Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedést, lehetnek ennek a tünetei? fórum

Abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedést, lehetnek ennek a tünetei? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 29. 15:02
Sziasztok! Mi lett veletek? Megállt a hajhullás?
2014. szept. 30. 12:07
A fogamzásgátló mennyire befolyásolja a prolaktin szintet a szervezetbe?
21. Burkuska (válaszként erre: 20. - 5e48d37001)
2010. aug. 4. 18:35

Értem!

Én nem merem újra szedni a tablettát,25 éves vagyok,gyerek nincs. Remélem azért nem hullik el az egész hajam:(

20. 5e48d37001 (válaszként erre: 18. - Burkuska)
2010. aug. 4. 17:42

Nekem a szoptatás abbahagyása után kezdett,hullani,konkrétan a prolaktin szint csökkenése után.Gyakorlatilag hormonváltozástól.

Először csak a szokásos Revalidhoz nyúltam,mikor már egy csomót beleöltem,hatása nulla akkor bőrdokihoz fordultam,és elküldött mindenféle vizsgálatra,ahol szinte minden negatív lett.Sehol egy kis gyulladás,hormonok rendben,illetve a tesztoszteronom alacsony volt.Kb a hullássdal egyidőben megjelent az államon 1 db szőrszál és ebből azt a következtetést vonták le,érzékeny vagyok a férfihormonokra.

Nekem a fogamzásgátló állította meg,le blokkolja a férfihormonokat.

Előtte én soha nem szedtem.Úgyhogy,jól gondolod,a fogamzásgátló és a haj nagyon összefügg!

Én nem is fogok leállni róla még egy hullást nem viselnék el:(Gyerekem már van,így szedem ameddig lehet.

Emellé,még ittam,iszom a kollagént,Elevitet,Lucernakapszulát,Hair clinicet,kentem a hajam ricinus olajjal is.

Kb 7-8 hónapja,hogy stabilizálódott.

2010. aug. 4. 17:33
...megosztanád.
18. Burkuska (válaszként erre: 17. - 5e48d37001)
2010. aug. 4. 17:33

Fogamzás gátlóra gondolsz? Milligest.

Megosztanás velem neked,hogy sikerült megállítani a hajhullást?

17. 5e48d37001 (válaszként erre: 13. - Burkuska)
2010. aug. 4. 17:31

Lehet félreolvastad,mert a kérdésem az volt,mit szedtél és nem az mit szeretnél!

Javulást neked, másfél évig kopaszodtam,tudom min mész keresztül!

16. 5e48d37001 (válaszként erre: 14. - Burkuska)
2010. aug. 4. 17:29
Ja még annyi,hogy a minimum beépülési idő az 6 hét,addig nem lesz csoda:(
15. 5e48d37001 (válaszként erre: 13. - Burkuska)
2010. aug. 4. 17:28

Kebili a felhasználó neve,a diane 35 után kezdett hullani a haja,tlán ha vele vennéd fel a kapcsit.

Nekem ami segített:

Elevit terhességi vitamin,egyedülállóan magas 60mg hem kötésű vas van benne.

Kolagén kapszula

Hair klinic

Nem kevés pénz,de ez van,Az Alpicort nekem nem használt:(

14. Burkuska (válaszként erre: 12. - 5e48d37001)
2010. aug. 4. 17:23
Alpicort F hajszesz,plantur 39 sampon+hajszesz,mindezt 3 napja. És még vitaminokat szerzek be folyamatosan
13. Burkuska (válaszként erre: 12. - 5e48d37001)
2010. aug. 4. 17:22
Belenéztem már. Mit szeretnék? Csodát!Attól várnék tapasztalatot akinek konkrétan emiatt hullik a haja.
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 10. - Burkuska)
2010. aug. 4. 17:17

Szia!

És mit szedtél?

Antiandrogén komponens is volt benne?Pl diane,cypromix,balera,minerva?

[link]

Ebbe a fórumba néz bele,rengeteg hasznos tanácsot tudnak adni a lányok..sajnos nem egyedüli vagy ezzel a problémával a hoxán:S

11. ff36256613 (válaszként erre: 10. - Burkuska)
2010. aug. 4. 17:15
Hát, akkor nem tudom, mit mondjak. Az előttem szólok jókat írtak, sajnálom, hogy így reagál rá a szervezeted:(
10. Burkuska (válaszként erre: 8. - Ff36256613)
2010. aug. 4. 17:14
Tuti,hogy attól van,mert utána kezdett el hullani,és az arcom is gáz.
9. Burkuska (válaszként erre: 8. - Ff36256613)
2010. aug. 4. 17:13
Egy évig szedtem.Igen,azért hagytam abba,mert jobbnak láttam. DE nem szeretnék haj nélkül maradni:(((
8. ff36256613 (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2010. aug. 4. 17:11
Nem biztos, hogy a megvonástól van ez, bár előfordulhat. Viszont (bár nem tudom mennyi ideig/évekig?!) szedted, szerintem a szedése sokkal több mellékhatással, és szövődményekkel is járhat, pl. hogy csak egyet említsek: trombózis...
7. Burkuska (válaszként erre: 4. - 31b7b5919f)
2010. aug. 4. 17:10
És vajon mennyi idő kell ehhez?:(
6. Burkuska (válaszként erre: 3. - 4c35511f0b)
2010. aug. 4. 17:10
Köszi,benézek!
2010. aug. 4. 17:10

Voltam bőrgyógyásznál,írt fől hajszeszt és különböző arcápoló kencéket.Egyértelmű,hogy hormon zavar miatt van mindez. Tapasztalatokat szeretnék kérni azoktól akik már voltak/vannak hasonló cipőben.

Nem merek hajat mosni lassan:( Természetes göndör,dús hajam van..volt:(

2010. aug. 4. 17:10

Szia!

Ha sokáig szedted hagyd hogy kiürüljön a szervezetedből!Addig lehet hogy ez lesz.:(

2010. aug. 4. 17:09

Esetleg ide nézz be:

"Fórum - A fogamzásgátló abbahagyása"

2010. aug. 4. 17:08
....rettenetesen hullik a hajam,arcom olyan,mint egy tinié!
2010. aug. 4. 17:08
Abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedést és.....

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook