Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Vonzás törvénye müködésése fórum

A Vonzás törvénye müködésése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. okt. 25. 15:33

Nagyon egyszerű a működése-mindig arra figyeljünk,hogy mit akarunk.Minél inkább azt erősítjük meg magunkban,ami a célunk,annál jobban erősítjük,és vonzzuk be azt.A gondolatoknak ereje van,és nagyon nagy tudatosságot igényel,hogy jól megválogassuk azokat.

Van 1 törvény:a hasonló hasonlót vonz.Ha én pozitív vagyok,és pozitívan is gondolkodok-akkor pozitív gondolatokat vonzok be,és az még több pozitívat,és így tovább.Aztán szépen lassan kezdenek megjelenni a gondolatok eredményei az életünkben is.

De gondolataink nem csak a külvilágra hatnak.Mi magunk is erősíthetjük magunkat-pozitív gondolatokkal-vagy épp betegíthetjük meg saját magunkat.Hiszen ha negatívan gondolkodunk magunkról,és ezáltal negatív megerősítéseket használunk,a fizikai testünk is reagál.Tehát ha vonzás(vagy inkább teremtés)törvényét mindig alkalmazzuk,akár gyógyíthatjuk magunkat vele.

Konkrét példa:"én olyan beteges fajta vagyok"

Máris elhangzott a "beteges",és a "vagyok".

A beteges mint negatív tulajdonság,és a vagyok mint nagyon erős teremtő kifejezés.

Ilyenkor fordítsuk meg az állítást,és próbáljuk beleélni magunkat:én egy egészséges ember vagyok!:)

Ennyire egyszerű.

Azonban első lépésként bőven elég megfigyelni önmagunkat,gondolatainkat hogy miket is gondolunk bármivel kapcsolatban.Aztán ha felismertük,fordítsuk meg jelen időben,átéléssel-és pozitívan!

35. mese
2011. okt. 25. 15:05

Amúgy a vonzás törvénye,hogy tisztázzuk a fogalmat,nem más mint az ember tudat alattija.Azt állítják,hogy mindent elérhetsz vele,de ez nem így van.Téves maga a fogalom.

Mindössze annyi történik,hogy a tudatalattid, megszólal benned, és ösztönösen elkezd cselekedni azon vágyaid után, ami alapból a karmánkba van írva. Hiába is akarunk olyan dolgot elérni, ami nem tartozik az életünk részhez,(még ha egyszerű dologra is vágyunk)sose fogjuk elérni.És ezért van, hogy hihetetlen sok embernél ez nem is működik, működhet.


Akik sikereket értek el,örüljenek neki. Ennek a tévesen megfogalmazott elméletnek,ebből a szempontból annyi előnye van, hogy megerősítí a karmikus feladatod, és közelebb kerülhetsz a feladatodhoz eléréséhez. DE! Hangsúlyozom, és meg is indokoltam, ez mért működik csak egyes embereknél!


A negatív oldala, hogy ezzel megvezetik a tömeg embert, és a többség hiába tesz meg mindent a sikerért, észre veszi,egyre inkább sodródik az árral,az élete tönkremegy.És igen, ez az elmélet többek közt erre születette, mert így manipulálják a társadalmat.


Ezért írtam,az elmélet egy része igaz csak.

34. mese (válaszként erre: 29. - Cel)
2011. okt. 25. 14:46

én nem csatlakoztam semmiféle szektához! Ezt

tisztázzuk!

Én egy olyan dologba csöppentem belel, úgy, hogy nem is tudtam róla, hogy manipulálták az embereket.Ennyi.Nem kell túlbonyolítani, ez egy teljesen hétköznapi dologként történt, hétköznapi emberekkel,most mondjam azt,hogy ez az egész olyan mint a reklám?? Mert az. Egy kiváló marketing fogás,ennyi,s nem több.Ha te azt amivel a hétköznapjaidban találkozol, az utcán, médiában emberektől hallod,szektának nevezed,nevezd annak.Ezek szerint az is.

33. mese (válaszként erre: 24. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 25. 14:37

DE most komolyan! hogy lehet ilyen műanyag szót használni egy olyan dologra, ami tele van érzelemmel?? Nem érzed? Meg program, meg ilyenek?Na ez a manipulálás.Igen, tény, én éveken keresztül foglalkoztam vele, igen komolyan,és csalódtam.DE ne hogy azt hidd, hogy azért mert neked meg egy-két embernek sikerült,az létező dolog.


Akkor kérlek áruld el, hogy miért van egyre nagyobb nyomorúság a világban? pedig ez az elmélet ugyan csak elterjedt.Minden második ember ismeri,tudja ezt a Titok jelenséget.


Komolyan mondom sokszor úgy beszélnek erről az emberek, mintha egy génmanipulált robot csoportot hallgatnék. Szép,és jó, hogy vannak akik elérik azt amit szerettek volna,de kötve hiszem,hogy ennek maximális hátterében az elmélet állna. Inkább csak a kitartás, ami eredményezi a sikert.

32. mese (válaszként erre: 18. - Pethoevi)
2011. okt. 25. 14:25
értsd úgy, hogy a Titokelméletnek max. a negyede igaz.
31. mese (válaszként erre: 20. - Hte23)
2011. okt. 25. 14:23
nem, nem szcientológia, semmifél vallás, vagy felekezet.Egyszerű hétköznapi emberek akik kismilliószor levetítik a titok című filmet,és ezzel manipulálnak,és kicsalják a pénzt. Ez egy munka lehetőség lett volna.
30. hte23 (válaszként erre: 29. - Cel)
2011. okt. 25. 11:23
Én is igy gondolom...
29. cel (válaszként erre: 17. - Mese)
2011. okt. 25. 11:20

A vonzás törvénye és a szekták két külön kategória.

Ahhoz, hogy a vonzás törvényét elfogadd és gyakorold, nem kell csatlakozni egyetlen csoporthoz sem. A szekta elítélendő módszere miatt ne vesd el a vonzás törvényét.

28. pethoevi (válaszként erre: 20. - Hte23)
2011. okt. 25. 11:12
nekem is az ugrott be azonnal
27. hte23
2011. okt. 25. 11:01

És ide tartozik az elengedés is..

El kell engedni dolgokat. Olyanokat is amiről azt hisszük hogy fontosak. És akkor beindul. Lehet hogy csak addig kell egy valami, amig a másik eseménynek segit utat csinálni...

De ha elfogadjuk azt, hogy valóban csak pozitivan állunk az eseményekhez... akkor minden jól is fog alakulni... .

2011. okt. 25. 10:40

sziasztok..


én is is hiszek a vonzás törvényében.

szombaton is történ olyan dolog velem,hogy épp kigondoltam valamit és megtörtént.

és nagyon sokszor járok úgy,hogy elgondolom,hogy mit fogok valakivel beszélgetni és tényleg azt mondja ,és tényleg azt és úgy kérdezi..és én meg előre tudtom,hogy mit fogok neki válaszolni.


én még nem vagyok férjnél de tudom,hogy egy ugyanilyen természetű,jellemű férfi lesz a párom..

sziklaszilárdan tudom és nem is akarok másmilyet bevonzani,mikor rá gondolok arra férfira csak úgy gondolok rá,hogy olyan legyen,mint amilyen én is vagyok,se jobb,de rosszabb sem.


az élet a pozitív hozzáállásról szól,az ember ne kételkedjen soha önmagában.

a pozitív hozzáállás magabiztosságot ad és amikor az ember bizonyos önmagában minden sikerül!!!


láttam írtátok a gyógyulást is..aki meg akar gyógyulni az meg is fog.

aki csak hagyja magát,hogy nekem már minden mindegy,meg úgyse sikerül semmi a világon ,ott már nem nagyon van mit tenni,de aki hisz és akar az meg is tudja tenni!


a jó jót vonz..a rossz pedig rosszat.


amikor az ember eltervez valamit és azt mondja én ezt megcsinálom,addig meddig megy és forgatja a dolgokat míg sikerül,de amikor negatív a hozzáállás,próbálkozik az csak kinlódás és kudarcba fullad.

meg mikor állandóan arra gondol az ember,hogy istenem csak ez meg ez ne legyen..márpedig az lesz ,mert az összes gondolatát az tölti ki,nem az,hogy valamiből mi jó sülhet ki..nem..hanem az,hogy az csak rossz lehet és az ilyen negatív gondolatokat hordozó embereket még csak meg sem szabad hallgatni...ártó hatás,mert az ő gondolatai befészkeli magát az agyamba.


mikor az ember boldog ,boldogságot sugároz vonzza magához a jót,az örömöt,mert ha mosolyt adsz mosolyt kapsz..ha belegondolunk ez is vonzás...


most csak iylen egyszerű példa..az én nővérem is bevonzotta magának a nem túl ideális férjet..

mindíg azt mondta iylen meg ilyen ne legyen..és lám..megkapta azt,akit nem akart,mert nem azt mondta,hogy iylen meg ilyen legyen,hanem azt amilyen ne!!!

vigyázni kell a gondolatokkal és a vonzással.

az ember az aminek gondolja magát.

vagyis..egészségesek,boldogok ,szépek jók,okosak vagyunk..és ez a tény...nem megkérdőjelezhető..))

25. Martian (válaszként erre: 21. - Minerva223)
2011. okt. 25. 08:13

Igen igazad van a lottó ötösre nem működik, de arra igen, hogy az ima is azt mondja, hogy mindennapi kenyerünket add meg ma, tehát a mára kell koncentrálni.

Nem járok templomba rendszeresen, de aminek látom értelmét azt használom, akár egy imából is.


Már régóta mondom, és hiszek is benne, hogy ha mindenki egy nap egyszer valakivel jót cselekszik, akkor abból előbb-utóbb kisül valami! :)

24. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 16. - Mese)
2011. okt. 25. 07:16

Mért csúnya szó az,hogy VONZÁS?

alapvető az életünkhöz..ha nem lenne gravitáció,nem tudnánk élni a Földön.

A szeretet..az meg egy olyan szó,hogy csak mi,emberek teszünk mögé általunk összekombinált 'tüneteket',amit szeretetnek nevezünk. A vonzás nélkülünk is létező,alapvető természeti jelenség.

Az,hogy neked nem jött be,nem azt jelenti,hogy rossz,meg nem működik,csak neked VALAMIÉRT nem jött be EZIDÁIG.

2011. okt. 25. 06:53

Kedves Fórumozók!

Olvassátok a Titkot, az Erőt! Az Élj vidámant!

Lehet, hogy közelebb érzi magához a Vonzástörvényét, aki megteszi!

2011. okt. 25. 06:43

Én eddig is hittem ebben és éreztem is, hogy működik, de egy hónappal ezelőtt történt valami, ami után megkérdőjelezhetetlenül hiszek a vonzás törvényében. Kicsit buta sztori, de leírom.


Még nyár végén kinéztem egy srácot facebookon, láttam, hogy ő is abban a városban tanul ahová én majd szeptembertől megyek. Nem jelöltem be, nem írtam neki levelet, mert nem akartam én kezdeményezni teljesen ismeretlenül, neten keresztül.Sokszor gondoltam rá, hogy milyen jó lenne megismerni stb.

Egy hónapja voltam itt, és még nem sikerült vele összefutnom, kezdtem is feladni a reményt, hogy sosem fogok találkozni vele, amikor egy nap bejelölt facebookon, minden előzetes dolog nélkül. Beszélgettünk, aznap találkoztunk is, majd összejöttünk :)

2011. okt. 25. 04:29

A vonzás törvénye hasonló az agykontrollhoz.

Agymosás,hit,nevezhetjük bárminek.

Rákos beteg lettem 4 évvel ezelőtt. Egy évembe telt ,hogy orvosi segítséggel,kemoterápiával és műtéttel megygyógyultam. 4 éve tünetmentes vagyok. Rájöttem arra,hogy ezt a betegséget az agyammal hoztam létre,"vonzottam be". Igen ám de ennek a fordítottja is működik. Ha az agyammal létrehoztam akkor meg is tudom rajta keresztűl gyógyítani. 4 éve vagyok tünetmentes.

Közben a párom is rákos lett. Nem volt hite! Sem a jó Istenben,sem a vonzás törvényében. Húztam,vontam magam után,orvosról-orvosra. Már ott tartottunk,hogy 55 évesen kizacskózzák,megszúnik a férfiassága és zacskóba fog pisilni. Ez számára egyenlő lett volna a halállal.Már meg volt a műtét időpontja amikor rátaláltam a megfelelő orvosra,közel 400 kilóméterre az otthonunktól. 3 hetente utaztunk,célzott kemoterápiát kapott himvesszőn keresztűl.Borzasztó fájdalmai voltak minden kezelés után.Minden éjszaka gondolatban elvittem a laboromba ahol neonzöld fénnyel kezeltem gondolatban és erről beszéltem is vele.Nem hitt benne de valahogy mégis múltak a fájdalmai és egy idő után beférkőzött az agyába a gondolat,mivel látta,hogy segít rajta, kezdett hinni a gyógyulásában. A daganat eltünt! Teljesen negatívak a leletei. Ez persze nem maradhat így magától,ha nem változtat a kiváltó lelki okon.

Ezt is átbeszéltük és közösen megoldottuk.A vonzás törvénye nem működik abban az esetben ha te egy lottó ötösre vágysz,de igen is azonnal elérhetővé válik,ha a gondolataidat programozod pozítív irányba. Akkor sem lesz ötös találatod,de valamilyen módon el fogod érni,akár azt is,hogy anyagilag jobb körülményeket érj el.Előhozza belőled a jó tulajdonságokat és képessé tesz arra,hogy higyj magadban.

Egyszóval MŰKÖDIK!

20. hte23 (válaszként erre: 17. - Mese)
2011. okt. 25. 01:14
Nem érzem azt hogy csatlakozni kéne valakihez, akár egy szektához... A scientológiáról beszélsz?
19. hte23 (válaszként erre: 16. - Mese)
2011. okt. 25. 01:12

Ez tudod úgy történt, hogy megszületett... megtudtam.. és 3 hónapig "küzdöttem" azért hogy én legyek az akit értesitenek arról hogy elmehetek megnézni..és ha akarom akkor enyém lehet.


És minden nap azzal ébredtem..azzal feküdtem és az volt a napom, hogy erre vágytam.. gondoltam.. .

18. pethoevi (válaszként erre: 17. - Mese)
2011. okt. 25. 01:06

Sziasztok!

Az utolsó mondat a legfontosabb!

Tudni kell különbséget tenni.

17. mese (válaszként erre: 15. - Hte23)
2011. okt. 25. 00:52

Ebben egyet értek, és nagyon kedves, szép,igaz dolgokat fogalmaztál meg.


Azén Jogos távolságtartásom az elmélettől az,amivel én találkoztam. és az borzalmas...

Volt alkalmam megtapasztalni ezt az elméletet egy olyan közegben, akik másoktól, betegemberektől, nagyon szegényektől,nélkülözőktől csikarták ki a maradék kis vagyonukat. És ezzel a Titok dologgal jöttek, hogy sikeresek lesznek,és miközben manipuláltak több száz,és ezer embert,az utolsó fillért is leimádkozták, lecsalták az emberről.


Én akkor hittem tudtam,hogy működik. Csináltam is.DE hiába volt minden erőfeszítésem igyekezetem, azt vette megy idő után észre, hogy manipulált egy milliárdokkal rendelkező szekta.


Eladósodtunk, és az egészségem is teljesen tönkrement.A jövőm kilátástalanná vált.

Én ezt agymosásnak tartom.És ez kegytelen dolog.

Van benne igazság, de nem kell minden szavát hinni ennek az elméletnek.

16. mese (válaszként erre: 14. - Hte23)
2011. okt. 25. 00:40

ok, értem én, és csodás dolog ami történt,de ez csak egy szubjektív véleményem. Mármint az, hogy én nem tudnék úgy megfogalmazni egy mondatot, amiben egy szerettemről írok, mintha egy gépiesített fogalomról beszélnék.


Én például sosem tudnám úgy mondani,hogy "bevonzottam az anyámat"


Ez annyira csúnya.

és ez olyan agymosott, gépiesített, érzelem mentes megfogalmazás.


Az elméletben nekem maga a sznobizmus nem tetszik. És van tapasztalatom ezzel,sok időt foglalkoztam anno vele.

15. hte23 (válaszként erre: 13. - Mese)
2011. okt. 25. 00:37

Tudod ha mást nem is nyersz vele, csak annyit,hogy megtanulod a gondolataidat irányitani, kizárni a negativ gondolatokat és a pozitivakat vonzani.

Ha megtanulod azt,hogy értékes ember vagy. És megtanulod azt, hogy legyen önértékelésed és önbecsülésed és stb.stb.stb...


Ez mind az... Már ez jó...

Ha megtanulod az új önbizalmaddal eladni magad ( munkaerődet ) és sikerül. az már a vonzás törvénye.

Ha megtanulod azt, hogy igenis jogod van akarni, jogod van olyan férfit találni akit kivánsz.. és sikerül..az már a vonzás törvénye.


Bár ezt is lehet másképpen magyarázni...


Én most ezt akarom... erősen akarom...

akarom azt hogy másoknak segiteni tudjak.

Ezt csak akkor tudom megtenni, ha békében vagyok magammal. ahhoz pedig mindez amit felsoroltam kell. és kell pénz...ezt is vonzani akarom.

NEM Munka nélkül. Vonzani akarom azt a munkát amit szeretnék... és sikerülni fog... és sikerülni fog egy ingatlant eladni, hogy el tudjak szakadni a hátráltató tényezőtöl...


Segitsetek benne..segitsen aki hisz benne...


segitsünk egymásnak...

14. hte23 (válaszként erre: 12. - Mese)
2011. okt. 25. 00:31
én 10 éve a lányomat.. Akartam őt.. amikor megszületett, onnantól kezdve csak őt akartam.. ésn nem volt ám biztos ( örökbefogadott )
13. mese
2011. okt. 25. 00:30

ez az egész,ah működik hanem, annyira gépiesített..Mintha robotokról beszélnénk..."Program, Vonzás" stb.Nekem nem tetszik pedig már, 10 évvel ez előtt is hallottam róla, akkoriban még ez nem szivároghatott ki, szó szerint titok volt.

Én próbáltam igen sokat, de semmi...Egyszerűen nem tudok benne hinni.. és nem tetszik a megfogalmazása az egésznek.Van benne igazság, de azért nem mind arany ami fénylik, mert nagy része már hozzá kombinált hókusz-pókusz.

És van egy nagyon durva tapasztalatom ezzel.(nem úgy hogy bevonzottam a negatívat)

12. mese (válaszként erre: 9. - Éva7407)
2011. okt. 25. 00:21

uhh..

ez elég csúnyán hangzik..."bevonzani egy gyereket"ÁÁÁÁ!!

11. Éva7407 (válaszként erre: 10. - Hte23)
2011. okt. 25. 00:12
nevelőszülő vagyok ,és gyerekre vártam,és a baba születése előtt ,mondtam hogy őt én fogom megkapni,egy valamibe tévedtem,hogy azt programoztam hogy kislány legyen,de kisfiúcska lett:))))
10. hte23 (válaszként erre: 9. - Éva7407)
2011. okt. 25. 00:08

Ezt hogy érted? Én is, de az még nem volt tudatos..

Most viszont tudatosan akarom irányitani...

2011. okt. 25. 00:02

Én bevonzottam magamnak egy kis gyereket:)))

És egy hoxás-barátnőmnek mondtam,telefonon,hogy xy ha megszületik,én fogom nevelni....Úgy lett!!!!!!!

2011. okt. 24. 23:56

Komolyan...

Én elkezdtem...szeretnék sok mindent bevonzani...

akarom.. próbálom a gondolataimat formálni...

Az összeirás már megvan...de nem pasi ügyben..az most nálam sokadlagos....

2011. okt. 24. 23:52
26 éve vagyok kutyás, a jelenlegi kutyám Galacsin épp olyan, ahogy azt szerettem volna :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook