Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A zaklatóm bíróság nélkül "békülne" fórum

A zaklatóm bíróság nélkül "békülne" (beszélgetős fórum)


2019. dec. 15. 09:10
Ez ugyan az a történet, csak most anonim előadva?
2019. dec. 15. 08:43

Nem mindent írtam le mert nem szeretném részletesen leírni mi tőrtént! Itt nem arról van szó, hogy nem volt bizonyítékom, vagy kétséges volt amit mondtam...

Most másik bírót kérnék mert aki volt az igenis a másik oldalt látványosan védte.

Nem hagyom de én teljesen egyedül vagyok és így borzasztó nehéz...

Köszönöm a válaszokat.

19. Panna.33 (válaszként erre: 14. - Fidel)
2019. dec. 14. 23:15
Nem tudom, de ha ellentmondásos és zavaros, akkor nem lesz igazsága, mert nem fogja senki komolyan venni, hiszen nem lehet tudni, mi történt valójában. E miatt nem vették eddig sem komolyan. Szomorú, de ez van.
18. 4cb1f3a3b9 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 14. 21:34
Ne engedd el, legyen bíróság. Hiszen ha elengeded, valóban azt hiszik bizonytalan vagy. Az nem megoldás, hogy te költözz, vagy privát nyomozó, meg egyebek, hiszen ezek nem kis összegek neked sem. Persze az anyagi dolgaidat te ismered. Nem zavaros, de erőt kell venned magadon.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Fidel)
2019. dec. 14. 13:24
Próbáltam érthetően őssze szedni a gondolataim, sajnálom ha valakinek ez "zavaros volt"
2019. dec. 14. 08:13

Számomra érthető volt...

Vagyis én úgy értettem volt bírósági ügy csak ott szabadon elengedték. Amikor pedig másodjára megtőrtént már nem foglalkoztak vele.


Most vannak újabb bizonyítékok gondolom berezelt, hogy nem hagyod magad és küzdessz az igazadért.

Sokan éltünk át hasonlót és sokunknál nem vették komolyan a tőrténteket. Megússzák amit nem szabadna mert ez igenis olyan dolog amit soha senkinek nem lehet megbocsátani!

Szenvedjenek ők, ne mi!

15. fidel (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 13. 21:59
Keress egy megbízható privát nyomozót,aki tanácsot ad és segít !
14. fidel (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2019. dec. 13. 21:52
Hasonló szituban, Te nem lennél ellentmondásos vagy zavaros?
13. simple (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2019. dec. 13. 21:19
Én sem értem. Azt írja a rendőrség elutasította. Ugyanakkor meg hogy azt kéri tőle a zaklató hagyják a bíróságot...
2019. dec. 13. 19:20

Ne engedj neki!

Hasonló az én helyzetem is ott is a pénzel lett elsimítva minden. Másoknak ez hihetetlen mert hasonlót sem éltek át (ne is éljenek át). Akik átmentek ezen tudják, hogy nagyon sokszor nincs igaszság a végén...

De soha ne engedd, hogy téged hibáztasson bárki! Mert te vagy az áldozat nem pedig a hibás! Sok erőt és kitartást kívánok. Harcolni kell az igazadért. Az ilyen mocskoknak bűnhődnie kell! Sajnos az én esetemben vígan él az a szemét...

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Beebanya)
2019. dec. 13. 19:13
Költöznék de ide köt a vállalkozás, a munka, a házam. Nem menekülhetek tőle örökké.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Akinomuj)
2019. dec. 13. 19:07
Szervezethez is fordultam még az elején, sajnos ott is csalódnom kellett.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 13. 19:06

Itt már "lezárult" a per csak mivel kétszer is, sőt háromszor is rendőrséghez fordultam és elutasítottak hagytam az egészet...

Most viszont vannak újabb bizonyítékaim és nem szeretném hagyni, hogy megússza...

Csak tényleg sok már ez lelkileg.

2019. dec. 13. 18:42
Koltozz minél messzebb tőle és folytasd a pert (már ha elindult már)
2019. dec. 13. 18:39

Nyilván úgy lenne a legjobb, ha meg sem történt volna, gondolom bíróság nélkül közvetítői eljárással lehet az ügyet befejezni.

Akkor nem lesz priusza és pár év múlva nyoma sem lesz az egésznek. Az már a te dolgod, milyen feltételek mellett vagy hajlandó megbocsátani.


Azért azt megemlíteném, hogy elég zavaros, amit írsz, mert azt állítod, hogy mindent elintezett pénzzel, és téged, az áldozatot hibaztattak, ugyanakkor kéri, hogy ne legyen bírósági úgy. Ez így ellentmondásos, és ráadásul az eljáró hatóság tagját is vádolod korrupcióval.

Szóval nem tudom, hogy mi hihető abból amit írsz, annak alapján, hogy ellentmondásba keveredtél önmagaddal.

2019. dec. 13. 17:33
Nagyon sajnálom . Azt az állatot ne hagyd hogy megússza. Próbálj távolságtartási végzést kérni. Ha megtudod oldani valaki mindig kísérjen , ha nem tudnak a paprika spray jó megoldás. Rendőrségre fordulj hogy is védhetnéd magad jogszerűen nehogy aztán fogást találjon ellened az a szemétláda . Ha sms-t vagy emailt tessék dokumentálni.
5. akinomuj (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 13. 17:23

Ez a levél pont jó bizonyítk lehet - ellene. Implicit beismerés.

Sajnos nagyon nem áldozatbarát a magyar joggyakorlat. Esetleg egy támogató szervezethez fordulni tanácsért? NANE pl?

2019. dec. 13. 17:13

Semmiképp ne lépj vissza! Pont azért ne, amit Enissa is írt.

A legjobbakat kívánom neked!

3. af86a99684 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 13. 17:02
Ne lépj vissza! Szerintem bíróság nélkül sem fogsz megszabadulni tőle, talán még rosszabb lesz. Nagyon sajnálom, borzasztó, hogy senki nem véd meg. 😕 A családod még mindig nem tud róla? Ha nem vagytok nagyon rossz viszonyban, avasd be őket, ne maradj egyedül!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 13. 16:45

Ebben kívülállóként nem lehet tanácsot adni, nem minket zaklat, nem mi éljük át a borzalmakat, amit át élsz.

A saját gondolatomat írom le. Én nem merném visszavonni a feljelentést, hiszen amennyiben mégis zaklat, és erre bizony semmi biztosíték, hogy nem fog esetleg még jobban zaklatni, a rendőrség, bíróság nem fog hinni neked.

Sajnos sok esetben az áldozatot hibáztatják.

Sok szerencsét!

2019. dec. 13. 15:47

Lassan két éve, hogy megerőszakoltak ezalatt kétszer is feljelentést tettem nem kapott semmi büntetést pénzel mindent elintézett.

Ebben az évben megtalált és bántott, megint rendőrséghez fordultam de még engem hibáztattak...

Egyedül élek paprika spray-vel járok mindenhova mert úgy érzem előle nem tudok elbújni.

Nincs itt senkim főleg, hogy az egyetlen ember akiben megbíztam drogozott be majd adott a kezére...

A jövő év elején vissza költözöm az otthonomba (most abban a városban élek ahol a családom) itt viszont kevésbé fogom magam biztonságban érezni...

Nemrég kaptam egy levelet amiben arra kér a zaklatóm bíróság nélkül zárjuk le ezt mert megbánta. Tudom, hogy ez nem igaz de már én sem bírom a herce hurcát... Jobb lenne tényleg bíróság nélkül? Hiszen bizonyítékaim vannak mégsem ítélik el... Vagy zárjam le ez és szabaduljak meg végre tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook