26. 10:44

Hát akkor nem biztos,hogy ezt felírták:(((

De anyukád kb.se tudja,hogy reggel,este,stb.volt?Akkor azért szűkíthető a kör.

2013. szept. 26. 10:37

Ez egy szülészeti klinika volt valahol a XX. kerületben. Az sem biztos, hogy létezik még, mert a neten nem sikerült rájuk találni. :(

Az én történetem 45 évvel ezelött kezdődött....

2013. szept. 26. 10:35
Ha felhívod a kh-at,ahol születtél,ott biztosan megmondják,hogy érdemes-e bemenned ilyen miatt. Nekem a gyerekeim születésénél már felírták a papírra,amit közvetlen a szülés után kaptam(gratulációs kis papír)adatokkal.
2013. szept. 26. 10:26

NA, most látom, hogy elírtam. :)


Szóval: IDŐPONTOM :)

2013. szept. 26. 10:25

Sziasztok!

Érdekel az asztrológia, az aszcendensemre nagyon kívááncsi lennék.

Amikor születtem az anyukámak nem volt fonos, hogy megjegyezze hány órakor láttam meg a napvilágot.

Arra gondoltam, kinyomozom mgam.

Mit gondoltok, ha bemegyek a szülészetre -ha még egyáltalán létezik!- ott kiadják nekem ezt az infót? Egyáltalán tudnak ebben segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook