Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ab King-Pro hasizomerősitővel kinek mennyi idő alatt sikerült az izmos has? fórum

Ab King-Pro hasizomerősitővel kinek mennyi idő alatt sikerült az izmos has? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 4. 14:27
Rubint Réka 20 perces hasizomerősítő tornái nagyon jók szerintem és Czanik Balázs Hasburningja is.Napi 20 percet a baba mellet simán meg lehet csinálni,alvásidőben.Este már csak fehérjét bevinni,ez nem diéta lehet szoptatás alatt is alkalmazni,du2 ig minden 2 után meg csak fehérje.Igazából Nálam ez vállt be,legalábbis már teljesen visszahúzódott a hasam és kockás is,pedig a szeméremcsontomra lógott ,már a hasplasztikán gondolkoztam.
16. kywy
2009. dec. 4. 14:11
Megnéztem!AB TRONIC X2!!!mit mondassz?
15. kywy (válaszként erre: 14. - Csibefalat2008)
2009. dec. 4. 14:08
Igen magam, no cukor, no szénhidrát, ez a leghatásosabb, nem én mondom, hanem a nadrágok!jó, néha lehet egy kis bűnözés, de ha nem tudunk meglenni nélkülük, akkor nagyon kis mennyiségben, vagy elhagyni!ilyenkor mindenki rosszul lesz, hogy mi mindentől meg kell válni!NEM!!!csak nem mindegy mit mikor eszünk, és ne zabálásig!ennyi!ajánlom:norbi!én is eszem csokit, sőt azon élek, mégis 46 kiló vagyok!
2009. dec. 4. 13:57
Milyen diétát használsz? Magad dolgoztad ki vagy vmi update féle?
13. kywy (válaszként erre: 12. - Csibefalat2008)
2009. dec. 4. 13:54
De jó neked!akkor lehet az is!nem jut eszembe a neve!az az öv, a második kiadás!tényleg nem jut eszembe!
2009. dec. 4. 13:48
Mi ez a rezegtetős valami? Kondigép már nem nagyon fér el lassan konditermet nyithatnék annyi minden van.
11. kywy (válaszként erre: 9. - Csibefalat2008)
2009. dec. 4. 13:47
:-))))))köszi!ez adott egy kis erőt!persze hogy diétázom, amit neked nem szabad,én még nem szültem, de ezen a téren már megjártam mindent, anorexia, bulímia, de a realitások talaján vagyok!már!
10. kywy (válaszként erre: 6. - Csibefalat2008)
2009. dec. 4. 13:44
Köszi, akkor egyről beszélünk, nemtom először a rezegtető ugrott be!azt nem akarod kipróbálni?oké 25ezer körül van, de ismerősöm használja, pasi, nagy lett a pocija, jó nagy és mikor én láttam két hete használta, és 6kg lement!nekem régen volt a lepkés, nemtom emlékszel e rá, az nagy szar volt, mert soha nem tapadt vissza!úgyhogy kuka, és még drága is volt!szerintem ez a mostani már jó, csak nincs most ennyi pénzem rá!
2009. dec. 4. 13:44
Anyááámmmmm!!!! 600???Már a gondolattol is izomlázam van, nem semmi mennyit birsz!!! Eszel mellette "normálisan" vagy diétázol. NYárra akarok jól kinézni, egy kis izmot szeretnék, szülés után szerencsére nem sok maradt rajtam.
2009. dec. 4. 13:43
:))))))) Nekem 3 éve van ilyen gépem, még sose használtam....most vettem elő, pont tegnap. :) Szóval nem tudok nyilatkozni, amúgy én is pont szoptatok, ezért diétázni nem nagyon merek én sem.
7. kywy
2009. dec. 4. 13:40
Nekem Ab-tranerem van, és napi 600 felülést csinálok a földön, ha unom akkor ezzel 500at!jobban látszanak vele a vonalak, de a hátam szétmegy tőle, mert mindig lecsúszok!de ha szoptatsz, kezd kicsiben, amennyit bírsz, és szerintem jó lesz!csak sajna idő, mint minden!
6. csibefalat2008 (válaszként erre: 2. - Kywy)
2009. dec. 4. 13:40
Régebben tv-shopnál is lehetett rendelni, de pra...barkácsáruházban is lehet kapni.Állitható dönthetőségű pad, és egy elipszis alakú kar van rárögzitve, azzal nyomod fel magad ülőhelyzetbe.
5. Panka78 (válaszként erre: 4. - Csibefalat2008)
2009. dec. 4. 13:39

Nem kell vadul diétázni, de finoman lehet... Annak nincs értelme, hogy a feleslegre rádolgozol, mert az izom nő a "poci" alatt, így még nagyobbnak fog látszódni a hasad mint most!

És ne sértődj meg az előbbi hozzászólásomon, csak mindig mérges leszek ilyen "csodaketyeréktől"..., mert csak megkopasszák a népet!!!4 Holott más, olcsóbb módszerrel is lehet szép, és izmos bárki:)

4. csibefalat2008 (válaszként erre: 3. - Panka78)
2009. dec. 4. 13:36
Szoptatás mellett nem nagyon merek diétázni de azért köszi
2009. dec. 4. 13:35

Alapból mindenkinek kockás a hasa, csak ugye elfedi a háj, meg egy kis ez, meg egy kis az!!!

Diétázz, és akkor nem kell semmiféle Ab King-Pro és társai!!!


Nem kellene bevenni a maszlagot, amit a tv-ben látsz, hogy izmos "Dzsó" 2x felül ezzel a gépezettel, és téglák nőnek a hasa helyén! -mert nem ettől ilyen neki. Sok-sok munka van mögötte!

2. kywy
2009. dec. 4. 13:34
Szia!melyik az?
2009. dec. 4. 13:30
Ab King-Pro hasizomerősitővel kinek mennyi idő alatt sikerült az izmos has?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook