Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Vonzás törvénye müködésése fórum

A Vonzás törvénye müködésése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. okt. 26. 11:06

Én egy hanganyagot ismerek,amihez könyv is van (vagy fordítva):Éld jól az életed,MOST!

30 napi kell hallgatni minden nap.Bevallom,még nem sikerült...

65. Martian (válaszként erre: 63. - Noncsi18)
2011. okt. 26. 10:58

Mi is így kerestünk kutyát, végül egy hirdetésre azt mondtuk, hogy jó legyen ez.

Olyan kutyus lett belőle amilyet akartunk.

De tényleg végig gondoltunk mindent, legyen kistestű, rövid szőrű, okos, de legyen saját akarata, legyen csendes stb.

Előtte már volt már pár kutyánk, ezért tudtuk, hogy melyiknek mi volt a "hibája", pl.hangosan horkolt, és ezeket akartuk kikerülni.

Sikerült :)

2011. okt. 26. 02:18
Tudtok filmet a titkon kivul, ami ezzel kapcsolatos?
2011. okt. 26. 02:10

En olvastam a Titkot, es mas dolgokat is olvastam errol, de meg nem vagyok kepes alkalmazni :) Teljes mertekben hiszek benne. 2 eve nem volt munkam es nagyon rosszul ereztem mar magam az akkor baratommal. El akartam kolzotni, de se penzem, se lehetosegem se eleg erom nem volt az indulashoz. Elkezdtem Balogh Belat hallgatni...Nem tudom mar megmondani hany napig vagy hetig hallgattam, de egyszer csak csorgott a telefon, hogy betudok e menni allasinterjura. Semmi kedvem nem volt, mert jutalekos munka volt stb stb.... de valamiert ravagtam, hogy bemegyek. Ez volt hetfon, szerdan mar kezdtem is es kovetkezo het csutortokon osszejottem egy fiuval aki a koordinatorom volt es akivel a mai napig egyutt elek, illetve ra kb egy hetre elkoltoztem az akkor palimtol. Meg lett a munka, a parom es az ero a koltozeshez :) Jah es lakast is par nap alatt talaltam, raadasul kutyaval :) Szoval akkor mukodott :) Jajj meg visszaolvasni is jo :)) Ezt biztos nem fogom elfelejteni soha :)

Velem az a baj, hogy sokat ragodom a dolgokon :S Es sokat kombinalok. Nagyon sok rossz gondolatom van, ami csak ugy jon es ettol megjobban megijedek, hogy nehogy tenyleg bevonzzam a rosszat. Szoval ez egy ilyen ordogi kor :S De ilyen "aprosagokkal" is eszrevettem, hogy mukodik, pl ha faj a fejem, vagy kicsit rosszul erzem magam, es elkezdek panaszkodni valakinek, akkor megjobban magamba beszelem es egyre rosszabbul leszek, viszont ha azt mondogatom, hogy egeszseges vagyok, jol vagyok, szinte mindig elmulik es meg jobb kedvem is lesz :) Nagyobb dolgokkal azert nem megy... varni kell ra sokat :) Mar egy eve szeretnek egy kutyust :S De napi tema nalam, nezegetem a hirdeteseket, mar tudom mi lesz a neve, elkepzelem ahogy itt van, mindig beszelek rola, hogy most mit csinalna, de nem talalok megfelelo kutyust. De tudom, hogy megszuletik majd a nekem valo :) Turelmes vagyok :)

62. d43485a76e (válaszként erre: 61. - Martian)
2011. okt. 26. 01:29

A jó tapasztalatok valóban erősítenek minket.

Azért gondoljatok arra is, hogy magatok komolyan rászánjátok magatokat és megfigyeljétek az eredményeket?

61. Martian (válaszként erre: 60. - D43485a76e)
2011. okt. 26. 01:24

Rendben :)

Azért is sajnáltam, hogy eltértünk a témától.

De most folytathatjuk, remélem jönnek többen is, mert érdekel, ki mit tapasztalt.

60. d43485a76e (válaszként erre: 57. - Martian)
2011. okt. 26. 00:49

Nem engem kell érteni, hanem magadat.:)

Ha visszatértél a témához, akkor visszatértél.

Ez jó.

Nem letolás volt, csak egy gondolat...

Szeretem az embereket, akik az ilyen témáról egyáltalán beszélgetésbe fognak. A szkeptikusokat is.:)

59. mese (válaszként erre: 53. - 59491e8f67)
2011. okt. 26. 00:43

természetesen nem titok amit tapasztaltam.De majd holnap délután leírom, most már álmoska vagyok.

Jó éjt!:)

58. mese (válaszként erre: 54. - Hte23)
2011. okt. 26. 00:40
:)
57. Martian (válaszként erre: 56. - D43485a76e)
2011. okt. 25. 23:24
nem értelek, én visszatértem a témához
2011. okt. 25. 23:15

"Emberek!

Ez annyira nem ide való hangnem.

Nem vagyunk egyformák, még is egyformák vagyunk.

Az, hogy miben különbözünk, az jórészt nem rajtunk múlik.

Most, hogy a VT-vel barátkozunk, tekintsük egymást beszélgetőtársnak!"

Ezt ma már egyszer leírtam.

Ti akartok a VT-vel foglalkozni? Ennyi indulattal?

2011. okt. 25. 23:06

Mindenki csak addig lesz szkeptikus, amíg egyszer be nem jön az amire vágyott.

De ahhoz annyira kell benne hinni, hogy a szerint éljünk azután, hogy a vágyaink teljesüljenek.

Tehát nem egyszerű, kell némi hit, kíváncsiság már az elején is, amikor még semmi nincs, csak az, hogy egye fene megpróbálom.

Az meg hogy gondolkodjunk pozitívan mindenképp ajánlatos.

54. hte23
2011. okt. 25. 22:46

AZ igaz. A Darwin elmélet hamis. Nem a majmoktól származunk csak az őseink közösek..

de félretéve: Légy szíves ne vitatkozzatok.

Pont az a jó, hogy van mindkét oldalnak véleménye.

Nem kell mindenkinek elfogadni és mindenkinek használni.

Istenben vagy bármely vallásban sem hisz mindenki


Pontosan az a jó, hogy megismerhetjük mások véleményét. Pontosan az a jó, hogy el tudjuk dönteni magunkba, merre kivánunk haladni.

És igenis értsük meg egymást.. Fogadjuk el egymás véleményét.. hitét vagy bármit.... Ő is ember....

Ez elgeny előttünk.

53. 59491e8f67 (válaszként erre: 52. - Mese)
2011. okt. 25. 22:45
de mi történt veled?már ha megosztható a dolog..
52. mese (válaszként erre: 48. - Martian)
2011. okt. 25. 22:42

Teljesen igazad van!és én nem mondtam hogy nincs igazad! Én csupán azt kívántam elmagyarázni, hogy több nézőpont is van, és gondoltam mielőtt bárki ráfázna(amit nem kívánok senkinek)megosztom az én mesésnek induló, ám rémálomba végződő tapasztalatomat.

Ezért felvázoltam egy másik szemszöget. És azt, amit én sem (ahogy te fogalmaznád) a kisujjamból szoptam ki.

51. mese (válaszként erre: 48. - Martian)
2011. okt. 25. 22:32

akkor miért nem fogadjátok el azt, hogy nekem negatív tapasztalatom volt?Attól az már nem igaz és a más vélemény az negatív??

És kibeszélt majmokról, akik a fáról másztak le? Érdekel a tudás? akkor azt is régen tudnod kellene,hogy Darwin elmélete már nagyon régen megdőlt.(nem értem ez esetben példaként miért kell ne létező dolgokat hasonlatként felhoznod) És csúfosan.Na erről beszélek! Tudásvágyad van, ami nagyon jó! De olyan alapvető fogalmakkal nem vagy tisztába,és ennek fejébe még nagyobb szinteket akarsz elérni.

Tudod,szintén más fogalom a kötekedés,és a vélemény nyilvánítás. Támadtam bárkit aki a módszerrel elért valamit? Mondtam hogy nem jó,az amit megtapasztalt???Nem.akkor miről beszélünk?

50. mese (válaszként erre: 47. - Martian)
2011. okt. 25. 22:21
nem érted amit írok.nagyon nem.
2011. okt. 25. 21:08

Emberek!

Ez annyira nem ide való hangnem.

Nem vagyunk egyformák, még is egyformák vagyunk.

Az, hogy miben különbözünk, az jórészt nem rajtunk múlik.

Most, hogy a VT-vel barátkozunk, tekintsük egymást beszélgetőtársnak!

2011. okt. 25. 21:05
Ja ha már említetted, hogy lépcsőfokokat végig kell járni, ez így van. Az egyik az hogy elfogadjuk, hogy lehet, hogy a másiknak igaza van, még akkor is, ha szerinted nem.
47. Martian (válaszként erre: 46. - Mese)
2011. okt. 25. 21:03

Látom, hogy semmiképp nem akarod elhinni, hogy nem kötözködni akartam.

De ha elolvasod a 33.hozzászólásodat, akkor te viszont igen, erre próbáltam, valami ész érvet írni, amit megint félreértettél, és ott folytattad ahol abbahagytad.


Na akkor most megpróbálom megint mondani, nem nézek le senkit, és attól mert valakiről azt tapasztalom, hogy sötét mint az éjszaka, akkor is megpróbálok kulturáltan beszélni vele, mert ettől nem tartom rosszabbnak, nem tehet róla.


Én személy szerint kíváncsi természet vagyok, hibámon kívül időm van, és olvasok, mert a majom se jött le volna a fáról, ha arra várt volna, hogy eljöjjön az ideje, hogy megtegye.


Nem vagyunk egy hullámhosszon, és reggelig írhatnánk, akkor se jutnánk előbbre.

46. mese (válaszként erre: 42. - Martian)
2011. okt. 25. 19:59

1.Én egy percig sem vontam kétségbe,hogy neked pozitív tapasztalásaid vannak.Írtam én ilyet?Nem.


2.ha nem nézel le senkit,akkor a következő mondatodban miért említed, hogy vannak buta emberek? miben buták?És miből gondolod hogy buták?

Azért mert akikről beszélsz más élet helyzetben vannak, vagy nekik nem adatott meg sok minden,ami másnak igen, és ebből kifolyólag egészen másképp élik meg az életüket?Ők nem buták.csak másképp látnak dolgokat.Az megint más kérdés,szimpatizálsz-e velük,vagy sem.De emberi értékeikben te egyiknél sem vagy több,és ők sem többek nálad, vagy bárkinél.


3. Teljesen felesleges momentum, az a fajta önbizonygatás, hogy te most olvastad, hallottad,vagy tapasztaltad-e.Én egyetlen szavam erejéig sem vontam kétségbe, amit te megtapasztaltál, és örülj neki, mert jó dolog.(amit tapasztaltál)



4.Tudod,az emberek(és ezt nagy általánosságban mondom, magamat is beleértve)igen kíváncsi természetűek mindent tudni akarnak.Amivel önmagában nincs is semmi gond.DE!Amikor olyan dolgokat kívánnak feszegetni, amikor nagyon jól tudják, hogy nem most kapják meg a választ, de mindenképp tudni akarják, az már kicsit "gáz".

Miért akarunk egyből annyira a jövőbe tekinteni?Amit már lentebb írtam, nem véletlen nem tudjuk kihasználni az agyunk túlnyomó többségét,és ha jelenleg megfeszülünk sem fogjuk tudni.

Mert az emberiség,és a dimenzió világunk nagyon nincs még azon a szinten! tudod,hogy az emberiség mennyire primitív tudományokkal bíró faj?itt, és most?

(Kérlek próbálj most meg elvonatkoztatni, és univerzálisan tekinteni a dolgokra,mert ez más egy elvonatkoztatottabb téma.)


Az emberi természet ész nélkül mindent magáénak akar tudni, úgy hogy "ide vele azonnal" alapon,ahelyett hogy végigjárná a lépcsőfokokat.


Ne akarjunk többet,mint amire jelenleg képesek vagyunk, mert akkor sosem érjük el azt a szintet, amire vágyunk.

Éljünk ésszel, egyet értek maximálisan azzal,hogy ha tehetjük pozitív gondolataink tárházát bővítsük, de ne rugaszkodjunk túl magasra, mert nagyot esünk.



És még egy fontos dolog,amit több forumozó válaszában olvastam, tisztázzuk!Ha valamivel nem értek 100%-osan egyet, az nem azt jelenti,hogy én negatív vagyok.Senki tapasztalatát nem vontam kérdőre!Többször is kifejtetem,hogy ez részben igaz, és bizonyos mértékben működik, és ez igen jó, pozitív dolog.

Bár valahogy mindenki azt olvasta ki a kommentjeimből,amit kiakart belőle látni...Pedig ott van leírva!


Mindennek eljön a maga ideje.

45. mese (válaszként erre: 43. - Ildikócska)
2011. okt. 25. 19:18
egy picit sem érezném, hogy negatív lennék, csupán nem értek egyet a vonzástörvényével.Az nem ugyanaz.Azért mert nem értek egyet egy általatok jó dolognak vélt fogalomban már akkor negatívan gondolkozom??Ugyan már!Én sokkal inkább azt érzem,hogy csak a negatívat szűritek le,abból amit mondok,pedig igencsak kevés negatív dolgot fogalmaztam meg.Mindössze az én megtapasztalásom ezzel kapcsolatban. Ennyi volt a negatívum, ami amúgy igencsak épít jellegű,így hát pozitívnak tekinthetjük.
2011. okt. 25. 18:14

a vonzást az tudja alkalmazni aki hiszi is,hogy létezik..


nagyon ,nagyon sokféle nézetű,beállítottságú ember van..van aki nem fogékony az ilyesmire.


nem az,hogy buta,nem érdekli ,a tudata nincs azon a szinten,hogy felfogja ezt az egészet.

amikor elérünk egy fejlettségi szintet olyankor kezd a tudat megváltozni,kinél előbb,kinél később,de valakinél nem is következik be ebben az életben a változás.

az,hogy valaki nem tudja alkalmazni a vonzást , a teremtést az egy valós dolog.

kialakul egy olyan réteg aki hiszi,mert nem csak abban él amit lát,hanem túl tud nézni dolgokon,egész más síkon mozog a tudata,a tudatalattiját is tudja használni az ember..


nem véletlenül vannak olyan dolgok,hogy egyik másik emberrel tökéletesen meg tudjuk magunkat érteni,mert bizony az iylen témával nem lehet mindenkihez odamenni,mert egyszerűen kinevet...

valós,megtapasztalt dolgokra azt mondja,hogy hazugság..holott nem..de ezeket a dolgokat nem is kell bizonygatni,és az is érdekes,hogy az ember valahogy ösztönösen megtalálja a magához hasonlatosat,aki előtt nem kell szégyellni,hogy milyen nézeteket vall.



amikor kinyílik a tudat ,az érzékszervek élesednek és nem mindenki számára evidens az ,ami nekem például természetes.


az emberi képességekről meg csak annyit,mindenkiben benne van a lehetőség,de nem tud kibontakozni,mert korlátolt tudattal rendelkezik.

nagyon sok embernek annyi világ és nem több,mint amit lát maga körül,az,hogy ezentúl létezik más..az nem érdekli és akit nem érdekel pl a vonzás az nem is jön erre a fórumra gondolatot cserélni..az nem szól hozzá,mert nem tud,mihez hozzászólni.


mesétől kérdezném,ha azt mondod ,éveken keresztül jól használtad ,alkalmaztad a vonzást,akkor ezt úgy kell értelmezni,hogy működött?akkor hol a hiba?

43. Ildikócska (válaszként erre: 35. - Mese)
2011. okt. 25. 17:46

Miért vagy ennyire negatív Mese??? Mintha haragudnál a világra. Mindenkivel történik jó is rossz is. A Vonzás törvénye független ettől. Az a fontos, hogy éled meg.

"Valójában semmit sem birtokolsz, csak őrzöl egy darabig. S ha képtelen vagy tovább adni azokat, akkor azok birtokolnak téged. Bármi legyen is a kincsed, úgy tartsd a markodban, mintha vizet tartanál. Mert ha megszorítod eltûnik. Ha kisajátítod, tönkreteszed. Tartsd szabadon, és örökre a tiéd marad."

(Buddha)

42. Martian (válaszként erre: 39. - Mese)
2011. okt. 25. 16:50

Nem érzem magam többnek, én se az ujjamból szoptam amit gondolok, olvastam erről könyveket, cikkeket, és azt tapasztaltam, hogy működik.

Mivel ezzel nekem jobbra fordult a sorsom, az életem, ezért azok akiket ismerek, azt szeretném, ha nekik is sikerülne, hogy az élete olyan legyen amilyennek szeretné.


Nem nézek le senkit, csak érvelni szeretnék, hogy aki szkeptikus, ő miért ne próbálhatná meg, hogy működik az elmélet.

Jómagam szeretném az életemet minél jobban megélni, átélni!

Nem ezzel töltöm az időmet, hogy nap, mint nap mantrázok, és várom a csodát.

De ha tapasztaltam, hogy van ebben valami, és azt szeretném, hogy élje át ezt más is, ebben mi a baj?

Ha nem érdekel, akkor ne csináld.


Az hogy azt mondtam, hogy vannak buta, korlátolt emberek, ez sajnos tény, erről nem tehetek.

Ez a véleményem, és ezt vállalom.

Nem magamhoz mértem ezt, én se hiszem magamról, hogy én vagyok a mindenható, a nagy titok tudója stb.


Amúgy miért ne akarnám tudni, hogy mire jó az agyam 98 százaléka?


Csak mint érdekességet elmondom, hogy a hyppocampusom bal oldali része el van halva ill.meszesedve az agyamban, és ennek ellenére, szerencsére semmi hátrányát nem érzem, na akkor ez hogy lehet?


Nagyjából ennek az agyi résznek szerepe van az emlékezet működésében, és a térbeli tájékozódásban!

41. hte23
2011. okt. 25. 16:41

Miért érzem én azt, hogy itt mindenki mást beszél.


Vonzás: pozitiv gondolatokkal bevonzom, ha úgy tetszik azokat a dolgokat amit szeretnék. Nem lottó ötöst. Az csak nyeremény. Pl. egy sikeres vállalkozást. Nem olyant amihez nem értek. Hanem olyant amit meg tudok valósitani. DE kell hozzá kitartás és küzdés. Akarom és csinálom. Kizárom a negaitivumokat. És akkor véghez is viszem.

Hiába akarnék én mondjuk egy kőmüves vállalkozó lenni, ha nem értek hozzá. De keresek olyant amihez értek, amit szeretnék és hajrá...

Nekem ez a vonzás törvénye...

Vagy a férfiak. Azt mondjuk azt vonzzuk be aki nekünk kell... Ha nem a félelmeink vannak hogy nehogy ilyent vagy olyant... hanem az hogy csak az elképzelésünk váljon valóra akkor azt tesszük, hogy átalakijuk magunkat olyanra, hogy azoknak a férfiaknak a tekintete nyugodjon meg rajtunk aki nekünk kell.

Esetlek lefogyunk, tornázunk, csinosak leszünk, képezzük magunkat.. olyan körökbe kezdünk mozogni...stb.stb... akkor meglesz az aki nekünk kell.


Nem ez a vonzás törvénye?

A pozitiv hozzáállás... a negativumok kiiktatása.

40. mese (válaszként erre: 39. - Mese)
2011. okt. 25. 16:17
a gépelési hibákért, előre is mindenkitől bocsi..
39. mese (válaszként erre: 38. - Martian)
2011. okt. 25. 16:14

ami negatívan érinthet az,hogy olyat hitetek el magammal, amit nem érek el.Több éven keresztül becsülettel, és jól alkalmaztam, kitartóan, és kudarc lett belőle.


Ez a dolog,hogy agyunk hány százalékát használjuk,nem véletlen van így. Ebben a jelenlegi dimenzióban mozgunk, amiben most vagyunk, és ne akarjunk már képességeinktől olyat elvárni, amik nagyon más síkon mozognak.Mer messze nem vagyunk még ott.

Amúgy helyesbítek,az ember az agya 2 százalékát tudja csak használni, ezen a fizikai síkon.


Ha te valóan némileg "többnek"érzed magad embertársaidtól mert egy bizonyos elméletet a magadénak tudsz,akkor csak sajnálni tudlak. Mert ha ténylegesen úgy gondolnád azt,amilyen indokkal kiállsz az elmélet mellett,eszed ágába nem jutna, hogy embertársaidról -tök mindegy milyen sorsuk van,- de így beszélj róluk.


És ne akarjuk még!!! tudni, hogy az agyunk 98 százaléka mire képes.Majd nagyon sokára megtudjuk. De az nagyon soká lesz!ne akarjunk mindent,ne legyünk telhetlenek, és lehetőleg ne játszuk meg az istent!

38. Martian (válaszként erre: 33. - Mese)
2011. okt. 25. 15:40

Agyunk 10%-át használjuk, honnan tudjuk, hogy az a maradék 90% mire képes?


Senki helyett nem lehet élni, ha valaki azt mondja, hogy én szegény és nyomorult vagyok, akkor azt vonzza magához.


A másik nagy probléma, hogy az emberek többsége olyan sötét mint az éjszaka, most egy ilyennek magyarázd el, hogy ez miképpen működik.

Nem csak az aki a mocsokban, és a nyomorban él, hanem jó szituált, normálisnak tűnő ember is lehet agyilag zokni.


Hiába mondom valakinek, hogy ott a hatalmas tenger, és dobjál bele egy kis kavicsot, és a

tenger elkezd fodrozódni, így működik a világ, ha nem akarja megérteni.

Ha mindenki minden nap, csak egy kicsit segítene a másiknak, akkor ebből előbb utóbb kisülne valami.


Nézd meg az országunkat nap mint nap azt mantrázták, hogy minden rossz, ez nem lesz jó, ez így nem működik stb., és mi történt, tényleg így lett.


Nincs ebben semmi manipulálás, most őszintén mi bajod lesz abból, ha nap mint nap arra gondolsz, hogy jó lesz az életem, boldog leszek, elégedett leszek azzal amit elérek?

37. danina
2011. okt. 25. 15:36

Ajánlom figyelmetekbe:

[link]

Érdemes megnézni!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook