Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A zöld tea mennyire jó, mint zsírégető? fórum

A zöld tea mennyire jó, mint zsírégető? (tudásbázis kérdés)


21. Rozália (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2012. aug. 24. 05:47
Én évek óta iszom egy csésze zöld teát reggelente. Csak úgy natúran. Az ízét megszoktam, semmi nem kell bele. DE önmagában nem fogyaszt, az tuti, mint ahogy már páran írtátok. Mozgás, vagy életmód-váltás mindenképpen szükséges. Én másfél év alatt fogytam 22 kg-ot, de abban a legkevesebb szerepe a zöld teának volt - szerintem.
2010. okt. 7. 08:42

Vigyázz a zöld teával!

Nekem alacsony a vérnyomásom. Tisztító kúrát csináltunk csajok a cégnél. Egyszer csak észrvettem, hogy szédülök. Nálam az alacsony vérnyomást még jobban levitte. Így derült ki, hogy a magas vérnyomású apukámnak ez jót tesz. Azóta issza.

2010. okt. 7. 08:28
Talan ha citromot is teszel bele.
2009. máj. 11. 22:29

Eladnám Detoxa Trim 112 kapzsulából álló zsírégetőt. 2 szem hiányzik belőle csak . A Detoxa Trim azonnal ható formula, elősegíti a méregtelenítést, tisztítást, segíti a szervezeted megszabadulni a káros méreganyagoktól, javítja az általános közérzetet, fokozza az energiát és a zsírégetést. A Detoxa Trim gyümölcsökből, zöldségekből, vitaminokból és gyógynövényekből álló termék. Ezek az anyagok segítenek megtisztulni a méreganyagoktól, így az egyes szerveid sokkal jobban funkcionálnak, felgyorsul az anyagcsere, és energikusabb leszel. A Detoxa Trim terméket a Detoxa Trim zsírégető kapszulával együtt fogyaszd. A Detoxa Trim zsírégető kapszula fokozza a zsírégetést, segít megszabadítani a kandida gombától. Ajánlott Fogyasztás: Vegyél be 2 tablettát naponta 2-szer.


4000ft Akit érdekel az írjon és egyeztetünk .

Köszönöm .

17. SF
2009. máj. 11. 20:31
Semennyire:-(
16. supin
2009. máj. 11. 19:34
Hát?? A páromnak nem égeti...
2009. máj. 11. 19:04

zöld teázók figyelmébe:

[link]

2009. ápr. 29. 09:25
Állítólag jobb a leveles, mert a filteresbe mindenféle vackot is beletesznek. Nekem pl. nem ízlik a zöld tea, csak a fogyáshoz iszom, én leveleset vettem. Hogy jobb legyen az íze, teszek hozzá édesköménymagot is, amit nagyon szeretek, és ezzel együtt sokkal finomabb az íze is. Ezt annak ajánlom, aki szintén nem az ízéért issza, hanem csak mert szükséges.
13. Marjann (válaszként erre: 7. - Holdsugár85)
2009. ápr. 27. 14:10
Szerinted a leveles jobb? Mármint fekete teában értem, hogy minőségibb. Zöldben Naturland filtereset szoktam venni, az elvileg gyógytea, gondolom ugyanaz van benne, mint ha levélben veszem. (egyszerűen egyszerűbb filterrel lefőzni reggel gyorsan indulás előtt)
2009. ápr. 27. 13:43
Szerintem nagyon. Igaz én hízni akarok, de mellette csak fogytam... :(
11. Jenna8
2009. ápr. 27. 13:23
Torna mellett minden jó
10. ALLICS
2009. ápr. 27. 13:17
Vízhajtó hatású,de előfordulhat,hogy hashajtó is.
9. cb82b220ce (válaszként erre: 8. - Mimmo89)
2009. ápr. 27. 10:08
Tudom h mozgás nélkül semmit sem ér.Mozgok is meg esténként nem nagyon eszek vagy csak olyat amit szabad.Azért kérdeztem mert jó lenne vmi ami még rásegít minden mellet.
2009. ápr. 27. 10:01

Itt egy részletes leírás a bizonyított és feltételezett hatásairól:

[link]


Én majdnem minden nap iszok 1 pohárral, azért kezdtem, mert finom. Antioxidánsok tuti vannak benne, az is jó, vízhajtó, ez tény, zsírégetésben csak mozgás mellett segíthet, legalábbis én úgy értelmezem. Ha nem mozogsz, nem fogja rólad leszedni a zsírt, de ha sportolsz, közben segíthet, hogy a zsírodból használj hozzá energiát.

Nem csodaszer, de finom, jó hatásai vannak, ha ízlik, csak jó, ha iszod. ;-)

2009. ápr. 27. 10:00

Én úgy tudom, hogy anyagcsere fokozó és antioxidáns. Mozgással meg egészséges kajálással együtt jótékony hatású, de nem hiszem, hogy zsírégető lenne. Inkább tényleg csak segíti a méregtelenítést!

Én nem filtereset, hanem natúr leveleset főzök, nagyon erős, de imádom, sok citrommal! :)

6. Júlia* (válaszként erre: 1. - Cb82b220ce)
2009. ápr. 27. 09:56
Ha zsírt akarsz égetni, akkor vegyél almaecetet.
2009. ápr. 27. 09:52
Állítólag zsírégető. Iszom is, de mellette odafigyelek az ennivalóra és most már a mozgásra is. Egyszer már lefogytam, és akkor sok zöld teát ittam, de nem tudom megítélni, mi volt a hatása a többi mellett.
2009. ápr. 27. 09:48
Nem hashajtó.:)
3. cb82b220ce (válaszként erre: 2. - Marjann)
2009. ápr. 27. 09:45
Remélem csak vízhajtó és nem hashajtó is :-D
2009. ápr. 27. 09:43

Szia!

Én hetente négyszer, napközben megiszok másfél liter zöld teát (csak mert finom). Vízhajtónak biztos jó, nagyon sokat járok wcre, de nem hinném, hogy ettől fogyok le. Mondjuk ha szereted, akkor diéta mozgás mellett mindenképp jó, legalább meg van a napi folyadék.

2009. ápr. 27. 09:42
Sziasztok!Érdekelne ha vki használta huzamosabb ideig,hogy mennyire volt hatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook